Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 prosinec, 2009 11:49  Předmět:  Nova pneumatika Pirelly ROUTE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zhanim nove zadni pneu na moji Shadowku VT 600 Ca chtel bych se zeptat, jestli nema nekdo zkusenost s pneumatikou Pirelly ROUTE MT 66 170/80 - 15TT ( http://www.barum-pneu.cz/detail/pirelli-route-mt-66-170-80-r15/pneumatiky-motocyklove/97192/ ). Dale bych se chtel zeptat, jestli nekdo nevite o galvanove v okoli Brna. Nechal jsem si ztocit novy stupacky a song chtel bych si je nechat pochromovat Very Happy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 prosinec, 2009 14:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja potřebuju přední i zadní gumy. Vypadá to jako zajímavá alternativa k Dunlopu. Taky jsem zvědav co ostatní odpoví!!!


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
cipen



Věk: 41
Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Piešťany

Motorka: Honda Shadow VT750C2 A.C.E.
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 prosinec, 2009 19:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja som si prave objednaval tiez pneumatiky na moju Shadow 750.
Neviem ti povedat sice ako sa chovaju tie Pirelly, ale ja som si objednal take gumy, ktore odporuca vyrobca a boli aj na motorke ked sa kupovala nova.
Takze v mojom pripade Bridgestone G701 a G702.

Preco chces experimentovat?


Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele cipenZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 prosinec, 2009 01:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Najdi si va fóru K 1400, tam o nich píšou, někdo chválí, někdo tvrdí že by si ji už nekoupil, tak si vyber. Já jsem na svoji motorku chtěl origo Dunlop a přední s bílým bokem v tu dobu nebyla nikde k sehnání tak jsem koupil Maxxis a už bych to nikdy neudělal Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 prosinec, 2009 16:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak nakonce asi pujdu do METZELER ME 880 MARATHON 170/80 -15 TT 77S. Je sice o neco drazsi nez prvně zmiňovaná Pirellka, ale opticky se mi libi vic Very Happy
Jinak bych se rad ještě zeptal, jestli někdo na zimu čistíte karburátor. Chtěl bych jej vyčistit, ale nevim jak je sundat a co všechno na něm rozdělat a vyčistit. Mám strach že si jej rozhasím a na jaře budu mít problém, protože karburator nebude nastavený dle potřeby. Mohl by mi někdo poradit jak na to? Sad A nebo raději karburátor vůbec nesundávat a nečistit. Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 prosinec, 2009 17:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím, podle mého mohu doporučit co navrhuje výrobce,tj. co bylo namontováno přímo od výrobce ,já jsem obul Bridgestone exedra G701,G702 co doporučuje výrobce, na zadní jsem najel 18tis.km na přední okolo 21 tis.jsem sní spokojenej , chopper chopper chopper ,tak někde na cestách,
suché silnice a slunce v zádech, čauky Honza


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 prosinec, 2009 12:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kup si origo. Na gumách visíš. Na tom se nevyplatí šetřit.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 prosinec, 2009 17:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Karburátory bych maximálně vyčistil tím že bych je vypouštěcim šroubem vypustim, popřípadě že by tekl nějaký sajrat čemuž zrovna moc nevěřím tak bych to zopakoval ale zozebírat určitě ne Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 prosinec, 2009 14:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dik za radu ohledne toho karburatoru. Urcite do nej asi nepolezu a ani jej nebudu sundavat. Pokusim se jej vypustit jak radis. Ale bohuzel si nejsem jistej, kterym vypoustecim sroubem jej vypustit. Sad Mohl by jsi mi poradit, kde se prislusny sroub nachazi? Dik.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 prosinec, 2009 17:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ten mosaznej co je na plovákové komoře nejníže Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mnel bych jeste jednu otazku k zadni pneumatice na Shadowku VT600C. Ta pneumatika ma byt ve verzi s dusi (TT) a nebo bez duse (TL) Sad Chci si koupit tu Metzelerku ME880 170/80-15. Ale nevim jestli TL ci TT.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 leden, 2010 17:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je tam duše

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 30 leden, 2010 10:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JB napsal:
Dik za radu ohledne toho karburatoru. Urcite do nej asi nepolezu a ani jej nebudu sundavat. Pokusim se jej vypustit jak radis. Ale bohuzel si nejsem jistej, kterym vypoustecim sroubem jej vypustit. Sad Mohl by jsi mi poradit, kde se prislusny sroub nachazi? Dik.


Na tom karbecu to vypadá jako kousek trubičky co kouká směrem dolu a je u toho šroubek. Na jeden je vidět, kvůli druhýmu myslím budeš muset sundat airbox.

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: so 30 leden, 2010 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsem orig.Dunlop,jenže na VT 1100 není k sehnání,koupil jsem Metzeller marathon a jsem nadmíru spokojen Shocked

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 30 leden, 2010 14:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi Tady je mají,tedy pokud na Spiritovi nemáš atyp... Vzhledem k tomu,že koncepčně vychází ze starý jedenáctky,tak bys mít neměl...

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 leden, 2010 14:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Výrobce doporučuje na moto vždy sadu, jde o to , že zadní pneu je řezaná podle přední, která jí dělá "sucho", je možné. že laic zkompletuje obě pneu špatně, a ty pak na mokru nedrží.Zásadně bych nemísil značky, neb každá používá jiné směsi, je pak možné, že se ti zadní ohřeje o 20 km dříve než přední a to pak asi není dobře, já osobně preferuji Michelin

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 leden, 2010 22:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já na Micheliny alespoň na autě nedám dopustit, neskutečná životnost a v průměru na nich najezdím tak 90 až 120 tisíc. To jsem s žádnou jinou gumou nenalítal Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 leden, 2010 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejsem si porad jistej jestli tam patri bezdusova ci dusova pneumatika. Ja tam ted mam Avona AM21 tubeless (bezdusova pneumatika). A tak nevim jestli koupit zase bezdusovku Metzelera ci ne. Grizzly psal, ze tam je duse a tak ted nevim Sad. Ma tam nekdo bezdusovou zadni pneumatiku Sad


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 leden, 2010 12:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Duši tam stejně dát musíš, protože máš kolo s drátama a to by nešlo nafouknout a gumu jestli koupíš TT nebo TL ja skoro jedno, já tam mám bezdušovky a v nich duše a jezdím na tom bez problémů Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 leden, 2010 12:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dik za info. Ja myslel, ze v tom je jeste nejakej jinej technickej problem. Jinak nevite jaky jsou zadni pneumatiky Heidenau? Mam ji na predku jiz o koupe a nevim jestli bych ji nemel koupit prave i na zadek. Ale nejsem si jistej ze to je kvalitni guma (je jiste levnejsi).


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr