Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 červen, 2009 18:47  Předmět:  STK Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím Vás.Mám dotaz tady na někoho v okolí severu čech.Sprachsprostě mně vykopli z Stk kvůli nehomologovanym doplnkum.Konkretně se jim nelibili blinkry,zrcatka,řidítka a spz na bočnim držáku.Nevíte někdo o stanici TK kde jsou k motorkářům a takovýmhle věcem tak nějak frivolnější?????????????Díky František


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 červen, 2009 20:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Franto, nerad bych radil špatně, ale já byl v Mostě asi 4x a jednou na přihlášení motorky a bez problémů, ani jsem nezajížděl dovnitř. venku se podíval na čísla rámu a motoru jestli to svítí a byliká a bylo! a byly tam laďáky a ani to nechtěl nastartovat! song a nebo jsem slyšel (teda auta) Janov tam prý projde všechno! to je tak v okolí. ( jo a v Teplicích jsou prý také paka.) Držím ti palce při volbě. Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr