Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 listopad, 2006 19:32  Předmět:  Petrovo Alpy 2007
Od 14. 07. 2007 do 18. 07. 2007 (vloženo)
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V létě zaručeně pojedeme s manželkou na prodloužený víkend do Alp. Termín dopředu nevybírám, protože pojedu pouze když bude hezký počasí. Už jem tam jednou byl když lilo a sněžilo a tak to už nemusím.
Máme naplánovaný dokončit co jsme letos nestihli ale na GG vyjedu zaručeně znovu.


Přidá se někdo?

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne čt 12 červenec, 2007 08:08, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 listopad, 2006 13:02  Předmět:  Alpy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nevím nevím, já to mám v sezoně s volnem dost bídné, někdy si nastřádám dny ,a pak někam vyrážíme,dovolená jako taková nepřipadá v úvahu,ale můžeš počítat se sněhem i v létě-předloni hell jsme vyjížděli do Grossalenpassu- sluníčko Razz a po 10 minutách viditelnost 3m, mlha se sněhem a cestovní rychlost do It. byla 5km/h, huby zkřehlý slotou a zadky strachem Surprised


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 05 listopad, 2006 23:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já se v létě chystám na Chorvatsko, takže je celkem možný když se dobře setkaj termíny že bych to mohl rozjet s tebou přes alpy, no uvidíme, jak to dopadne Enjoy


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 listopad, 2006 21:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Enjoy Když to bude trochu možný, tak bych jel


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 listopad, 2006 22:17  Předmět:  alpy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ivane dobrá!
doufám, že nás bude víc. Když né nic se neděje, já a můj batůžek tam musíme

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Aki
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 12 prosinec, 2006 22:59  Předmět:  Alpy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych jel... na GG jsme byli letos napodzim s kámošem, tam se prostě každej motorkář musí aspoň jednou za život podívat, to je normálně orgasmus Surprised) jsme čekali zimu a nahoře to bylo na tričko, klika jak sviňa Surprised) klidně si to s váma zopáknu...


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 08:55  Předmět:  GG Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já jsem názoru, že musím minimálně jednou za rok do Alp a při té příležitosti se na GG podívat.
Možná časem názor změním, ale Aply jsou tak velké, že to tak hned nebude.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 09:03  Předmět:  za rok do Alp Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Svatá pravda jenom mít dostatek času tak tam jezdím každý víkend
chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 11:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No pánové, já bych jel hned. Jen najít ideální čas a asi hlavně počasí, co? Zatím jsem žádnou podobnou cestu neabsoloval, takže výzva fakt velká. A ty obrázky Petře, fakt super! Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 12:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

s tím časem resp závazným termínem je to složitý
1. udat pevný termím a vyrazit ikdyby čert na koze jezdil /počasí/
2. čekat až se vyšasí se vším praštit a vyrazit

zatím se kloním k druhé možnosti. Ideální pro mne je ve středu nastarovat přejezd do rakous, čt a pá pojezdit a v sobotu popřípadě až v neděli domu.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 12:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo Petře to je rozumný, taky mi to takhle vyhovuje.
Ale bohužel zatím špatná nálada


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aki
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 prosinec, 2006 17:31  Předmět:  GG Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jináč pro ty, kdo na GG nikdy nebyli - mám v galerii pár fotek odtamtud, tak se můžete mrknout Smile


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 21:41  Předmět: Skvělý ! GG Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chopper pěkný Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 prosinec, 2006 00:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S manželkou už Alpy máme naplánovaný dlouho,ale zatím nic konkrétního.Byl bych pro.A nešlo by to nějak spojit s tím Bodamským jezerem?


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 prosinec, 2006 09:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jak jsem psal, chtěl bych to tak na 3-5 dní a Bodansee je trošku z ruky. Bodensee chce akci zvlášť.

Až se to bude blížit tak postnu přesný plán

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 prosinec, 2006 19:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já, když budu moct, taky rád pojedu Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kaby
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 24 prosinec, 2006 22:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nechci bejt za trubku, ale co je GG?


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 prosinec, 2006 23:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

GrossGlockner - motorkářský nebe

aneb placený průsmyk v alpách, spousta zatáček nahoru a dolu, krásný asfalt a opravdu překrásné okolí. Tam se musí !!!!!

Jinak je to nejvyšší rakouský kopec.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 prosinec, 2006 15:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já se na GG s přítelkyní chystám už 2 roky - zatím nám do toho vždycky něco vlezlo, opravdu jsem o tom slyšel jen samou chválu - už se tam těšim....jupíííí song


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 prosinec, 2006 17:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vlastní GG je supr ale je tam spousta jiných míst kde se jezdí nádherně a kde to fajn vypadá. GG je tak na jeden den, chce toho mít naplánováno víc. A hlavně, vše záleží na počasí .....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr