Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 21:15  Předmět:  Tak....a jsem v tom taky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny stínaře :-) Tak už jsem v tom taky. Po dlouhý 14-ti letech jsem si udělal radost a splnil klukovskej sen. Dlouho jsem vybíral a hodně jiných strojů, ale když v Miramotu zahlíd v koutě tuhle modrou krásku jak na mně mhouří očička tak nebylo co řešit :-)

Dnes jsem si ji přivezl domů a využiju poslední kousek léta co to dá aby jsme si na sebe trošku zvykli. Tak všem tady ještě dlouho dobrej počas pohodový kilometry a třeba se někdy někde potkáme :-)

Image
Image
Image


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 21:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moc hezký stroj

koukám že jsi se zamiloval Good tak to má být

ať Vám to oběma vydrží

přijeď na Bouřňák, bude nás víc

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
moc hezký stroj

koukám že jsi se zamiloval Good tak to má být

ať Vám to oběma vydrží

přijeď na Bouřňák, bude nás víc


Děkujem Very Happy
Slíbit to zatím nemůžu, ale vynasnažím se přijet chopper


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 71
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkná, ať si to spolu ještě letos užijete a ještě poznámka, nemužu zabít toho broučka co ti leze pod jménem Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 21:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
........ nemužu zabít toho broučka co ti leze pod jménem Shocked M.P.


vem na něj kladívko, to zaručeně zabere Very Happy

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 21:41  Předmět:  přání Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Barone.
V té samé firmě jsem si koupil Hondu Shadov VT 600 C Je perfektni a jezdí druhý rok bez závad. Přeji Ti to samé.
Ahoj Honza. Good Good Good


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
.....nemužu zabít toho broučka co ti leze pod jménem Shocked M.P.


Kladivo skutečně působí Very Happy Breberku používám na mnoha forech a jsi cca třístýdvacátýpátý člověk, který se ho snaží zahlušit Very Happy Very Happy Very Happy


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 23:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moc pěkná, taky ji mám vodtamtuď, šlape už nejakej rok bez poruch, klepu to na železo Good Good Good


Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Monkey



Věk: 54
Založen: 22. 07. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

Motorka: VT 750 C2 ACE, VT 125 ,VT 500C, VTX 1300
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 srpen, 2009 23:23  Předmět:  Jih posiluje... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No sláva...... Sláva bude mít radost..


Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele MonkeyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 září, 2009 11:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

SNY SE MAJÍ PLIT :-) Good

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 září, 2009 12:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim tě v rodině


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jarda ,,Balů"Kadaň
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 01 září, 2009 14:04  Předmět:  taky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
taky jsem se neudržel, v květnu udělal papíry, a ke 41narozkám koupil.
Je to pohoda a divím se že jsem to neudělal dřív.
Zkusím dojet na VI. SHOC.


  
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 září, 2009 16:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mOC PĚKNÁ KOČIČKA


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 01 září, 2009 18:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlape dobrá volba!!! Na našem srazu, Tě rádi uvidíme, když už Jsi si vybral tuhle mašinu. tak není jiná volba než se se seznámit i s jinejma stejně postiženejma. nic neřeš a přijeď. !!! párty

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 září, 2009 18:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Udělal si moc dobře. Čekáme tě na Bouřňáku. chopper párty tanec banána


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Peters



Věk: 44
Založen: 05. 06. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Říčany u Prahy (Praha - východ)

Motorka: VT1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 září, 2009 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukám pěkná motorka... to je asi nějakej herley nebo co ,ne Razz

_________________
peters

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele PetersZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 září, 2009 22:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Peters napsal:
koukám pěkná motorka... to je asi nějakej herley nebo co ,ne Razz


.....hurly..hurly..hurly..hurly... čeče asi budeš mít pravdu Laughing Laughing Laughing Dneska jsem si udělal krásnou cca 200km vyjížďku po Šumavě a potkal kamoše. Pokecali jsme, popojeli, pak jsem uz jen slyšel Sůůůůůůůůůůůzzůůůůůůůůkkíííííííííííííííí a byl v Surprised Mno co von z toho má to mi povězte Wink

Jinak děkuji všem převelice za slova chvály Embarassed Embarassed


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 září, 2009 17:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

novinka Mno vida......ani mi to netrvalo moc dlouho Cool Přihláška odeslána a vlezný taktéž!!!

Budu se těšit někdy a někde Cool Cool Enjoy chopper


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 47
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 07:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to netrvalo ani rok a VT 600 jsem prodal. Baťůžek si dělá papíry na mašinu takže jí osedlá. Já se musím trochu pochlubit. V uterý 10.8. si jedu pro VT 1100 C2 tak mi držte palce ať do tý Rabštejnsky Lhoty trefim. Je to nekde u Chrudimi. Vybral jsem si tuhle krásnou červenou kočičku Cool

ImageImage
ImageImage

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 71
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 08:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám taky motorku od Tasse a jsem spokojenej. No větší slevu s ním asi neukecáš ale myslím že motorky vozí pěkný Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr