Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Honda 24



Věk: 45
Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 19


Motorka: VT 750 C2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 22:01  Předmět: Nápad SPOJKA Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahokje nerád by som tu otravoval ludí zbytočnými otázkami ale chel by som sa spýtať aké su príznaky odchádzajúcej spojky na shadowke.

moj prípad je taký že pri nastavení nyžších otáčkach voľnobehu mi pri zaradení prvého (1) stupňa rýchlosti dosť hlučne zaradí prevodovka rýchlosť ale pri nižších otáčkach je to ovale potichšie,!!!

je to možné spôsobené zlou spojkou resp zle nastavenou spojkou, alebo zle nastavenými volnobežnymi otáčkami ???


dakujem za radu


Honda shadow 750 c2 r.v2001


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Honda 24Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 22:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

možná trochu podobně se chovala moje spojka respektive unavené pružiny. Hůř to vystavovalo a řazení nižších kvaltů bylo hlučnější.

Lamely i plechy byly v pořádku. Něco jsem psal ZDE

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 červen, 2009 22:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych zase tak honem nic nerozdělával, jednak zařazení jedničky je vždy dost slyšet a potom když není motor řadně ohřáty a tedy i studený olej tak to platí dvojnásob. Máš rok 01 a kolik najeto? Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Honda 24



Věk: 45
Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 19


Motorka: VT 750 C2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 24 červen, 2009 13:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mam najazdené 21 tis km


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Honda 24Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 červen, 2009 18:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To bych vůbec neřešil, třeba se ozve někdo kdo má taky 750 jinak je pěkné závadám předcházet ale ono se podělá vždy něco jiného i když na Hondě? Embarassed


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 červen, 2009 06:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě to na jedničku taky pěkně bouchá. Stav je trvalý od 7,500 do 30,000km. Nesmíš zastavovat a jezdit, jezdit, jezdit, ...


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 25 červen, 2009 13:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak psal admin, jsou to pružiny. Oprava cca 200,- a pak je to v klidu.
Monkey


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 červen, 2009 15:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tak,

dá se to opravit i za 5 korun, když dáš místo nových pružin ke starým podložky

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 červen, 2009 18:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pružiny jsem měnil v 20 000km Think . Když jsem je vyndal a přeměřil měli stejné míry d'oh! . Přesto šly pryč a je pravda, že ty největší rány přestaly Laughing .


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: út 30 červen, 2009 08:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zapoměl jsem : [I][B]PRODÁM SPOJKOVÉ LAMELY NA HONDA SHADOW VT 750, cena dohodou..
Monkey


  
Honda 24



Věk: 45
Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 19


Motorka: VT 750 C2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červenec, 2009 21:03  Předmět:  Spojka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte bol som v servise na výmenu oleja filtra vzduchového filtra, sviečky a proste bežná rutina, pytal som sa na zvuk motora že ci je možné že pri zohriatom motore po jazde je možne že je trošku hlučnejší na volnobehu, hlučnejší mám namysli nie žaden velký rachot ale akokeby som pocul viac ventili cvakat (ked nachám nastartovanu motorku zohriat od studena na volnobehu motor tak necvaká( - v servise mi povedali že je to v poriadku


a 2 vec po vytlační spojky je tiež motor trosku tichší resp ked pustím spojku počujem tam menšiu odoznu zvýšenia hlučnosti a v servise mi povedali že je to tiež normálne.

ďakujem za reakcie

mam najazdené 21 tis km

_________________
Honda shadow VT 750 C2 2001

Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Honda 24Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 01 červenec, 2009 22:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Honda 24:
Za dávných časů se jezdívalo vozem Škoda 105 nebo 120. Do vozidla se montovali radia, která měla význam ten, že jsi neslyšel při jejich zesílení žádný zvuk lynoucí se z různých částí vozidla!!! Very Happy Very Happy

Záleží na tom jak je motorka zajetá a kde jezdila, jaký byl olej. Je možné že máš volnější ložisko ve víku, ale neřeš to..
Monkey


  
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 červenec, 2009 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

1, teplý olej= řidší olej, řidší olej = více zvuků z motoru

nevím zdali nějaký zvuk může znamenat problém

2, vystavení spojky znamená odstavení většiny rotujících částí převodovky a tím i snížení hlučnosti a přenášených vibrací

zrovna tak to může ukazovat na problém v odstavené části

asi jsem ti neporadil Smile porovnej úroveň zvuků s jinou mašinou nebo věř servisu


pozn. ve víku VT 750 nejsou ložiska

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honda 24



Věk: 45
Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 19


Motorka: VT 750 C2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 02 červenec, 2009 21:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky


posledná otázka je komplikované vymeniť spojkové pružiny?



alebo mám ist do servisu?



dakujem

_________________
Honda shadow VT 750 C2 2001

Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Honda 24Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 02 červenec, 2009 22:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

u 750 jsem asistoval poprvé tento týden, vyměnit pružiny zvládne úplně každý. Vypustíš olej nebo hodně nakloň mašinu a jde to jak po másle. Minimální délka je asi 43.9mm ale možná se pletu, dohledáš to v manuálu

u lamel bude možná potřeba speciální přípravek na povolení centrální matice koše spojky... tj podržet koš aby se neprotáčel, kvalt nestačí

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 červenec, 2009 11:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přípravek jsem si pracně vyrobil podle fotky od mr.Hondy a rozštípal jsem koš čti tu zasra*** knihu . Ve finále stačilo vrazit kousek dřeva mezi ozubrná kola co jsou za košem a bylo to v pohodě. mad


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 červenec, 2009 15:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Přípravek jsem si pracně vyrobil podle fotky od mr.Hondy a rozštípal jsem koš čti tu zasra*** knihu . Ve finále stačilo vrazit kousek dřeva mezi ozubrná kola co jsou za košem a bylo to v pohodě. mad


Svatá pravda. Taky jsem ho rozštípnul..... ten dřevěnej klín je nejlepší řešení!


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honda 24



Věk: 45
Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 19


Motorka: VT 750 C2
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 červenec, 2009 22:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jasne a treba meniť aj nejaké tesnenia pri výmene pružín ?


diky

_________________
Honda shadow VT 750 C2 2001

Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Honda 24Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 červenec, 2009 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na karteru je těsnění co koupíš v tubě v každé lepší drogérce jinak nic podstatného

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr