Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 10:30  Předmět:  Kryt Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda-li nevíte kde bych mohl sehnat ,,kryty" předních vidlic, jsou to jakoby chromové pláště-kryty, které krejou trubky ve vidlicích. Děkuji


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 11:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TADY

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosímtě, kde to tam mám přesně hledat?Nemůžu na to narazit Sad hell


  
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 12:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím jakou máš motorku,dáš orig.nebo neorig.díly,postupně vybereš výrobcemtyl, r.v. a v rozbalovacím menu bys to měl najít

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 13:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám vt 125, nenašel jsem to tam, ani když jsem zadal na vt 750 atd. Nevím, kde to najít, má to ňáký specifický název?, hledám, kde se dá, ale pořádně nevím, jak to zadat do vyhledavače Sad


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 13:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Václave Parts Depot nemá v databázi VT 125 hledáš tam marně

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 14:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A nevíte, kde to sehnat? Již jsem to na několika vt 125 viděl, ale nevím, kde to sehnat Sad


  
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 15:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Jestli myslíš tohle: http://www.yshop.cz/chranice-prednich-vidlic-carbon-2ks+dp130289/ tak jsem to viděl někde na netu i v chromu.


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 16:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím toto:
http://www.tipmoto.com/motorky/honda/104231-vt-125-shadow.html

je to chromové krytí na vidlicích


  
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 březen, 2010 19:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha. Tak to jsem ještě neviděl.
Podívej se sem. Tam je spousta věcí.
http://www.cruisercustomizing.com/ShadowSpirit750C2-Accessories.cfml

Jen jestli to na fotkách není jedinej origoš


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 březen, 2010 01:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já to mám doma na VT600. Koupili jsme to spolu s Thaninou Sh co byla dovežená nz Německa. Jinak to byla jediná věc která šla dolu, protože se pod tím držel binec a vidle chytali od těch návleků rez a musel jsem je rozlešťovat. NEDOPORUČUJI!
Jinak, jestli jsou vidle stejné s VT125, rád se jich zbavím. (Gorky, přispěj do mlýna.)


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 březen, 2010 01:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Beru spět!
Ty moje kryty jsou na dolní část (u kola).


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 11 březen, 2010 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslím, že by to tam jít mohlo(i kdyby po menší ůpravě). Nemáš náhodou foto? A za kolik by jsi byl ochoten to nechat?


  
Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 11 březen, 2010 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslím, že by to tam jít mohlo(i kdyby po menší ůpravě). Nemáš náhodou foto? A za kolik by jsi byl ochoten to nechat?


  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 březen, 2010 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Václave, jaký je rozdíl mezi vidlema 750 a 125 nevím, jelikož jsem to nikdy nezkoumal,ale co jsem toto viděl na 125tkách tak to mívali právě ze 750 shadow. Bohužel ti neřeknu jestli nemuseli dělat nějaké úpravy.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 březen, 2010 20:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Odkud jsi?
Ale jak už jsem psal: "Byla jediná věc která šla dolu, protože se pod tím držel binec a vidle chytali od těch návleků rez a musel jsem je rozlešťovat."
Teď jde o to jestli je máš čistě hliníkové jako VT600, nebo jako tebou ukazovaná VT125 stříkané nějakou šedou barvou. To by pak význam mělo.


3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  70.52 kB
 Zobrazeno:  8212 krát

3.jpg



Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 březen, 2010 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky si myslím, že je to totožné s VT750.....Jinak jsem z Trutnovska a mám to šedé jako to má VT 125 na fotce.


  
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 březen, 2010 22:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, koukni jestli sháníš co mám na motce foto galerie,,
suché silnice a slunce v zádech chopper chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 13 březen, 2010 06:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To co sháníš a to co se mi válí v garáži dohromady nejspíš nepůjde a budeš se muset rozhodnout co zvolíš. Obávám se že montáží obojího, znehybníš tlumiče.
Pokud budeš mít zájem, já za to nic nechci. Má se to válet v garáži, nebo to udělat někomu radost.
song
Jde jen o předání. Hrozně nerad něco posílám poštou už od dob pionýrských táborů. Přinejhorším ti to pošlu dobírkou jen za náklady na poštu. Nebo že bychom počkali na sluníčko?


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Václav
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 13 březen, 2010 11:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro Honza P :přesně to scháním co máte na své motorce Confused

Pro Jerry: No jestli by jste byl ochoten to poslat poštou bylo by to dobré, trochu teď přes zimu upravuju moto, tak by se to hodilo.No víceméně kouknu ještě jak to je dělané na vt 125.Děkuji moc za ochotu Confused


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr