Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
cipen



Věk: 41
Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Piešťany

Motorka: Honda Shadow VT750C2 A.C.E.
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 24 listopad, 2009 20:34  Předmět:  Vyfuky Shadow VT750 C2 RC44 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim vsetkych,
nevedeli by ste mi tu niekto poradit ohladne vyfukov na moju Shadow?
Ja mam typ VT750 C2 RC44, r.v.98.
Origo je tam vyfuk s 1 tlmicom.
Na r.v. 2004 je taky isty - teda aspon tak vyzera - nemeral som rozostup zvodov.
A na r.v.2008 su uz 2 tlmice.
Ja by som chcel na moju namontovat z modelu 2008.
Nema tu niekto s tym skusenost ci to pasuje?


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele cipenZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 listopad, 2009 22:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím ale určitě bude zásadní rozdíl v uchycení tlumičů Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 listopad, 2009 22:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sice ti neporadím s 2 laufy z 2008, ale kdybys scháněl třeba ten z 2004 tak pozor, ale ani ten není stejný. Mám rok 2005 a mám na ní namontovaná převrtaný lauf z C2 jsou tam 2 rozdíly. C2 má na předním koenu prolis pro stupačku, která je umístěna jinak než na novějších strojích. A druhý rozdíl je v zadním držáku, který je posunutý, takže mi to drží na jednom místo dvou šroubů

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 listopad, 2009 23:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus tady prošmejdit různý ročníky a uvidíš Shocked http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh=12191&cat=Motorcycles&year=2008&mfg=Honda&modelsearch_x=&curl=&section=533338 M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cipen



Věk: 41
Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Piešťany

Motorka: Honda Shadow VT750C2 A.C.E.
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chlapi, dik za postrehy.

FOXXX:
Ja mam moznost zohnat vyfuk aj z modelu 2004 aj z modelu 2008.
Oba su pouzivane, ale neposkodene.
Mne ide v podstate o to, ze ten co mam na moto by som vykuchal, aby mal dunivy zvuk a chcel by som kupit este jeden origo, ktory by som menil na dlhsie cesty, hlavne do rakuska atd.
Nechcel by si mi posunut ten tvoj co mas z C2 a ja by som ti zan dal origo z 2004?


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele cipenZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 17:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus sehnat ještě jeden origo a ten horší vykuchej a máš to. Já to alespoň takhle vyřešil Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

cipen napsal:
chlapi, dik za postrehy.

FOXXX:
Ja mam moznost zohnat vyfuk aj z modelu 2004 aj z modelu 2008.
Oba su pouzivane, ale neposkodene.
Mne ide v podstate o to, ze ten co mam na moto by som vykuchal, aby mal dunivy zvuk a chcel by som kupit este jeden origo, ktory by som menil na dlhsie cesty, hlavne do rakuska atd.
Nechcel by si mi posunut ten tvoj co mas z C2 a ja by som ti zan dal origo z 2004?


to je zajímavá nabídka! já mám ten C2 na motorce a je vykuchaný. Za 2004 bych ho určitě měnil a jak říká M.P. ten horší bych si zase kuchnul. Můžeme oba ten svůj lauf nafotit a když se nám budou líbit, nic nebrání výměně

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
cipen



Věk: 41
Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Piešťany

Motorka: Honda Shadow VT750C2 A.C.E.
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 25 listopad, 2009 19:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

FOXXX: Ok, nafot ten tvoj a posli mi foto prosim na moj mail.
Ja ten vyfuk zatial nevlastnim, ale napisal som mail majitelovi nech ho pofoti a ked mi to posle, posunem ich tebe.
Ak by sme sa teda potom dohodli, tak by som ho kupil a dojednali by sme vymenu.


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele cipenZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 listopad, 2009 18:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK, přes víkend se snad dostanu k tomu udělat nějakou fotku



EDIT:
tak už jen napiš kam to poslat, fotky jsem udělal Enjoy

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

cipen



Věk: 41
Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Piešťany

Motorka: Honda Shadow VT750C2 A.C.E.
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 07 prosinec, 2009 21:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vyfuky vymenene s FOXXXom.
Dancing


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele cipenZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 prosinec, 2009 23:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

doufám, že sedí a že se ti bude líbit zvuk! chopper já se při chvilce ten tvůj polechtám vrtákem a pak teprve půjde na motorku Enjoy

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 prosinec, 2009 00:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já vykuchal střeva a nechal vsadit nerezové trubky. Bohužel mi tam nejde dát fotka, něco jsem překročil. PETŘÉ mad Dokonce na STK si mysleli že to tak má být Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 prosinec, 2009 18:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Foto


DSC05168.JPG
 Komentář:
 Velikost:  110.7 kB
 Zobrazeno:  9293 krát

DSC05168.JPG



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cipen



Věk: 41
Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Piešťany

Motorka: Honda Shadow VT750C2 A.C.E.
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 08 prosinec, 2009 23:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

FOXXX:
vyfuk je uz namontovany - sedi perfektne.
Este neviem ale aky ma zvuk.
Moj plan je ale presne taky ako spravil M.P.
Jediny rozdiel bude iba v tom, ze ja tie 2 nerezove trubky budem muset narvat do jedneho tlmica.


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele cipenZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 prosinec, 2009 23:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ať se zadaří Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr