Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mirekš
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 25 leden, 2010 15:10  Předmět:  představce a řidítka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravím všechny a dovolím si vás poprosit o radu chtěl bych vyrobit představce na svoji motku máte někdo vyzkoušený matroš co je lepší ocel a nechat chromovat nebo nerez či slitinu hliníku,a nemá někdo zkušenost s výrobou řidítek z nerez trubky
dík
mirekš


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 leden, 2010 15:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Udělat se dá cokoli ale koupit taky a vyrábět řidítka nebo představce by se mě tedy nechtělo. Jestli ovšem máš možnosti v nějaky fabrice, proč ne, představce jsou většinou z hliníku a řidítka chromovaná ocel Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
honza22176



Věk: 48
Založen: 05. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Náchod

Motorka: Honda Shadow vt600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 leden, 2010 22:11  Předmět:  představce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já si představce dělal z nerezové kulatiny.Myslím že se docela povedly.


Vodnář Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele honza22176Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

mirekš
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 25 leden, 2010 22:43  Předmět:  představce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

honzo dík já měl v plánu udělat taky z nerezu ale pak jsem myslel jestli by to z duralu nebo něčeho podobnýho nebylo jednodušší ale zas mám strach o pevnost,jinak jaký si volil postup jestli to teda není tajný já chtěl vysoustružit tvar pak udělat 25 díru pro řidítka pak svrtat pro 2 imbusy a nakonec rozříznout co ty na to?


  
honza22176



Věk: 48
Založen: 05. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Náchod

Motorka: Honda Shadow vt600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 leden, 2010 22:50  Předmět:  představce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo přesně takhle jsem to dělal akorát že jsem to dělal ze dvou průměrů z 50mm a z 30mm z padesátky jsem udělal hlavici na řidítka s kuželem na průměr asi cca 25mm spůsobem co píšeš a třicítku jsem stočil na 25mm.No a vše jsem povařil do sebe a bylo skoro hotovo.Sváry jsem přebrousil a vyleštil.Po sváření TIGem to jde docela dobře.


Vodnář Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele honza22176Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mirekš
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 26 leden, 2010 11:40  Předmět:  představce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No vidíš já původně to chtěl taky dělat ze dvou kusů ale měl jsem strach to vařit ,tak jsem to chtěl vytočit jen z tý padesátky ale když to máš vyzkoušený jen mě mate píšeš hlavici s kuželem s jakým kuželem já myslel jen osazení,když ti pošlu na sebe mail můžeš mi poslat fotku víš lepší jednou vidět než desetkrát slyšet
a šrouby na stažení hlavice M6?
dík


  
HondaMCH

honza22176



Věk: 48
Založen: 05. 10. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Náchod

Motorka: Honda Shadow vt600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 26 leden, 2010 12:07  Předmět:  představce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pošli email já ti to odpoledne ofotím.


Vodnář Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele honza22176Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mirekš
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 26 leden, 2010 16:51  Předmět:  představvce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

honzo mail <sedivy.jaromir@gmail.com>
dík


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr