Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 červenec, 2009 12:52  Předmět:  Howling 2009
24. 07. 2009
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

24-26.7. V Ovčárech. Pojede někdo?


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 červenec, 2009 13:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

My s Ivou snad jo.


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 červenec, 2009 15:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 červenec, 2009 20:37  Předmět:  Sraz PITBULLů Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasně chlapi song vřele doporučuji supr tento tradiční sraz. O vaší pohodu Enjoy se "opět" rádi postarají JOHN DEER, PEPE a ostatní MAXXLÁCI, vypomáhajíci (otcovskému) Very Happy Klubu . Tak naviděnou welcome párty v co nejhojnějším počtu chopper chopper pivo


Pitbull 07.JPG
 Komentář:
 Velikost:  56.27 kB
 Zobrazeno:  6409 krát

Pitbull 07.JPG



Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 červenec, 2009 20:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bylo to tam super a škoda že nás tam z klubu bylo tak málo. Fotek jsem tentokrát moc neudělal, dvě sem dám a ostatní jsou zase tady. http://fotoalba.centrum.cz/~$12049648~e35504e39b7c9b896f389f502efdc32b/photos.php?aid=1996444&row=w%3Dal%26uid%3D12049648%26sort%3D0%26onpage%3D0%26page%3D1


S6300967.JPG
 Komentář:
Fanda vyhrál v tombole litr oleje do šavlí a ještě NĚCO!!!
 Velikost:  297.7 kB
 Zobrazeno:  6304 krát

S6300967.JPG

S6300954.JPG
 Komentář:
Dáme hlavy dohromady
 Velikost:  284.07 kB
 Zobrazeno:  6304 krát

S6300954.JPG



Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 28 červenec, 2009 09:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nojo, ja to mela z Lipna trosku z ruky, kvuli pocasi se nam motocundr trosku casove posunul .... sorry a snad priste ....


  
HondaMCH

John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 20:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO: Adamte, fotky bezva, škoda jen toho nestálého počasí špatná nálada a co Fanda?! kde má asi "zabodlou " tu výhru Very Happy Laughing


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 20:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo Johne,tak jsme taky konečně zmokli Laughing a zkus hádat kde to NĚCO Fanda asi má nebo bude mít. Já jsem to neviděl kde to má a jestli mi to bude chtít ukazovat,tak ho přes to plácnu. Laughing


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 08:09  Předmět:  akce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapci, teda vy jste zvědaví. Já sám nevím kam to píchnout. Kvůli práci do obličeje nemůžu a vůbec na to moc nejsem. Ukecával jsem Janu, tak vážně nevím. Volal jsem tam a až budou mít čas, tak že mi zavolají, zatím se neozvali. Dám vědět. Jo a četli jste článek o Howlingu v ČMN?


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr