Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 červen, 2009 19:43  Předmět: Hustýý Tak konečně jsem se stal řádným členem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdraví všechny a jsem rád, že mohu posílit vaše řady. song A hodlám to řádně oslavit!!! drink ,Takže se setkámé na srazu, už se těším, na můj první oficiální sraz, mám po druhé servisní prohlídce, za první dva měsíce zvládla má Máša 7000km. chopper .A kdyby zlevnili benzín na polovic, tak je ze mě abstinent drink a to se vážně nedá.... Cool tak a už víte jak vypadám, no prostě mám černý BREJLE, někteří mě nazívají VYLLY....K ? ,asi nzvládají "Š" doufám že se to do srazu naučí Razz
Takže ahoj na srazu. Šaman
Šaman
Šaman Laughing song


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 červen, 2009 20:02  Předmět: Nápad (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a pro mé přátelé s frakce Hondu...rasu. Zapomeňte na Vilíka, mad Ten odletěl za Májou...
Ahoj Šaman.... Šaman, no prostě motorkář jinak mi
můžete pouze, teď se omlouvám, ale musím to bejt Surprised nice TAK doufám že jsem se vyjádřil jasně. Cool
Tak se mějte krásně.
Ahoj Šaman




Šaman tož pro ty méně chápající Laughing song


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 červen, 2009 21:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak hurááá Enjoy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 červen, 2009 21:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Eddie, za podporu , jen ta modrá je nějak pobledlá.... Cool Help ahoj šaman


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 červen, 2009 22:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak VÍTEJ v SHOC-klubu neomezených a někdy taky omezených možnostíAť Tvé cesty provází jen krásné dny se sluníčkem nad hlavou a vánkem ve tváři Enjoy plnýUSD chechtáků,bo levnější transfuze nebude a chlupatí jsou drazí welcome

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 červen, 2009 10:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Šamanne, také tě vítám do naší velké party a ať se ti zde líbí a to že si tě někteří dobírají z toho si nic nedělej snad je to omrzí a přestanou \Very Happy supr Tak ať ti to jezdí a na silnici jen dobré zážitky song


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 červen, 2009 18:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tož Samann vítej mezi nama Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 16:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vítej nice song

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 06:27  Předmět: Nápad (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vilíku,asi jsem ten méně chápající......

SAMANN napsal:
a pro mé přátelé s frakce Hondu...rasu. Zapomeňte na Vilíka, mad Ten odletěl za Májou...
Ahoj Šaman.... Šaman, no prostě motorkář jinak mi
můžete pouze, teď se omlouvám, ale musím to bejt Surprised nice TAK doufám že jsem se vyjádřil jasně. Cool
Tak se mějte krásně.
Ahoj Šaman

Šaman tož pro ty méně chápající Laughing

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

jarin



Věk: 64
Založen: 13. 12. 2006
Příspěvky: 98
Bydliště: Jirkov

Motorka: VT 750 Shadow US
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 18:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle se hodí k tobě : chopper ...............vítej !!!!!!


Vodnář Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele jarinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mikisteiner



Věk: 68
Založen: 24. 03. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Chomutov

Motorka: VLX 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 19:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už jsme se viděli ale ted tě vítam oficialněm.Miki.


Vodnář Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele mikisteinerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 červen, 2009 10:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Šamane vítej drink Nemůžeš něco vykouzlit s tím počasím?


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr