Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
profimal



Věk: 43
Založen: 24. 06. 2009
Příspěvky: 16


Motorka: Honda Shadow 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 červenec, 2009 10:30  Předmět:  Jaky typ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar motorkáři a motorkářky. Mám jeden poměrně velký problém s identifikaci motorky. Jde o to, koupil jsem motorku s bazaru ještě bez značek, protože je dotáhnuta z asi německa. A jde o to že nevím co to je za typ. Jestli C2 nebo C4. Má to datum první registrace 4/2005 má to najeto 6500 a je to Shadow 750. Nevím co to je, proto mi nastáva problém při kupování doplňků. Nikde v dokumentaci jsem to nenašel. Myslel jsem si, ža když to má vyfukové svody svedené do jednoho velkého výfuku, tak že to je C4, ale vidím na netu, že to tak nemusí být. Tak mi prosím vás, řekněte nějaké identifikační znaky abych to mohl rozeznat. Děkuji.


Vodnář  Kohout SkrytýOsobní galerie uživatele profimalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 červenec, 2009 00:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K motorce musíš mít originál velkýho techničáku ze země dovozu a až ti podle něj udělají českej, tak by jsi měl mít v kolonce obchodní označení VT 750 +C? Já tam mám VT 1100 C2 Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 červenec, 2009 07:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když se podíváš na fotky, najdeš spoustu rozdílů... velikost a tvar světla, okrytování motorů, blatníky....., a hlavně je rychlá identifikace i bez srovnání: C2 má na zadní kolo řetěz, C4 kardan

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

profimal



Věk: 43
Založen: 24. 06. 2009
Příspěvky: 16


Motorka: Honda Shadow 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 červenec, 2009 07:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

O.K. Tak mám C4 protože mám kardan. A s tím techničákem to je divný, protože moto je z lucemburska a techničák je k tomu takový divný protože tam nemám ani jmeno majitele.


Vodnář  Kohout SkrytýOsobní galerie uživatele profimalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Juraj Sasák
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 24 červenec, 2009 18:39  Předmět:  moto Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám dotaz. mám hondu rv.2005 a má kardan. má označení 750C tak jakej je rozdíl mezi tou C4?


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 25 červenec, 2009 08:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš C4... ta čtyřka je takové "označení generace"

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Juraj Sasák
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 25 červenec, 2009 09:33  Předmět:  moto Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dík konečně vím co mám Good


  
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 říjen, 2009 18:44  Předmět:  I já mám problém... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poprosím vás o radu.I já jsme koupil shadowku a nevím přesný označení.Při kupování doplňků je to problém.Rád bych pořídil padací rámy,ale horní uchycení jako má C4 u mě nehrozí protože tam nemám díru na šroub.U mě by šlo uchycení "objímkou",ale to zas nevím jaká je označení.....jak to zjistit??


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 říjen, 2009 18:58  Předmět:  I já poprosím o radu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://pindour13.rajce.idnes.cz/foto_na_porovnani/#album tady je foto k porovnání.Popřípadě Vás poprosím jestli nevíte kde by se ty padáky daly sehnat,nějaký krám,nevíte o něčem??????Předem moc děkuju


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 říjen, 2009 18:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec pokud vidím dobře máš Shadow VT750 C4 měl jsem jí taky a s padákem nebyl problém koupil jsem ho přímo v hondě je to Fehling a byl uchycený dole na stupačkách řidiče a nahoře uprostřed na šroubu od chladiče stál něco kolem 4000,- má ho i Foxxx tak mrkni do jeho galerie. Můžu tento padák doporučit padl jsem sním a motorka to přežila vklidu i s brašnama.

Koupíš ho různě na netu třeba tady: http://www.evron.cz/eshop/hzmoto/cz
skopíruj si ten odkaz a mrkni na to Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PINdour
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 26 říjen, 2009 18:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj děkuju moc za odpověď,ale i tak si myslím,že to C4 není.Když se podívám na nějakého prodejce co prodává Rám na C4 tak je dole uchycen na šroub na stupačku (to je asi všude stajný) a nahoře je to různý.Vyděl sem že některé mají objímku a některé mají matku v rámu.Já matku nemám a tak jsem myslel,že potřebuju objímku.Nenapadlo mě,že by to mohlo bejt uchycený uprostřed u chladiče.Ovšem když se podivám na odkaz,který jsi my sem dal a zvětším si foto tak na něm je horní uchycení rámu přez nějaký šroub,který vede jako dozadu ve směru jízdy.Je to jen ilustrativní obrázek??A nedá se zjistit ten tip třeba přes VIN číslo??Popřípadě mohl by si mě kontaktovat přes icq nebo mail??sle-ji@seznam.cz icq 321327049 děkuju


  
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 říjen, 2009 01:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš úplně stejnou mašinu jako jsem měl já nebo jakou má Foxxx, jiná se s kardanem od r. 2004 nedělá, kromě teď nových modelů. Co se týče toho padáku tak ti bude pasovat 100% první věc co uděláš je že vyměníš 3 šrouby, které jsou v balení k tomu padáku jeden je nahoře na chladiči a zbývající dva po stranách chladiče na hoře. V tom plastovém krytu chladiče jsou takové výlisky, nahoře po stranách tam dáš 2 vymezovací kroužky a na ně připevníš těmi šrouby¨rampu která pak na chladiči a po stranách drží ten padák. To je celý díval jsem se na ty tvoje fotky a všechny tři šrouby jsou tam vidět. Vypadá to hůř než to ve skutečnosti je song


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 říjen, 2009 01:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak tak koukám problém by mohl být ale v těch odraskách po stranách ty já tam neměl mohli by vadit té rampě protože ona jde kolem boku dozadu a ten rám je o ty odrazky širší tak nevím to by se muselo odskoušet. Jen takový postřeh Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 říjen, 2009 01:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mrkni na galerii Foxxxe on tam má lepší fotečku toho rámu ale on taky nemá ty odrazky možná stoho líp pochopíš jak je to uchycené. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 říjen, 2009 08:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj, Maňas má pravdu... Jediná možná komplikace je v těch odrazkách, že by zavazely (dovoz z USA?) trochu to uchycení jde vidět tady http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=2010
a tady
http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=2008

http://www.shoc.cz/album_showpage.php?full=&pic_id=1764

lepší fotky nemám, ale když budeš chtít, stavím se někdy do garáže a nafotím to detailně

jinak pokud koupíš něco na e-bay na shadow 750 Aero, taky ti to bude sedět...

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 říjen, 2009 11:19  Předmět:  Děkuju moc Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau kluci děkuju moc.Co sem koukal foxxxovy do galerie tak sem pochopil jak to je uchycený a je my to jasný.Navíc jak ste my to teď dovysvětlily tak už chápu to přidělání ze strany(vlastně je to jen "jako" a je to přidělaný rampou která drží na třech šroubech ve tvaru "U" a na bokách je padák přídělaný k tý rampě.Opravdu moc děkuju !!! konečně vím co a jak.Jo abych nezapoměl je to opravdu dovoz,ale z kanady.S těma odrazkama asi problém bude,ale snad to nějak vyřeším.Snad se někde potkáme a budu vám moct poděkovat osobně.Hodně šťastnejch kilometrů bez nehod.A díky


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 říjen, 2009 20:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkovat nemusíš rádo se stalo když můžem pomůžem že Foxxxi? song

Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 říjen, 2009 07:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tož ba! Enjoy

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 13:55  Předmět:  jaký typ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny a na PINA mám otázku jak se mu podařilo sehnat a zamontovat padací rám . Mám VT 750C 2005 s kardanem a bočníma odrazkama dovoz z USA. A ještě se ptám verze aero je učena čím, mám ten nápis na tachometru. Na origo TP bylo jen 750C.
Dík a méně deště všem.

Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 14:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš VT750C4 Aero. Aero je obchodní název dané verze. Starší s řetězem je VT750C2 ACE - American Classic Edition.
Historie Shadow

Nevím kde konkrétně PIN padák zakoupil, ale montáž je celkem jednoduchá. V dolní části se chytá pod stupačky a v horní objímkami k rámu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr