Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Valoušek Slavomír



Věk: 79
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Hostěradice 202, okr. Znojmo

Motorka: VT1100, SC32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 únor, 2010 20:38  Předmět:  dotaz. Honda VT1100C Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ve své fantazii jsem přišel na věc a odstranil jsem před vzduchovým filtrem (pod sedlem), jakési gumové vložky (2), které zmenšolvaly průměr vstupu vzduchu do filtru tím také do sání. Ovšem se zlou jsem se potázal. Motor při přidání plynu (přípusti) prostě zhasnul a i když při volnoběhu vcelku běžel normálně. Tyto vložky jsem opět nasunul a zase motor běží i po přidání. Dá se to nějak odstranit?(Třeba poštelováním v karburátoru) Díky za radu Valda


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele Valoušek SlavomírZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 únor, 2010 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ano znám to, je potřeba doladit karburátor, máš chudou směs.

Zakoupíš sadu Dynojet a uděláš výměnu trysek a jehel dle návodu, nebo si to necháš udělat odborně v servisu.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 únor, 2010 01:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Gunové vložky ve filtru kladou určitý odpor nasávanému vzduchu a po jejich vyndání se pochopitelně tato hodnota změní a následky už znáš. Ptám se tedy čeho chceš dosáhnout a k čemu ti to bude Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Valoušek Slavomír



Věk: 79
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Hostěradice 202, okr. Znojmo

Motorka: VT1100, SC32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 únor, 2010 15:15  Předmět:  zhasínání motoru Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím, byl to takový okamžitý nápad, protože ta Hondička dosti papá, měl jsem ten dotaz již dříve. \a ještě jeden mám ale ten tedy není k Hondě. Mám na titulní straně suché oznámení, že nemám nahraný ksicht a to mě také rozčiluje. Proto jsem se o to snažil, ale nějak bez úspěchu, napřed po mě chtěl program nějaký URL (je to tak?) a potom si ještě dovolil žádat , že chce ten gesichte (ksicht) v jpg formátu. Tak to je už na mou osobu příliš. Kdo poradí, jsem asi analfabet přes počitač.(65 roků je už asi znát) ? Děkuji, Valda


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele Valoušek SlavomírZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 únor, 2010 16:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Slávo pošli na petr@shoc.cz obrázek který chceš za xicht já ti ho patřičně upravím a nandám Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr