Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 17:13  Předmět:  VT 600 - předkop Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Našel jsem plánek na předkopy pro VT 600 www.chopper.wz.cz/jaknato.html

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne út 14 srpen, 2007 20:49, celkově upraveno 1 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 březen, 2007 17:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady je foto

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
pexesoo



Věk: 38
Založen: 16. 04. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: jeseník

Motorka: shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Náhodou nemáš někde ještě vykres jak by měli výt ohnutá táhla?? a jak si vyřešil řazení??


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele pexesooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 14:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tenhle nákres je tu v tématech duplicitně. Mrkni sem http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=182&highlight= je tam víc fotek. Třeba z toho neco vyčteš.
Taky si to přapákování chci přes zimu vyrobit. Teď pracuju na výrobních výkresech v AutoCADu, protože ten plánek je sice krásnej, ale rozměry z toho moc nevyčtu jak jsou rozmazaný :-(


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 15:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Baron: Nazdar tak si ten nákres otevři v originále, tam to je vidět dobře
odkaz: http://www.chopperweb.cz/jaknato1.html je to ve formátu PDF

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 15:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky si to vyrábím sám a taky se to snažím kreslit do Cadu ale nevím jak vyřešit kloub u řazení


  
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 18:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 Gorky: Aha!! Díkes. Nahoře uvedený odkaz již není funkční takže jsem vycházel z ty rozmazaniny. Nicméně CAD jsme již s kamárádem konstruktérem také pokořili Cool Jen ty estetický díry v pákách jsem řešil kulatě, protože se mi líbily víc než ty oválný.

viz:
Image

2 Anonym: Kterej kloub myslíš? Osu páky ve stupačce? Nebo uchycení táhla řazení?


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 30 prosinec, 2009 21:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No vidiš jak jste šikovný, tak hodně štěstí při konstrukci.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 leden, 2010 23:22  Předmět:  Předkop Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj lidi.
Omlouvám se za pozdní odpověď, už sem tak často nechodím. Sad

Koukám, že původní odkaz je nefunkční, jsou to skoro tři roky, ale Gorky je šikovný a našel jiný Good

Komu se tento formát neotevře může se obrátit na ostatní (je tu spousta šikovných lidí) , pro které jistě problém to přepracovat do jiného formátu či obrázku.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 leden, 2010 10:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Barone.
Myslíš, že bys mi mohl poslat výkresy v CADu. (dwg). Chtěl bych to na svou BW. Upravit to už dokážu.
Skleněnej kolek k žádosti dodám osobně.... song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 leden, 2010 12:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasne. Viz SZ! Mas tam link. Věřím, že se s tím nějak popásuješ Smile

Pro ostatní členy výkresy poskytnu až to budu mít vyrobený (správnost rozměrů, vylepšováky apod...) a ověřenou funkčnost. Zatím mám jen laserem vyřezaný všechny plochý části, stupačky do 14-ti dnů (jak bude mít kamoš nástrojař čas). Teď řešim táhla a povrchovou úpravu (chrom? chemické černění? modrej elox? komaxit? ).


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 leden, 2010 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem se mezi vanocema ttrosku nudil a pustil jsem se do techto predkopu. Kamos mi je vypalil laserem, ale zjistil jsem mensi problem rozmery plechu k pripevneni na masinu (rozmer 115 a 77 dle vykresu) neodpovida pozici zavitu na ramu Hondy VT 600C. Dle zmereni na masine by tu melo byt 113 a 77 mm. Takze to musim nechat udelat znovu.
Jinak nemam jeste rozmery tahel a taky nevim jak je resit Sad Mate to uz nekdo vyreseno?

Dale si nejsem jist, jestli by se diry pro stupacky nemely udelat vetsi a vymezit je nejakym bronzovym futrem pro funkci kluzneho loziska. Preci jen se brzdovy i spojkovy pedal pohybuje. Jak to resite vy?


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 leden, 2010 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Oprava rozmeru. Melo by tu byt 113 a 70 Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 11 leden, 2010 09:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dvakrát měř a jednou řež Smile Ale to spíš vypadá, že dělníkovi v Hondě ujela ruka při sváření Very Happy Přeměřil jsem si znova ty rozměry a na mé VT600 r.v. 94. Sedí mi to co je na výkresu tj. 115 a 77mm.

Žádný bronzfutro tam nedávám. Máš pravdu, že se to sice hejbe, ale ten pohyb je minimální.

Táhla budu řešit až budu mít na mašině namontovaný páky. U šaltpáky jí nechám asi rovně a jen bude trochu delší a u brzdy jí budu muse v mírným úhlu vyhnout. Zatím předpokádám, že to udělám z 8 nebo 10mm hlazenky kulatiny.


  
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 leden, 2010 09:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sakra zapomněl jsem se přihlásit mad


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 11 leden, 2010 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdarek lidi.Pěkně se tu ty předkopy rozjely natolik,že jsem o nich začal taky uvažovat.Mám to i na půl huby domluvený se známym.Má možnost v práci to vyřezat.Mám ale dotaz,z jaký tloušťky plechu to vyřezat?A z jakýho normálně černej nebo z antikora kvůli pevnosti aby se to za čas nezačlo nějak kroutit.?Díky.FFF.


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 leden, 2010 12:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Všechny plochý části jsem udělal z 8mm antikora a stupačky z antikorový kulatiny d=40mm.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
JB



Věk: 46
Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Letovice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 leden, 2010 21:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jeste k tem poloham der, ktere u me Hondy nesouhlasi. Je fakt ze ja mam VT600C r.v. 88. No mozna tu byl nejakej rozdil Embarassed jinak to nechapu Sad


Kozoroh Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele JBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 leden, 2010 13:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pár z vás mně kontaktovalo a všichni řešíme stejnej problém s kloubem řazení. Tak se zdá, že jsme to s Honza_C pořešili.

Idea je takováto. U motoru nechat faudikloub originál, udělat nový delší táhlo a na šaltpáku dát faudikloub novej.

Honza se byl podívat ve Fabory, faudiklouby maj, ale draho. Tak jsem je koupil v Č. Budějovicích v Agrozetu za necelejch 50Kč kus Cool Maj ho v rozměrech od 4mm do 12mm.

Image




Naposledy upravil Baron dne st 17 březen, 2010 14:08, celkově upraveno 2 krát
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 leden, 2010 14:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

....a kdyby si někdo myslel, že Baron kecá, tady je ten kloub od Fabory. D=8 mm, cena 174,-Kč za kus.
A to ten z Budějc má ještě osazení na klíč. Takže chytřejší a za 1/4 ceny. Prostě na jihu se vyznaj song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr