Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
zuzu.pusa



Věk: 34
Založen: 23. 09. 2009
Příspěvky: 8



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 září, 2009 18:47  Předmět: Zábavný potřebuji poradit
23. 09. 2009
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pomozte mi někdo potřebuji doporučit nakou fajn opravnu už dva roky máme motorku v opravě a borec není schopnej ji dt dohromady poradte mi někdo nákou opravnu kde to zvládnou Sad


Býk Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie uživatele zuzu.pusaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 září, 2009 18:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a odkud pak jste ať tě neposíláme přes celou republiku Smile co je motorce?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 23 září, 2009 19:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ZUZU je moho kontaktů ale označ to co říká Petr nice

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 září, 2009 20:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak. Ještě napiš tykový ty detaily jako například typ, model, rok výroby atd. "Motorka" je celkem širokej pojem Sad


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 září, 2009 01:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No hlavně aby ta motorka nebyla ve dvouch papírovejch pytlech, to už mám za sebou Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 září, 2009 06:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, tak Vážně odkuď pak jsi děvče? hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

SAMANN



Věk: 47
Založen: 22. 04. 2009
Příspěvky: 151
Bydliště: Žatec, Pražská 2533

Motorka: Shadow VT 750 C2
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 září, 2009 09:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cool A HLAVNĚ NAPIŠ ODKUD SI A CO JE TO ZA STROJ Cool JÁ VÍM CO S TÍM JE..... Embarassed Embarassed Embarassed


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SAMANNZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 24 září, 2009 15:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsem ze šumperku borec tvrdí že je špatný olejový čerpadlo a nechávaly jsme měnit hlavy to není moje motorka já se jen vozím teda zatím sem se nesvezla Very Happy


  
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 září, 2009 17:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Anonymous napsal:
jsem ze šumperku borec tvrdí že je špatný olejový čerpadlo a nechávaly jsme měnit hlavy to není moje motorka já se jen vozím teda zatím sem se nesvezla Very Happy

Mno super Smile Tak město by jsme měli. A teď ještě ten typ či model motorky a bude to zase o trochu lepší Wink


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 září, 2009 18:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sice je to Olomouc,ale dobré zkušenosti Moto Ševčík mobil 606823508,dohodnout se dá na všem

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr