Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 09:14  Předmět:  HELP ! starter Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim pánové, Po krasných dnech volna a 120,startování odešly uhlíky do věčných lovišť Mad Bohužel nemohu najít CD s ND díly a nevim zdali jde STARTÉR vyndat bez sundání bočního víka (do toho se mi fakt nechce) Embarassed Povolil sem ho,volně se tam šmrdlá ,ale nechce VEN Sad Máte někdo radu Help ,popř nákres ???


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pomocí programu resp funkce woken "přihlášení ke vzdálené ploše" na IP 69.213.66.54 najdeš mikrofiše

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 11:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hmm dík,ale tyhle souřadnice mi jako pravověrnému synovi Billa Gatese opravdu mnoho neříkájí Sad ,snad ňáký ten LINK.


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 12:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím, jestli Ti to pomůže, ale v manuálu píšou : 1. sundat gumovou krytku, 2. rozpojit konektor, 3. vyšroubovat šrouby, 4. vyndat starter. Tak se snaž...

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 13:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

John Deer napsal:
Hmm dík,ale tyhle souřadnice mi jako pravověrnému synovi Billa Gatese opravdu mnoho neříkájí Sad ,snad ňáký ten LINK.



musíš spustit program "vzdálená plocha" Exclamation né prohlížeč

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 červen, 2009 09:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mám taky problém se startérem, zrovna teď když se nám žení za týden hammer a za 14 dní je sraz...

Myslel jsem že mám prázdnou baterku, tak jsem to vzal kabelama z auta a ono nic, jen to tak obcas protocilo motor a pak uz jen cvakani... tak sem baterku nabil do plna a to samy, jen se to líně to protočilo a cvak cvak cvak Sad

Máte někdo zkušenost co stím?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 červen, 2009 01:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jestli se trochu vyznáš tak vyzkoušej připojit baterku rovnou na startér. Tím vyloučíš relé a přívodní kabely, nebo potvrdíš startér a víš kde hledat.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 červen, 2009 06:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok, to bych snad mohl zvládnout... díky


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 červen, 2009 13:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to dneska pujdu kuchnout, máte někdo představu kde mám asi tak startér? Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 červen, 2009 16:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Smile za zadním válcem vede k němu tlustý drát

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 červen, 2009 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud rozebereš starter a zjistíš že jsou uhlíky krátké můžeš se zeptat kamarádu jak jsem já dělal uhlíky loni na srazu. Upiloval jsem uhlíky z Favorita a fungojí snad ještě dnes. úděs Držím palce


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 červen, 2009 07:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak startér jsem našel, díky za rady, ale i po připojení kladnýho pólu z baterky na startér se to ani nehne... jen to hezky jiskří Very Happy

Co je horší, tak ten startér mi nejde ven, teď jsem koukal do owners manualu a žádná záludnost by v tom bejt neměla. Odšrouboval jsem dva šrouby, co drží startér, jeden z nich má na sobě ukostření a - pól za baterky a startér se mírně hýbe, ale ven se mu nechce...

Kdo z vás to vyndával na 11-tce?

Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 červen, 2009 08:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podívej, měl by jít normálně vysunout směrěm na pravou stranu, mírně přizvednout pravou stranu starteru a pak pokračovat ve vysunování šikmo nahoru. Pokud to nejde, pak budeš muset sundat pravé víko motoru kde je Alternátor, za ním je velké kolo (volnoběžka) do něho zapadá ozub. kolečko které je nasunuté na hřídeli starteru to jednoduše sejmeš a pak by starter měl jít vysunout. To znamená povystrčit do prava, přizvednout pravou stranu a vysunout. Někdy to opravdu jde jako ježek v kleci, je tam málo másta. Držím palce drink Good


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 červen, 2009 08:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Oprava nejde udělat v textu: Musíš sundat levé víko motoru kde je alternátor song


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 červen, 2009 08:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To bych musel bejt gynekolog, abych ho dokazal prizvednout Smile

Díky za rady, o víkendu budu pokračovat v rozebírání, horší je, že mě budete muset omluvit u Hammera... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 červen, 2009 10:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

horší je, že mě budete muset omluvit u Hammera... Sad[/quote]



Ahoj Martine.
Hlavně dej dohromady mašinu. Potom si to vyříkáme na srazu - pokud tam budeš v pátek. hell


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 červen, 2009 12:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sraz plánuju od pátku, pokud to nedám do kupy, jedu autem, tohle si nenechám ujít...
Případně vemu startér sebou a uhlíky z favoritu též Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 červen, 2009 19:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak teda nevim, po dlouhem dolovani jsem nad startérem zvítězil, nad problémem nikoliv.
Po revizi starteru a vyčištěni všeho bordelu, ktery v něm byl, jsem ho připojil přímo na baterku a točil... Zajásal jsem a jal se ho vrátit. Šlo to ještě hůř jak ven Smile Musel jsem rozšroubovat deklik nalevo, abych se trefil. Nicmene, vzal jsem startovaci kabel, pripojil na + a na starter a točil. Vzal jsem + od relé, nastartoval tlačitkem a relé jen cvakalo, starter se líně vrtěl... Zadělal jsem deklík, ve kterem jsou kolečka spojujici starter nevim s čim cele jsem to zopakoval, rele cvakalo stejně, ale co mě překvapilo, tak při připojeni + z baterky, tak ani prd!? A teď babo raď Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 červen, 2009 17:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Z tvého popisu opravy jsem vyrozuměl, že když dáš kabel z baterky přímo na starter tak se startér točí a když to připojíš přes rele tak rele jen cvaká, ale startér se netočí? V top případě přeměř rele jestli, když cvakne jestli přes něj jde šťáva.to můžeš ověřit třeba žírovkou na výstupu z rele. Pokud na výstupu nemáš napětí tak je rele po smrti.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 červen, 2009 17:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok, kde se to relé dá najít..?

Jediný co mě zaráží, je, že když na startér přivedu + z baterky, tak se točí, ale když jsem zadeklíkoval soukolí, které pohání motor a startér teda měl zátěž, tak se asi netočil, jelikož to nestartovalo... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr