Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
jackol



Věk: 49
Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 15


Motorka: VT750C
blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 leden, 2010 17:04  Předmět:  Sedadlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čauvec všichni. Potřeboval bych poradit, kdy bych sehnal širší a pohodlnější sedadlo pro spolucestujícího? Na srazu na Bouřňáku měli na jedný motorce krásný sedadlo, kde pro řidiče moc velký změny nebyly (myslím tedy), ale pro osobu za mnou to muselo být dot přínosné. sedalo v zadu bylo zvláštně protvarované a myslím, že i širší. Mám totiž neustálé problémy s mojí nejmilejší, páč mi stále vyčítá, že jí bolí zadnice. Máte podobné zkušenosti? :-) Tohle sedadlo jsem prostě nikde nenašel, vím jen, že nebylo originální. Díky za jakoukoli help, Honza


Kozoroh Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele jackolZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
jackol



Věk: 49
Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 15


Motorka: VT750C
blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 leden, 2010 17:06  Předmět:  Re: Sedadlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jackol napsal:
Čauvec všichni. Potřeboval bych poradit, kdy

Pardo, samozřejmě "Kde" :-)


Kozoroh Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele jackolZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 leden, 2010 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechat u čalouníka potáhnout lopatu a teď vážně, výroba sedadla spolujezdce na zakázku, jinak to nevidím, třeba tady http://www.ddtuning.wbs.cz/MOTOSEDLA.html Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 leden, 2010 22:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zřejmě má tvá drahá polovička malej zadek Smile
Moje si na tlačení nestěžuje Laughing (za tohle budu večer klečet)


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lála



Věk: 55
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Klecany

Motorka: VT 750 C
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 leden, 2010 14:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pak máš ještě jednu možnost, koupit druhou motorku Very Happy a nechat jezdit drahou polovičku samotnou nice .


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele LálaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 červen, 2010 21:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud by ti nebolavá prdelka tvého baťůžka za to stála, tak se mrkni na

www.mustangseats.com nebo www.corbin.com nebo www.dmcsidecars.com Razz , případně další, které najdeš na googlu.
Je to ale ranec.

P.S.: Ta poslední adresa byl spíš vtip...


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 červen, 2010 08:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám předělaný sedlo (už jsem ho koupil s motorkou), ale batůžek si stejně stěžuje Sad


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 červen, 2010 22:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ti mám pocit, že jsou všichni baťůžci stejný... Shocked


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bugy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 20 červen, 2010 21:14  Předmět: Jupííí ! baťůžek,zadnice a sedlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdarec,ta moje má zadek velkej a taky si stěžuje Smile takže Shhh


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 červen, 2010 23:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapi vy znáte spokojenou ženskou Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 červen, 2010 23:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Milo, to je otázka, nebo oznámení? úděs


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 červen, 2010 23:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Z vlastní zkušenosti bych to bral jako oznámení.

Se kterým se ztotožňuji Razz


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 červen, 2010 23:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míra odpověděl, bohužel oznámení Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 červen, 2010 23:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míro, to mi tedy budeš muset blíže vysvětlit. Help Viděl bych to u Houmra drink , tam se mi bude lépe chápat Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 červen, 2010 00:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Není problém,teď jsem měl ale dva náročné víkendy za sebou,takže příští víkend jsem si naplánoval oddych,tzn.,že bych to viděl předběžně na 1.víkend v červenci.Určitě se ozvu a upřesním drink


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 červen, 2010 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Chlapi vy znáte spokojenou ženskou Sad M.P.


Jednu mám...


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 červen, 2010 12:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fata, když mi bylo jako tobě, myslel jsem si to taky Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 červen, 2010 15:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Fata, když mi bylo jako tobě, myslel jsem si to taky Sad M.P.

Věrím, taky si myslím že to někdy skončí.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 červen, 2010 17:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když je pohodová baba, tak se to dá vydržet docela dlouho. Já jsem v poho již 23 let, ale je to až druhá Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 červen, 2010 23:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když už jsme v tom tak já jsem s manželkou 33 roků Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr