Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dědek Pepan bába Alice
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 12 prosinec, 2009 23:43  Předmět:  Potřeboval bych poradit Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim všechny stíny. Potřeboval bych poradit. Zda koupit vt 750 staršiho data 83-5,6.pro mě fin.dostupne. Jsou tyto starší motory držáky, nebo mají zaludnost ktera byla později vychytana a zda jsou dost. nahr.dily. Malou Suzy 650 sem prodal ted jezdim na yamaha 1300 ovšem je brachy. Jinak máte bezva stránky, krásný mašny moc rád se k vám v příští sezoně připojím.

s díky
Zdarec dédek Pepan baba Alice.


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 prosinec, 2009 10:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už se to tu někde rozebíralo. Je to starší motka a tak na ní vždycky něco bude. Nejde o to, že by to nebyl držák, nebo na ní něco odcházelo, ale prostě proto, že čas nezastavíš.

Šedivka o které muvíš, se vyráběla do roku 1996. Tady bude asi i problém už sehnat i náhradní díly, ale to ti spíš poradí Simox nebo Jarin. Od roku 1997 už se dělá novější typ, classic design, jiný motor, výkon je asi nižší, má sekundární pohon řetězem, ale náhradní díly bez problémů. Potom je od roku 2004 současný typ, retro design, ten má sekundární pohon kardanem, ale zato má bohužel dost plastových dílů. Tento model má od roku 2008 vstřikování.
Souběžně s tím se vyráběla Black Widow, jejímž nástupcem je Spirit. Jsou to motorky shodné s základním modelem, jen design je do stylu chopper.

Já osobně bych do toho šel od roku 1997 a výš. cena nebude zas o tolik vyšší a podle mne se to rozhodně vyplatí.
Záleží, ale na tobě pokud se ti líbí stará šedivka, chytla tě za srdíčko a jseš ochoten tomu něco obětovat, není co řešit.

Držím ti palce s výběrem a pak i na silnici Dobrý chopper .


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 prosinec, 2009 17:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

faktická poznámka- firma Honda drží veškeré náhradní díly na všechny typy motocyklů Honda po dobu 20 let od skončení výroby typu, pokud by nebyl servis schopen zajistit náhr. díl, je třeba se obrátit na servis v Německu- dle mé zkušenosti (měl jsem Hondu VF 750S- r.v. 1983)- díl do 72 hodin- vyjde trochu dráž než na novou mašinu, protože firma účtuje skladné( veškeré díly chodí z NL), ahoj Beech

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

dědek Pepan bába Alice
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 13 prosinec, 2009 23:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kluci díky, teď už mam obrázek co a jak. Zdravim a volnost jak v oblacích! Pepan,Ála.


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 prosinec, 2009 14:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar dědku měl jsem takovou z 85 roku, jako klasický čopr je krásný líbila se mi, ale byla spíš na práci než na ježdění a pokud ta motorka má dost najeto tak musíš počítat s tím že investuješ balík za GO hlavně náhradní díly. Objednat je není problém, ale ty ceny. Doufám že máš už jasno song


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lada
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 14 prosinec, 2009 15:25  Předmět:  chtěl bych vědět váš názor Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Před půl rokem jsem koupil vt 750 rok v. 98.Když jsem jí byl kupovat v jednom motobazaru zaujala mě jedna věc z ujetýma kylometrama a do dneška tomu nějak nechci věřit, že by to bylo možné.Moto má jedenáct let a najeto má 16000km.K techničáku jsem dostal navíc dva roky starý doklad z Německa z Technicke kontroly kde ten stav km seděl a byl uvedený také na tom papíře .Pokud je to možné tak jsem možná i dobře koupil né?Není na ní žadný škrábanec ani nijak poškozená a lak je 100% oreginál.Chtěl bych vědět co na to řeknou motorkáři z klubu,a v jaké cenové relaci by se mohla pohybovat.Umyslně cenu nepíšu,abych si náhodou ne......l vánoční pohodu.Zatím díky za zapojení do diskuze. Lada. Shocked Embarassed


  
HondaMCH

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 prosinec, 2009 16:07  Předmět:  Re: chtěl bych vědět váš názor Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lada napsal:
Před půl rokem jsem koupil vt 750 rok v. 98.Když jsem jí byl kupovat v jednom motobazaru zaujala mě jedna věc z ujetýma kylometrama a do dneška tomu nějak nechci věřit, že by to bylo možné.Moto má jedenáct let a najeto má 16000km.K techničáku jsem dostal navíc dva roky starý doklad z Německa z Technicke kontroly kde ten stav km seděl a byl uvedený také na tom papíře .Pokud je to možné tak jsem možná i dobře koupil né?Není na ní žadný škrábanec ani nijak poškozená a lak je 100% oreginál.Chtěl bych vědět co na to řeknou motorkáři z klubu,a v jaké cenové relaci by se mohla pohybovat.Umyslně cenu nepíšu,abych si náhodou ne......l vánoční pohodu.Zatím díky za zapojení do diskuze. Lada. Shocked Embarassed


Ahok Lado
Tak cena bymohla být cca od 100.000do 130.000 dle doplňků jako brašny, laďáky atd. Jinak je to možné aby měla najeto 16.000. Já jsem na tom byl podobně. kupoval jsem a měla necelých 20.000
Trefil jsem se?


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 prosinec, 2009 18:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Před třemi lety (2006), jsem kupoval VT750C r.v.98 najeto 7500km a byla původem z ČR. originál stav, cena 120 000.
Před rokem a půl (2008) pro manželku VT600C r.v.92 najeto 12000km, dovoz z D, po prvním majiteli, držák brašen, brašny,opěrka spolujezdce, chrom. kryt chladiče, cena 90 000 i s čistopisem TP.
Každopádně, stále se dá koupit zachovalý starší kus, který má málo najeto a ceny šli od té doby dolu.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
LADA
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 prosinec, 2009 17:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec,četl jsem si vaše články a zjištuji ,že asi na tom nebude nic tak zvláštního že když je moto staršího data a má málo najeto.Přesto všem díky za názor .Hammrovi bych vzkázal,že mě stála 100000 a má dost doplnků v kůži i v chromu. Tak zatím se mějte a pěkné svátky. song


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr