Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 červen, 2009 22:42  Předmět:  Kdo pojede na V.oficiální sraz SHOC v sobotu? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdo pojede na V.oficiální sraz SHOC v sobotu.Myslím že John Deer něco psal. Já jsem chtěl jet už v pátek ráno ale beru sebou přítelkyni a ta může až v sobotu tak kdyby nás bylo víc ,bylo by to lepší. Díky za odpověď Martin


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 červen, 2009 23:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Omlouvám se, zapoměl jsem napsat že jedu z Prahy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 08:31  Předmět:  akce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jsme na ni zvědavý? Jak vůbec dopadl ten návrat z Pecky? Posekal jsi to dobře a všechno?


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 11:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já poprdim taky v sobotu. Ale ještě se pojedu mrknout na středověkou bitvu u Týnce n. S. A hned po konci (cca 15:30) hup na D1 a puááááá směr Brno.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 14:44  Předmět:  akce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doufám, že tu bitvu přežiješ. To si teda ten sraz moc neužiješ.


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 16:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fando,tobě jsem napsal email ale potřeboval jsem někoho kdo pojede ráno. Simox jede moc pozdě.


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 21:43  Předmět:  akce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po cestě máš navigaci a mi vám budeme držet místo pro váš hangár. Doražte do 11 hodin na vyjížďku.


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 22:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No asi to tak už vypadá že pojedeme sami. Flek mi Fando určitě držte,děkuju. Martin


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 červen, 2009 22:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jeduv sobotu chopper ale vyrážím s "našim" klubem, který pokračuje dál na sraz do Březůvek u Zlína a já se po cestěn za Jičínem odpojím. Bohužel čas odjezdu z Prahy budu vědět až ve čtvrtek večer po klubové (schůzi) Sad


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 08:31  Předmět:  akce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak se hojí nos? Už je to v pohodě?


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 červen, 2009 11:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže jede chopper někdo zitra (v sobotu) ??! Praha - Kolín- Havl. Brod- Jihlava. Aby sme stačily vajížďku chopper start by měl být kolem 8 hodiny ! pevně doufám že se počasí špatná nálada slituje Embarassed


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr