Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
donkey98



Věk: 35
Založen: 08. 03. 2009
Příspěvky: 25


Motorka: VT 1100 ACE
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 08 únor, 2010 01:36  Předmět:  Vyfuky na 1100 ACE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ake mate vyfuky a ake s nimi mate skusenosti pripadne s akymi znackami?
dajte sem fotky a najlepsie aj zvukuvu resp video ukazku aby sme videli aj poculi zvuk....


Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele donkey98Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 08 únor, 2010 17:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar,

vlastnim jedny laufy od V&H a nemůžu si je vynachválit.

Zvuk super, možná pro někoho až moc hlasitý a to tam jsou ještě vyndávací vložky, který jsem nevyndal Smile

Zpracování taky super, jsou dvoupláštový, takže nežloutnou.

A nemusel jsem s mašinou dělat nic, jen jsem je vyměnil...

Martin


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
donkey98



Věk: 35
Založen: 08. 03. 2009
Příspěvky: 25


Motorka: VT 1100 ACE
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 12:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj V&H maju pekny zvuk ale ozaj dost hlucny...len sa mi nepaci ich dizajn az tak...podla mna velmi svecia shadowke tie originalne ale taky tvar neviem zohnat....


Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele donkey98Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám jedny originály a jedny vykuchaný originály a měním dle potřeby Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 17:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doufám, že se o ty originály dobře staráš Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jistě Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 únor, 2010 18:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám zn. Cobra, jsou dost hlučné, tak jsem si vyrobil tlumítka, foto v mé galerii

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
donkey98



Věk: 35
Založen: 08. 03. 2009
Příspěvky: 25


Motorka: VT 1100 ACE
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 10 únor, 2010 19:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a nema niekto skusenosti s vyfukmi znacky Jardine??? su specialne na Shadowku 1100... ale neviem najst nikde zvukovy zaznam


Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele donkey98Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 únor, 2010 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady mas zvuk: http://www.youtube.com/watch?v=hJFyBF-kQ5w


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 únor, 2010 21:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na jednom americkym fóru, který se vztahuje k Ace Tourer lidi kupujou právě jordany kvůli nižší hlučnosti... Enjoy co do kvality nemohu soudit, nevidel jsem žádný


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
donkey98



Věk: 35
Založen: 08. 03. 2009
Příspěvky: 25


Motorka: VT 1100 ACE
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 10 únor, 2010 22:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj to video som nasiel aj ja ale to je 93 rocnik a ja mam 96..tam je uz novsi motor a neviem ci to ma taky zvuk..ale v podstate sa mi paci


Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele donkey98Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 únor, 2010 23:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No nevim, jestli rozdil v rocniku udela ulpne odlisny zvuk vyfuku...
Ja mam na sve originaly s tim ze mam vyloupnute tlumici vlozky a zvuk je takrka stejny jako ty na tom videu, takze...


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 únor, 2010 00:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím že tyto výfuky ať už to jsou roury nebo otevřený výfuk s fiktivním tlumičem nemájí příliš rozdílný zvuk. Zásadní rozdil je až u výfuků s tlumící vatou a děrovanou průchozí trubkou jako třeba vyrábí Tenax, kde zmizí ostrý zvuk a je dosaženo hlubokého až dunivého zvuku při kterém drnčí i tabulky v oknech. Mladej je měl na VTRku a z těch šel strach. Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
donkey98



Věk: 35
Založen: 08. 03. 2009
Příspěvky: 25


Motorka: VT 1100 ACE
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 únor, 2010 15:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

prave ze ja nechem take strasne hlasne preto nezhanam cobry ano V&H...
ak ste videli film Wild Hogs alebo Divocaci tak taky zvuk motorky sa mi paci :-P


Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele donkey98Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 únor, 2010 18:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

noo tak to si budes muset poridit Harika nebo neco podobneho, pac se obavam ze ze Shadow takovy zvuk nedostanes, leda by ti nekdo opravdu ladil vyfuky presne na miru :-)


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 únor, 2010 09:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Také přemýšlím o výfukách s krásným hlasem. Mě bere také jeden, mám ho jako vyzvýnění v telefonu, když mě volá nějaký motorkář. Ten je skrátka boží. Dobrý bohužel je to Sportster XL 1200R (2004)


http://www.motorkari.cz/multimedia/zvuky/hd_sport.mp3


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Saints



Věk: 42
Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Bratislava

Motorka: Honda Shadow VT750 C4
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 13 únor, 2010 12:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ked som si pustil zvuk HD, tak mi to stary straktor pripomenulo.

Tuto je zvuk Shadow VT 750 C4. S original vyfukom.

http://www.motorkari.cz/multimedia/zvuky/shadow.wav

Ak by to bol ladak tak tobude lepsie (ale nie hola rura).
- mensia kubatura oproti HD S XL 1200R

Kazdy si musi ten svoj zvuk naist.


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele SaintsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr