Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 07:49  Předmět:  Vestu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám koženou vestu velikost 54 výrobce Bikers mode - Zdeňka Koudeláková, 1500,-Kč asi dva roky stará. (původně stála snad 3500,-.)
V katalogu ji uvádějí jako typ (www.bikersmode.cz/inshop/vesty)


Mě je velká Sad

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červen, 2007 14:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodáno. Končeta. Speak to the hand

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 10:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Daruji riflovou vestu Lewis(bunda bez rukávů).
Původně měla být moje, jenže jsem zjistil, že je určena pro člověka trochu jinak prostorově orientovaného. pláč


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 10:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

musíš sázet klíny, neříkej že si neporadíš

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 10:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych ty klíny potřeboval ubrat. Je mi "trochu" velká, je to XL


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 14:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jaký prostor obejme XL ?? Netuším co je u vest XL.
Něco mám L ( třeba trenky vztekle se válet), něco XL (například jejich obsah och ).
Vem ji na Jelení a pokšeftujeme.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 18:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako napsal:
Něco mám L ( třeba trenky vztekle se válet)


protože trenky máš DO pasu, ale to nad rozhodně do kategorie XXL patří

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 02 říjen, 2007 08:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako napsal:
Jaký prostor obejme XL ?? Netuším co je u vest XL.
Něco mám L ( třeba trenky vztekle se válet), něco XL (například jejich obsah och ).
Vem ji na Jelení a pokšeftujeme.


Mako vztekle se válet supr

OK. vezmu ji tam. Můžes tam předvést to svoje XL vztekle se válet


  
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 06 říjen, 2007 11:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nazdar
ja by som tu vestu zobral,prave taku zhanam a u nas sa mi to nejak nedari,pripadne aj zaplatim na nejake pivko...! Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 07 říjen, 2007 20:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sorry myslel som tu riflovu vestu
dik Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 08 říjen, 2007 10:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako se ozval jako první, když ji nebude chtít tak je Tvoje barate


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 14:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mate "Ď", ale pokud Baratovi bude, neber na mě ohledy.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 09:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No mezitím se mi počet vest rozrostl na 2ks. Prostě jsem zase netrefil velikost. Myslel jsem, že velikost "L" je menší než "XL", ale nabylo tomu tak. Jsou naprosto stejně velké. mad


  
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2007 09:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no tak sa snad dohodneme....
velmi rad by som isiel s vami do jeleni,ale je to dost daleko,tak ak mozes ozvi sa aby sme to nejak doriesili
dik Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2007 09:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mate, drobnej nápadík - vyzkoušej si vestu, už v obchodě a ne až doma vztekle se válet

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2007 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

popiskovat is


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2007 10:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO barat: přijeď do Jelení, tak daleko to zase není Enjoy


  
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2007 15:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vsetko zalezi od pocasia,mam problemi s kolenama a tak...ale verim ze sa mi tam podari ist,rad by som...dnes skusim svoje zdravie utuzit/mam narodky,a dam si aj za vsetkych shadowakov!!! Enjoy
skus mi prip.mailnut na baratbarat@zoznam.sk mozno sa dohodneme ako dalej
zatim caves idem na to drink song


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr