Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 leden, 2010 16:02  Předmět:  Mazani Retezu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtel bych se zeptat, jestli by mi nekdo nedoporucil nejaky dobry mazivo na retez na moji Shadowku. Minulej rok jsem to mazal olejem u ktereho jsem mel problem, ze se po aplikaci rostrikoval a vzdy mi zaspinil zrovna vylesteny kolo,... Nemate nekdo nejakej typ na mazivo, ktery po naneseni drzi na retezu a je idealni pro Choppera?


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
pexesoo



Věk: 38
Založen: 16. 04. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: jeseník

Motorka: shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 leden, 2010 16:28  Předmět:  mazivo:) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj
jezdím jen jeden rok , byl mi doporučen Castrol a jsem s ním velice spokojený. Dá se snadno sehnat a mě mazal dobře! Nic jsem neměl zacákané.


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele pexesooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 leden, 2010 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky ho používám a dobrý song

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 leden, 2010 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc rád bych přispěl radou , ale mám kardan... song


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 leden, 2010 22:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

O mazání řetězu je tady velká diskuze k nalédnutí http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=328&highlight= Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 leden, 2010 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Něco k tématu.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 leden, 2010 06:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.interflon.cz/oleje-maziva/produkt/interflon-fin-lube-tf/ zkus tohle v praci s tim mazem prakticky vsechno a je to dost dobry, cisti to a zaroven maze teflonem... na retezy jak delane


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 leden, 2010 07:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sirgeorge napsal:
http://www.interflon.cz/oleje-maziva/produkt/interflon-fin-lube-tf/ zkus tohle v praci s tim mazem prakticky vsechno a je to dost dobry, cisti to a zaroven maze teflonem... na retezy jak delane


Jo tohle je dobrá a funkční věc,používáme ho na mazání některých dílů ncéčka.... Mám dojem,že to ale stojí ranec mad

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 leden, 2010 15:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pouzivam DENICOL mel jsem ho uz na predchozi motorce tam se osvedcil a dale ho pouzivam.Syntetické mazivo na řetězy ve spreji. Velmi přilnavé! http://www.elmoto.cz/kart-race-chain-lubricant-synthetic-400ml-p-224.html?zenid=b25d1fe1f6e7bcf7b3512a541d50e9eb


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 17 leden, 2010 12:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl bych tady ještě jednu otázku k tématu. Slyšel jsem že řetěz je možné vyčistit i naftou, ktera by měla plně splnit funkci vzčištění před namazáním. Neví někdo co je na tom pravdy Sad
Jěště bych se rád zeptal, jestli by mi někdo nedoporučil něco na mytí a leštění plechů a plastů. Dík.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 leden, 2010 18:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na řetěz bych volil přípravky k tomu určené experimentování s jiným přípravkem může spíš uškodit těsnícím kroužkům



na čištění motorky doporučuji Motowash nebo Motowash plus od Motulu

http://www.motul.cz/oillist.asp?typ=302

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 leden, 2010 18:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nafta je průšvihová, může zničit těsnící kroužky!!! Pokud vím, klidně můžeš použít petrolej, mám dojem,že je i součástí čistících sprejů.....

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 leden, 2010 08:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petre, kdyz se tu pise o tom cisteni. Pouzivas po tom umyti Motowashem nejakou lestenku na plasty ci lakovane dily? Respektive, jak to s tim Motowashem vypada? Ja jsem do ted pouzival autosampon a lestenku, ale nejsem zrovna spokojenej Sad


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 leden, 2010 10:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já měl ten předchozí model, tak doufám že to bude stejné.

Byl jsem nadmíru spokojený. Funguje to obdobně, nebo alespoň to tak vypadalo jako ARVA,. Asi tak výrazně neodmašťuje, ale i tak na zimu motorku konzervovat.

Na znečištěné místa jsem nanesl štětcem nebo jen rozprašovačem přípravek a poté opláchl proudem vody rozprašovač, kýbl, jak kdy.

Přípravek po namočení vodou dělá mírnou bílou pěnu a tak když to neopláchneš tak za deště trochu bublinkuješ.

Mockrát jsem to neopláchl a nic se nestalo, po přípravku zůstal příjemný lesk jak na chromu tak na laku. Asi je výhodnější to neoplachovat.


Auto šampony nepoužívám. Používám univerzální čistič HEKRA v rozprašovači na bílé boky u gumy, nějaký ten "iron" na štít a světla, Nevrdull na chrom a štít.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr