Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 16:41  Předmět: Beee ! Nová baterie pro VT1100 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar všem.
Asi před týdnem jsem si pořídil svou první lásku, VT1100 ACE r.v. 98. song
Včera jsem ji chtěl vzít na technickou, ale ouha... nechce to startovat!!! Sad
Nelenil jsem a vytáhnul z auta kabely a naskočila jako prd... Surprised
Ani po nabití to nestartuje, takže je vcelku zřejmé, kde je problém Very Happy
Proto Vás prosim o radu, kde sehnat kvalitní náhradu za původní baterii, aby pasovala do již takhle velmi těsného kaslíku a aby mě to nezrujnovalo... Sad

Dík za rady... Cool


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 17:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ještě bych řádně přkontroloval kontakty, ale to jsi asi udělal...

Pražáci zaručeně napoví kde ji koupíš, v Plzni mají Téčko baterku jen na objednání a jinou neoriginál ihned. Doporučuji obvolat Hondy..


předpokládám že tam máš baterku ve tvaru T

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 17:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasný, baterie je do tvaru T.
Na kontakty bych to neviděl, spíš už pomalu desetiletá baterie není schopna dávat takovej proud... Ještě ji zkusím oblíznout, abych se přesvědčil Very Happy
Zajít do Hondy mě napadlo, jen se pravě obávám, že si originálku nechaj pekelně zaplatit... Sad A po nákupu motorky už mám poněkud hlouběji do kapsy... asi tak až k botám Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 17:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

obvolej to a uvidíš,
jestli se nepletu, tak T stojí okolo 15oo. Napiš co jsi vyzjistil, taky mě to čeká.

mojí baterce se taky před časem moc nechtělo a nakonec to byl jen kontakt. Dokonce vypadl tak, že to vůbec nejelo Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 02:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čauves Martine. Ty jsi z Prahy??? Jestli ji, tak písni typ, a já se ti zeptam v BOSCHi, a dal bych ti vědět, co by stála. Čus


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 08:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hááj Martine. Já bych ji kupoval v Bikerscrownu, dříve jsem nakupoval i v Rucu (ale to už není). Zjistím tady někde kolem Jílového baterkový ráj, prý je tam šikovnej kluk a má rozumné ceny. Mako

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 09:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

www.motonet.cz


Technické údaje
Skupina Baterie
Skladové číslo 707.35.54
Popis baterie HCB16A-A
Značka JMT


Ceny dílu
MOC s DPH 1 353,- Kč
DPH 19 %



za YUASU dáš cca2500,-CZK


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 14:33  Předmět: Jo jasně ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak v hondě mě ji slíbili za 1500... +- uvidime co za ní budou chtít v reálu Very Happy takže koupim asi originál... pak dám vědět na kolik mě přišla.... Jinak jsem z Pardubic, musim to ještě doplnit do nastavení Wink

Každopádně děkuji.


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 18:07  Předmět: Ooou ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem byl v Hondě a trošku mě šokovali... A to hned dvakrat Smile
Poprve docela příjemně, když z podpultu vytahl baterku a s usměvem na tvaři řekl: ,,patnácet''. song
Ovšem jaké bylo mé překvapení, když jsem jí vytáhl z krabice a ona to byla klasická baterka, ne Téčko Shocked
Po tom co jsme si přesně ujasnili typ, mě šokoval podruhé a to již dosti nepříjemně, cena origoš baterie tvaru Té je 3500 Sad
Tak to mi spadla dolní čelist, stáhnul jsem uši až mezi nohy a rychle se odporoučel... Asi je to nějakej speciální typ se zlatou elektrodou... ale na to se jim muzu... Surprised 3500,- mě přijde dost na baterku...
Takže Lemmy, tedy doufám že Vás neurazím, když Vám tu budu tykat... Ta baterie z www.motonet.cz je ve tvaru T? pokud ano tak neni co řešit song
Pokud ne, tak kde seženou novou??? Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 18:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

všichni si tykáme ........ Very Happy
jasně že je to téčko ....... mám ji v motce taky ....... tady je fotka přímo z www.motonet.cz ........


7073554.jpg
 Komentář:
 Velikost:  14.3 kB
 Zobrazeno:  12780 krát

7073554.jpg



  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 18:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jinak jak si již napsal cena origolo je cca 3500,- cena YUASA HYB16A-A cca 2500,- .......... JMT je celkem solidní náhražka za nesrovnatelný peníze ....... a ta cena je tak nasolená kvůli tomu tvaru ...... JMT je jediná náhražka ..... bo téčko nedělá ani VARTA bo se montujou pouze do shadowů a hromadnejm výrobcům se nevyplatí najíždět malosériovou výrobu.


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 21:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už to objednávám... Díky moc song
Vypada jak ta origoš... jen tam chybí nápis MADE IN USA Laughing
Ale myslim, že sloužit bude stejně song


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 únor, 2007 22:46  Předmět:  baterka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kupoval sem baterku na Hondu VT 750C2- nevím jestli rozměrově pasuje do HONDY VT 1100, ale doufám že ano.
YUSA
YTX 14-BS- gelovka-cena - 1200kč

prodejce-topmoto- Stělná nad Teplicema,Severočeský kraj

Váš BIMBO Enjoy Laughing


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 březen, 2007 07:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bimbo: je ta baterka tvaru T ? Memáš rozměry? Nemáš ty, nebo výrobce\prodejce foto?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 01 březen, 2007 09:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle je Yuasa YTX14-BS .... kapacita je 12 Ah což znamená, že ikdyby do 1100ctky šla tak s motorem stejně neotočí ... a když tak maximálně jednou ..........
pro jedenáctky má Yuasa označení HYB16A-A ..... cena je cca 2500,-
a navíc nevim jestli bych do gelovky šel......možná jsem moc velká konzerva, ale nevěřím sloganu bezúdržbová baterka a navíc se gelovka nesmí nabíjet na normální nabíječce.


preview_437.jpg
 Komentář:
 Velikost:  2.34 kB
 Zobrazeno:  12339 krát

preview_437.jpg



  
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 březen, 2007 09:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A na jaký ???


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 01 březen, 2007 09:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co mám informace tak je na to nějaká speciální nabíječka.......kamoš koupil gelovku do drag-stara a když mu přes zimu lehla tak musel ke Kabourkovi aby mu jí nabil.......


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 01 březen, 2007 10:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já na gelovku používám /ne u motorky/, starou nabíječku od pradávného telefonu Nokia, dává asi 1,5A a funguje to dost dobře.
IMHO
Ber to tak motorka v sobě zádný speciální dobíjení na baterku nemá a gelovku v ní dobíjíš. A i kdyby to byl nějaký problém a chtělo by to specilání dobíjení, kolikrát dobíjiš... Problém budou asi ty Ah.
Gelovky dávají míň Ah po delší dobu než klasika.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 01 březen, 2007 10:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já se tou problematikou baterek nikdy moc nezabejval /všechny info mám pouze z doslechu u piva...... prostě mám radši nálev jak do utopenců (je to čistě subjektivní názor)


  
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 01 březen, 2007 11:22  Předmět:  baterky a nabíjení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vážení dovolte, abych sem hodil link na www.k1400.cz- otevři a klikni na k1400-klikni na rubriku -CO dělat, otevřít archiv-kniha z 27.11.04, objeví se článek Opli Mate-III. Článek popisuje rozdíli mezi baterkami a nabíječkami. Dává vyčerpávající odpovědi. Ahoj Váš BIMBO Smile Smile Surprised


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr