Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
cufin00
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 15 červen, 2009 22:45  Předmět: Hehehe ! sytič
po 15 červen, 2009 22:42
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám dotaz nejde my sytič matice je v poho tak by mě zajímalo jak se k němu dostanu vypadá to že budu muset odstrojit půl motorky předem dík


  
Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 červen, 2009 10:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stačí sundat nádrž a vzduchový filtr, cca 10 min. Dělal jsem, když jsem měl problém s karburátorem.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
honza22176



Věk: 48
Založen: 05. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Náchod

Motorka: Honda Shadow vt600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 červen, 2009 14:44  Předmět:  sytič Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nádrž sundávat nemusíš stačí jen filtr.Aspoň mě to tak na vt 600 šlo.


Vodnář Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele honza22176Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

cufin00
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 17 červen, 2009 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak dík o víkendu se na to číhnu co by to mohlo bejt


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr