Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 21:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak trochu jsm zodpovědný za diskuzi v tomto vláknu a proto mi dovolte se k výsledku diskuze trochu vyjádřit. Abych předešel zbytečným spekulacím, nejsem organizován v žádném klubu s příspěvky a ani nechci být... v SHOCK Bohemia se objevila standardní situace... jste spokojeni se situací, ve které se nacházíte a očekáváte neotřesitelnost svých pozic...přátelé, v této situaci setrváte možná rok, možná dva...reklamní dividendy vám vynesou nějakou to stovku možná tisícovku...možná víc...sami ale musíte uznat, že trvat na pozici Shadow je totální blbost...to vám budoucnost nezajistí a obecně...jakákoliv orientace na jedno slovo vede k nesmylné závislocti...pokud chcete zachránit existenci SB, zamyslete sa nad tím... a proč to nakonec dělám...proč Vám bossům radím, co máte dělat...vždyď vy to víte samojistě sami velmi dobře a na valných hromadách si to odsouhlasíte jak vám to bude vyhovovat... good luck...


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Good Good
Admine nespi,lidi čekají!!!!

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 21:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já tomu pořád nerozumím, zase se obouvá do vedení klubu, které s tím nemá co dělat. Bylo to rozhodnutí valné hromady v Trhovkách 6.9.2008 to znamená názor zastoupený cca 50 členy. Už snad po sté opakuji, že jsem pro VTX, ale respektuju rozhodnutí valné hromady, tudíž většiny členů SHOC Bohemia. Jinak milý Svatopluku členem nejsi ani nechceš být, tak nevým proč napadáš rozhodnutí které klub udělal. Také nevíš co se v klubu děje, co se děje na úrovni kapitánů, a co se připravuje do nového roku, ale vše hned odsuzuješ. Leda, že by si se to dověděl z druhé ruky a to tedy znamená, že to není čistě tvúj názor, protože již jsi byl ovlivněn. Pokud se ti tu nelíbí a nechceš tu být, nikdo tě nenutí.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 23:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak dobře... ještě jednou a nahlas...Já se neobouvám do vedení klubu... dělejte si co chcete...mě je to šumák a výplatu mi to nezvýší...já se ozval když jsem slyšel, že VTX NE a Shadow ANO. Nevím, kdo takovou stupiditu (s prominutím pičovinu) vymyslel a je mi to jedno. Klidně se hoši uzavírejte do sebe...ono vám to nějakou dobu vydrží... já u své 750 Shadou vydržím i bez vás a vy nakonec beze mne taky...Tak co Jerry, jso spokojen?


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 23:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
Good Good Good
Admine nespi,lidi čekají!!!!



Goldi: na co kdo čeká?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 23:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na to až usneš Shocked

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 23:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

óoo jak inteligentní, Goldi

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 23:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

můj nick je "goldi" a o moji inteligenci neměj péči Exclamation

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 23:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a tato diskuze má název "Dotaz",jen pro pořádek...

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 23:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO goldi: žádám tě aby jsi se pro příště podobných příspěvků vyvaroval a přestal vyvolávat FLAMEWAR.

To Svatopluk: zanech na tomto místě spekulací o rozhodnutí členů klubu, vedení klubu, dividendách a podobně, myslím že ti to ani nepřísluší a ani nemáš páru jak to je.

ZAMKNUTO

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr