Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 červen, 2010 08:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak když už jste u toho tak my 4 Laughing Laughing Laughing

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 červen, 2010 08:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Klárka & Míra napsal:
Tak když už jste u toho tak my 4 Laughing Laughing Laughing

teda jako 4 svoji celkem 10 let apolu a zatím je to moc fajn :-)
song

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 červen, 2010 08:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já i přez ty roky si nestěžuju, z části je to o zvyku o toleranci a pochopení potřeb druhýho ale kam až jsme se to dostali Shocked A vo tom to je Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 červen, 2010 11:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo těch 33 let mi připomíná, že jsi asi světec. Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 červen, 2010 11:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

začínám se pomalu bát :-) Embarassed

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 červen, 2010 08:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě to zase připomnělo, jak stojí fronta u vrat do nebe a svatý Petr vyjde a povídá: "Mučedníci mají přednost"
Dopředu se nahrnou tři chlápci. "Jaké máte zásluhy?" ptá se Petr.
"Já jsem byl 35 let ženatý" odpoví první.
"Dobrá, vstup tedy" řekne Petr.
"Já byl ženatý 50 let" odpoví druhý.
"Ty jsi měl vstoupit jako první", vpouští ho Petr do Ráje.
"A co ty?" obrátí se Petr na třetího.
"Já byl 5x ženatý!"
A svatý Petr na to: " Já jsem říkal mučedníci a né BLBCI !!!"

P.S.: Já kroutím už dvacátej, ale propuštění za dobré chování se asi nedočkám Embarassed


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 červen, 2010 09:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

že se vracim k původní otázce.
Nemyslíte že jsou ty sedla takhle úmyslně!!! mad
My máme pohodlí a naše mámy bolí prdel aniž by nutně musely dostat řemenem (což už by bylo domácí násilí - "trestné") bití
prostě je to vychytaný, tak bych to tak nechal, kluci u hondy ví co dělaj a proč to tak dělaj Good chopper


Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 červen, 2010 23:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lemmy, asi na tom něco bude a když chce pohodlně sedět tak ať si koupí svoji. Voni to ty kluci šikmovoký mají vymyšlený dobře, proč vyrábět pohodlnou motorku pro dva, to raději prodám dvě pro jednoho Think och M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 červen, 2010 13:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukám, jak jsme se tady hezky rozpovídali. Razz A nevíte náhodou někdo, jestl a popřípadě jak tento problém Jackol vyřešil?


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 únor, 2013 21:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já se omlouvám za dotaz, ale přivedl mě sem název "Sedlo" a já trubka myslel, že je to o sedlech a ono zatím o manželkách :-))) ale můj dotaz není daleko od tématu :-)))
Neznáte někdo někoho, kdo udělá nové čalounení na celé sedlo? Ale jen v Praze nebo střední čechy. Potřebuji to na VT 500, nebo kdyby někdo měl nějaké pohodlné sedlo.


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 únor, 2013 21:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shiny tady http://www.ddtuning.wbs.cz/MOTOSEDLA.html jak jsem psal již dřív dělají opravdu dobře ale neni to nejlevnější a doba dodání asi měsíc, odmontovat, poslat a je to. V středních čechách nevím, já si na BMW nechal potáhnout sedlo v Polsku kontakt tel 606358652 tedi60@o2.pl ,tam to stálo polovinu a udělal to pěkně. Doba dodání asi deset dní. Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 únor, 2013 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

J.C. díky ale já bych byl radši u sjednání osobně chci tam nějaké úpravy, už jsme něco našel blízko nás tak uvidím. To kdyby měl někdo přímou dob rou zkušenost. Kdysi se tu psalo o nějaké paní někde od kladna já i našel tak jí zítra cinknu UVIDÍM :-)))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

lalako



Věk: 59
Založen: 15. 05. 2009
Příspěvky: 31


Motorka: VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2013 07:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v Řeporyjich je šikovnej člověk obě sedla i opěrka asi 1500,


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele lalakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2013 09:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lalako: nevíš nějakej kontakt na něj nebo aspon kde tam je?


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2013 10:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyby se chtěl někdo zbavit zadního sedla tak ho za nějakou drobnost odkoupim (třeba 500,-) řeším tu daný problém taky a chtěl bych se pokusit rozšířit origo sedlo a nechat očalounit. Tak se třeba ozvěte ikdyž vím, že to nedopadne. Díky :-) Embarassed jo 750 c4 2006 ale tak snad by tam šlo i z jiný motky.


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 únor, 2013 18:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Posílám vzorek sedla ušitého v Polsku. Je to focený bleskem a je to celý do šeda i když je to skoro černý a i znak BMW je normálně v origo barvách ale tady se to nějak ztratilo.


IMG_0003.JPG
 Komentář:
 Velikost:  207.63 kB
 Zobrazeno:  14856 krát

IMG_0003.JPG



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 únor, 2013 21:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak hlásím: Řeporyje očalouní ale neupraví, to prý nezvládnou, jen prosté znovu potažení stávajícího sedla...Jdu hledat dál :-)


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 únor, 2013 11:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hodně šikovná byla p.Chrobáková z Valdeku - Braškov u Kladna. Už se o ní psalo - zde - a je tam i nějaká ukázka její práce. Co já vím, tak vybrousit sedlo nebyl problém. Spolupracuje totiž už dlouho s - HS Choppers -, kde má i svůj odkaz. Ten telefon je přímo na ní.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 únor, 2013 11:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JERRY: díky už jsem ji tady na portálu našel a dnes ji budu kontaktovat :-)


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 únor, 2013 22:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Byl jsem dneska u paní Chrobákové s tou sedačkou. Příjemná paní bezvy komunikace a vypadá to že ví co dělá. takže zatím naprostá spokojenost :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr