Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Kokoska
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 21 červenec, 2009 08:13  Předmět:  Prodám Honda VT 1100 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám Honda VT 1100 Shadow.

Rok výroby: 1985
Najeto: 42000km
Výkon: 50kW
Dovoz z Kanady v roce 2000

Originální stav, bez investic.

Cena: 85 000 Kč


Honda VT 1100 Shadow.jpg
 Komentář:
 Velikost:  56.64 kB
 Zobrazeno:  10163 krát

Honda VT 1100 Shadow.jpg



  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 červenec, 2009 22:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je krása. Opravdu skoro originál. Jenom otázku: Těch 50kW......to je nějaká odlišná verze ?? Normálně by měla mít 68kW.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kokoska
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 22 červenec, 2009 08:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to individuální dovoz z Kanady v roce 2000. Tím výkonem si nejsem úplně stoprocentně jistý - techničák mám doma a moc se tam teď nedostanu. Ale pro srovnání - kamarád má tu samou motorku, ale Evropskou verzi (4 kvalt) a moje s přehledem ujíždí. Ten výkon ještě upřesním.


  
Lexani

Kokoska
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 28 srpen, 2009 13:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže dle TP je výkon 49 kW, sleva na 75 000,- Kč


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 srpen, 2009 14:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím ale 50 kW je 68 Hp - nepletete si kilowaty a koně? Mě se zda na jedenáctistovku 68 kW docela dost. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kokoska
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 28 srpen, 2009 14:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemůžu mluvit za uživatele Simox - možná, že se překlepl, ale výkon je 49kW.


  
HondaMCH

Trebeach



Věk: 42
Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Třebíčsko

Motorka: VT 500
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 září, 2009 10:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Krasavice, mám slabší verzi tohoto mazlíka VT 500C s 38kW.
Mít ty peníze skočím po ní hlava nehlava, závidím a neprodal bych.


Vodnář Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TrebeachZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Honda1100shadow
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 30 září, 2010 17:18  Předmět:  VT cc Twin Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mam tu samou, jen přetuněnou.


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 září, 2010 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

skoro to samý,rok 2005,USA,48Kw
Image

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 leden, 2011 16:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nedá mi to to sem nedat :-) Náhodou jsem na to narazil a zdá se mi to jako hodně slušná za takovou krasavici. Třeba někomu přijde vhod Enjoy
http://otomoto.cz/index.php?sect=show&id=M2333108


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr