Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Tomas Novak



Věk: 50
Založen: 27. 07. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Pardubice


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 červenec, 2009 19:05  Předmět:  vymena riditek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau borci,poradite??Mam klasicka riditka r. v.1998,chci vlastovky,ale nevim jak na to??Hlavne kde a jaka sehnat lanka atd.!!!!Nebo sehnat nejakeho borce ktery by to udelal za slusny peniz!! Help Help Help


Vodnář Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele Tomas NovakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 28 červenec, 2009 21:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau napiš co máš za motorku (jaký obsah).

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Tomas Novak



Věk: 50
Založen: 27. 07. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Pardubice


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 červenec, 2009 23:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

600 r.v.1998.Proste navim jak dlouha lanka,kde je poridit!!!Predem dik gorky


Vodnář Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele Tomas NovakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Networ



Věk: 35
Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 červenec, 2009 23:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

AHoj na www.yshop.cz seženeš lanka i řídítka prostě vše ale je to drahá sranda měnit řídítka Smile


Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NetworZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 červenec, 2009 00:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec,taky jsem býval nezkušený a bál se,ale výměna řídítek není zdaleka tak složitá jak se zdá. Doporučuji pokud skutečně si nemyslíš že jsi neumětel udělat si vše sám. Vyjde to mnohem levněji než si to nechat dělat a není to nijak "ostrá"práce. Asi máš představu co by jsi chtěl,takže najdi rozměry řídítek tobě vhodná(ruce by jsi měl mít maximálně ve výši ramen) a objednej,pokud to budou vysoký vlaštovky tak Yshop.cz jsou prodloužené verze lanek dle rozměrů. Pokud hodláš dávat kabeláž dávat dovnitř řídítek bude tě to stát buď více za řídítka od lepších výrobců neb více času strávených na úpravě,ale take to není nic těžkého. 3x vrtačkoučkou vyvrtat díru 1CM,trocha zabroušení a hotovo,nebo jestli chceš vlaštovky 41cm tak ti můžu prodat svoje co mi zbyly po VT 600. U řídítek na modelu a roku nijak nezáleží,trubka je trubka Smile kdby tě něco zajímalo více tak napiš,celkem dost jsem se s tím Mrd... takže vím co a jak hell


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Tomas Novak



Věk: 50
Založen: 27. 07. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Pardubice


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 červenec, 2009 10:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky kluci za rady!!!Jenom pro upresneni,prumer riditek je 25mm,a delku lanek a vseho mi prodaji podle miry riditek???Nebo jsou lanka proste jenom delsi(o kolik) a pak je jen upravim dle potreby???Znas to,pak je lehceji na bojisti(v garazi)!!! song Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele Tomas NovakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 červenec, 2009 15:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vyměníš představce a řidítla, potom si změříš lanka o kolik potřebuješ delší, objednáš je tady a vyměníš je až ti přijdou nové.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Tomas Novak



Věk: 50
Založen: 27. 07. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Pardubice


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 10:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jo chlapi moooc diky uz jsem v obraze,jdu do toho!!!Necham to po sezone abych se netrapil,ze nemuzu vyjet!


Vodnář Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele Tomas NovakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 únor, 2011 08:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar chlapi! Chtel bych na sve Shadowce take predelat riditka na vlastovky. Vse potrebne jsem nasel na doporucenych strankach a staci jen objednat. Ale nevim jak jste resily el. kabelaz. Help Daji se nekde sechnat prodlouzene el. kabely a nebo se musi soucasne kabely odpajet ze spinacu, konektoru a vymenit za nove? Sad


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 únor, 2011 11:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak řidítka + nějaká lanka bych ti mohl levně odprodat, nepoškozená, případně i jejich držáky. Viz http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=3086


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 únor, 2011 19:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kabeláž nekoupíš, alespoň jsem o tom nikdy neslyšel.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 únor, 2011 22:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kabely musíš nastavit a nebo ještě lépe udělat nový mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 únor, 2012 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

strkal jste někdo kabely do řidítek, aby to všechno nelezlo venkem? Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 únor, 2012 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strkal, na veteránech ale těch bylo málo, tady jich pár vede a tak to bude chtít obrnit se trpělivostí. Vstupní a výstupní otvor na kabeláž bude muset být dost velký a to zeslabí pevnost řidítek Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 únor, 2012 21:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Na K 1400 to Generál podrobně řeší. Je tam i návod....

Martin_s napsal:
strkal jste někdo kabely do řidítek, aby to všechno nelezlo venkem? Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 únor, 2012 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky si musíš pořádně změřit, jestli ti vystačí současná délka, jinak musíš dávat nové dráty, nebo nastavovat..
Taky jsem o tom přšmýšlel a nakonec jsem to vzdal. Pokud se do toho dáš, držím ti palce.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 únor, 2012 09:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jedna rada,než nakoupíš nový lanka apod..Měnil sem řidítka dvakrát a vždy mi stačili lanka co tam byli,poslední řidítka mám o 20cm víš a šířka 106cm,je tam docela slušná vůle,jsou uchyceny v různých sponkách,stačí uvolnit a mohli by ti stačit.Takže doporučuji nejdřív koupit řidítka a až vyzkoušet,potom bych teprve eventuélně kupoval zbytek,není to levná záležitost,zvlášť kdyby se ukázalo,že je to zbytečný.

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 únor, 2012 09:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jelikož mi sem nejde nahrát fotka,tak tady se můžeš podívat na moje řidítka,stačily původní lanka,hadice,kabely, http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=71933

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
HondaMCH

Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 únor, 2012 09:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo promiŇ,ta profilová fotka,tamty ostatní jsou starý

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 únor, 2012 10:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ještě jednou já Very Happy,už jsou tam vložený fotky bového vzhledu,tak se můžeš podívat,co všechno ty kabely a lanka zvládnou,je tam fakt dost velká vůle,jak na 750,tak na 600,kamarádovy sme je před pár lety měnili za vyšší a taky nebylo potřeba kupovat nový,je to fakt dost peněz, http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=57139

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr