Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 říjen, 2009 19:04  Předmět:  Světelné relé VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám VT 600 r.v. 1989.Ano je to babička,ale spolehlivá.K problému,tím že je to americká verze a opravdu je přivezena z ameriky,tak po zapnutí klíčku svítí v předu blinkry a světlo,při startování hlavní světlo zhasne po nastartování se rozsvítí a to je ten problém ono mi už nesvítí mělo by tam podle mne být nějaké relé,ale kde je.Je fakt že zatím jsem to proklemoval,ale to mi při startování nezhasíná.Díky za pomoc.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 říjen, 2009 18:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A tobě se rozsvítí, pak zhasne a pak už nerozsvítí ???


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 říjen, 2009 19:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když jsi to proklemoval, tak musíš vědět co, tak hledat podle barev drátů a doufat Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 říjen, 2009 20:14  Předmět:  světla Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Proklemoval jsem pod nádrží přívod do přepínače s obrysem.ta světla se po zapnutí klíčku rozsvítila,při startování zhasla a znovu už se nerozsvítila.Já jsem sice vyučený automechanik a le u elektriky na japoncích se držím zásady Japonec až na konec.Mají tam spoustu věcí kterým už ani nerozumím,za nás se vyučovalo na staré 120 .


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 říjen, 2009 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím, jen tak uvažuji, nemělo odpínání světel spojitost s relé na spínání startéru, nejde proud přez nějaký kontakty právě tudy? Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 říjen, 2009 19:52  Předmět:  Světla Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je docela možný ted mám nějak moc práce podívám se na to asi příští víkend a dám vědět.Zatím díky


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 říjen, 2009 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukám do tvé galerie a vidím že na motorce opravdu vůbec není vypínač světel, jsou tedy třeba zapnout jen parkovačky Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 říjen, 2009 23:01  Předmět:  relé světel Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na mé motorce opravdu není vůbec žádný vypínač světel.Při zapnutí klíčku se automaticky rozsvítí obrysová a potkávací světla a obrys v blinkrech,při startování zhasla potkávací světla,zůstala svítit jen obrysová a obrys v blinkrech pak při naskočení motoru se opět potkávací světla rozsvítila.Tahle motorka je vůbec exot mezi Shadowy,protože mám obsah motoru jinný než kdokoliv z vás a to 647ccm taky mám měřený výkon na brzdě a tam jsou výsledky točivý moment 60,13Nm při 2827ot/min a výkon 48,04HP při 6750ot/min.Mám ji přivezenou před 8 lety z USA.Znám ji od začátku kdy je tady u nás,měl ji kamarád a spolu jsme ji servisovali(olej,svíčky,filtry,rozvody,brzdy atd...),protože si kamarád koupil 750,tak ji mám já.Podle dokladů je to rok výroby 1989,VT 600C Shadow VLX,jediné co kamarád pohnojil jsou doma dělané předkopy a opěrka,to vše bude jinak na opěrce se pracuje,vize je jasná část je hotová,jen jsem uvízl na časové tísni před koncem roku.Rádoby předkopy půjdou do pytle chci tam original držáky jen co na ně narazím třeba na Vašem bazárku.Mám domluveného lakýrníka na nový lak ten původní je dost poničený.Koupil jsem si babičku ale je to moje bublinka kterou mám moc rád.Zbožnuji veterány sám jsem jich pár zrenovoval,hlavně exotů jako třeba DAF 55 Variomatic,Jawa 250 automatic,Kawasaki Z 500,ale tahle motorka je něco jiného,to rozsvěcení světel chci dostat do původního stavu,jinak mne to nedá spát a budu pořád pátrat a pátrat.Ha koukám že jsem se nějak rozepsal takže zatím díky a když budete mít někdo info o tom jak má to rozsvěcění fungovat budu Vám moc vděčný. Help


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 říjen, 2009 23:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozumím a zároveň chápu že takový kousek má svoji hodnotu, sám jsem několik veteránů stavěl, viz má galerie. Možná Petr by mohl vyčuchat schéma na nějakejch US stránkách. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 říjen, 2009 18:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ten obsah máš opravdu zajímavý. To jsem netušil že se dělaly Shadowky i v tomhle obsahu. Mám v compu manuál na šestikuli z 88´. Kdyby jsi chtěl, tak ti ho pošlu na mail. Třeba by to sedělo. Nevím.

Jinak já mam taky starou Americkou verzi a světlo mam vedený z pojistky přez startovací čudlík do přepínače na dálkové a pak na žárovku. Startovací spínač při zmáčknutí vedení rozpojuje, a spíná startování....atd. Snad ti to pomůže.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 říjen, 2009 21:37  Předmět:  světelné relé Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Právě proto,že je to takový exot ji mám moc rád,ten manuál by byl super já jsem si na K1400 stáhnul manuál na VT 600,ale mladší a tam je pár věcí trochu jinak.Ty světla by mohli být tak jak říkáš,jen jak bude čas vrhnu se na to,mám rád když je vše v originále,některé překopávky jsou hrozné,na druhou stranu chápu že někdo třeba touží po choperu a postaví si ho třeba z jawky někomu se to podaří,ale něco je hrozný paskvil.Ale to je všude,nikdo není dokonalý.Zatím díky za pomoc dám vědět jak jsem dopadl.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 listopad, 2009 00:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě by to chtělo ten mail Cool


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 listopad, 2009 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poslal jsem ti ho na SZ omlouvám se .


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr