Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 prosinec, 2009 19:15  Předmět:  Vesta Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosim o radu - chci si poridit novou vestu a nevim jestli kozenou ci riflovou - vyhody ci nevyhody Very Happy prosim napiste vase nazory a popripade odkaz kde jste ji sehnali predem diky


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 prosinec, 2009 22:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

riflovou v česku asi těžko seženeš,když tak koupit bundu a odpárat rukávy,já jí koupil v sekáči za 300.-Kč.Kožených je na aukru docela dobrý výběr,já mám z Predator,buvolí kůže asi 1200.-Kč Shocked

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 prosinec, 2009 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já měl obě. V teple jsem měl na riflové bundě koženou vestu a když byla zima, na kožené bundě riflovou vestu. Vlavně pozor na nášivky na zádech. Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 prosinec, 2009 21:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Preci kdyz na zada dam napis Honda tak je to v pohode nebo si koleduju o pruser ?Tady z fora taky mate nasivky SHOC a zatim nikdo nic nerikal nebo sepletu ?


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 prosinec, 2009 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No podle prezidenta Black Dogs LE MC Petra můžou nosit nášivky na vestě jenom členové MC.
Nošení loga na zádech není v Čechách povoleno. Logo
na zádech smí nosit pouze členové MC (motorcycle club).
Logo / nápis je na vestě, nebo bundě povoleno nosit pouze
vpředu, na levé straně nahoře a o velikosti maximálně
10x10 cm (nebo na rukávech). Trička a mikiny nepodléhají
pravidlům. Logo nesmí kopírovat, nebo být zaměnitelné
s jiným logem MC. Nesmí být použit stejný název a složení
barev.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 03:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Značkovou nášivku nosit můžeš a nikdo ti nemůže nic říct. Jen musí být patrné, že se nejedná o nášivku klubovou, tudíž, máš li tam nápis Honda je to bez problémů. Druhé kritérium, je tuším velikost menší 25 cm.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 03:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PS: Mluvím samozřejmě o nášivce na zádech.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 11:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nápis Honda tam může mít. Enjoy
Jinak logo nad 28 cm nesmí být na Slovensku.

Tady je o tom víc:

MC info


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 11:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky vsem za odpoved Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 12:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud tahle problematika někoho více zajímá a chce něco někde nosit tak doporučuji pročíst tyto tránky, kde je jsem k problematice našel nejvíce http://www.mcnews.cz/ nebo pokud vládnete angličtinou tak zde http://www.rcvsmc.net/ .Úplně nejlepší postup je pokud uvidíte někoho z MC z vašeho okolí se přímo zeptat či si domluvit schůzku s Presitentem nejblížšího klubu. Normálně vysvětlit co, proč a jak a lidsky se domluvit. Já zcela uznávám jaká je to absurdita a fraška,slyšel jsem a četl spoustu názorů a je pravdou, že dnes se na to nehraje jako třeba před 10-ti lety, ale jsou pořád tací, kteří si budou stát za svým a tak pokud si dáte "nějaký" znak (nemyslím tím barvy, to po vás půjde každý) potkáte lidi, kterým to bude jedno a potkáte lidi kteří vám budou např. po telefonu vyhrožovat zapálením motorky .apod hovadiny. Je to prostě o lidech a spousta kluků je rozumných a je s nimi řeč a oni sami chtějí zamezit takovým fámám, ale nikdo nezařučí se nedojde i na jinou stránku věci. Jinak Znak Hondy bez domovenek .apod další přísad na zádech dle mého názoru nebude nikomu vadit.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 12:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jen by mě zajímalo jak to mají ošetřený a jesli to je registrovaný jako ochranou známku nebo něco jiného ale mají okolo toho takovejch zaklínacích formulí že by je to určitě nějakou tu pětku stálo. Jsou k tomu nějaké podrobnosti Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 14:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ake sú vobec farby MC?!
Ja mám vlastnú skúsenosť:
mal som nášivku niečo ako VLK SAMOTÁR v nejakej bielo,modro,červeno,čiernej a neviem ešte akej farbe,a raz ma zastavilo auto na ceste,vystúpili z neho dvaja pokerovaní borci a že nazdar bratre a tak,a k jakemu mc patríš,a ja že k žiadnemu,veď si to možu prečítať na chrbte...a ten už mal dýku v ruke.Hovorím si no ty vole...a on že tá nášivka musí dole.Vraj mám farby MC a rozloženie nápisu...Hovorím mu,že som to kúpil na ich zraze tak čo?...ale to on už sa s tou kudlou začal ohánat a vraj to dá dole aj so mnou,tak som dal vastu dole,on to vypáral a bolo.Sadli do auta a šli ďalej.Ja tiež,ale stále neviem čo im na tom mojom nápise vadilo.Tak som sezonu dojazdil bez nášivky a aj bez vysvetlenia,prečo nemožem ma nič na chrbte,alebo ak ano v jakých farbách či tvaroch,pretože takmer všetky už maju všemožne MC!
Takže v Novom Roku Vám všetkým prajem vela iných a šťastnejších stretnutí!
Barát Enjoy chopper párty


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady nejde o ochranné známky či něco podobného. Tohle přece není nic co je dané v zákoně. Četl jsem v jedné debatě na netu že znak Black dogs je pod ochranou známkou, ale s jistou to samozřejmě netvrdím. Je úplně jedno jestli znak každého klubu je něčím chráněn. Ten je chráněn samotným klubem a o nic víc jim nejde. Pokud si někdo dá na záda znak HONDA, ADIDAS, tak porušuje ochrannou známku nebo ne? O tom to fakt není. Prostě na záda si můžete dát klidně obrázek stojícího kokota, ale aby jste to udrželi v toleranci MC nesmí to mít nějaký klub ve znaku a nesmíte k tomu dávat průvodní znaky "barev" jako domovenky,názvy hodnosti apod. Což můžete najít buď na netu a nebo zajít za nejblížimi MC a jejich cestou si to nechat schválit. Neb pak klidně může dojít na situaci jež popisuje BARAT. Samozřejmě argumentace že jsme ve svobodné zemi a každej si může nosit co se mu zlíbí je na místě, ale "barvy" jsou znakem MC a oni si budou své bránit zákon nezákon.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 15:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám na zádech kříž jako kráva a všichni mi můžou vylízat prdel Laughing


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 16:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je pravidlem, že se na zádech nenosí vůbec nic. A už vůbec ne dvě nebo tři části. Je to sice blbost, ale měli by jsme respektovat MC-ka, pokud oni respekzují nás. Shadow klub je Owners club a stejně nemůže mít nikdo z členů na zádech logo. Nebo může, ale stane se to co Baratovi. A to může mluvit o štěstí, že neskončil v nemocnici a že má celou motorku. Neumím si představit, že by narazil na někoho z Hells angels MC. Shocked


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Fonz



Věk: 44
Založen: 27. 06. 2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Vranovice

Motorka: vtx1800c
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 18:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec,mě taky mužou MCčkári polibit prdel,taky mám zádovku na vestě už delší dobu a ješte žádnej problém,dělají akorát machra,dovolujou si na slabší a pak když se toho slabšího zastanou spolu uplně neznámí motorkáři tak se ztratí,je to vlastní skušenost z custom bike show mušov,hodně lidí co znám je moc rádi nemají za to jak se chovají,dělají ze sebe nadlidi.


Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FonzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 20:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo,jo v jednotě je síla...jak cikán přijde v hospodě k chlapíkovi a říká"poď na férovku" on ,že tedy jo a cikán zavelí "Jožo,dežo,baron a Laco ideme"... Razz

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 prosinec, 2009 23:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kde to žijem aby ze mně někdo něco páral,to bych se taky mohl bát chodit přes ulici aby mně neporazilo auto. Myslím že to trochu přeháníte Laughing


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 prosinec, 2009 00:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podobných debat jsem již četl spousty a pravdou je, že nikdy nikam nevedou. Vždy to skončí na "kámoš povídal" a "já jsem slyšel". A kde to žijeme s takovým jednáním a jak by jim všem rozkopali držky a že to není podstata motorkáře jako takového apod. Názor má každý svůj my si vedeme svou a oni si vedou svou a nikdy to nevyřešíme.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 prosinec, 2009 00:39  Předmět:  vesta Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj kluci.
Podle všeho co jsem si přečetl, všechny nášivky, které jsem si koupil abych odpáral a zahodil, to mám teda radost.
Ahoj Jast. Sad Mad


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr