Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mirekš
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 březen, 2010 20:51  Předmět:  ventily Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdar chlapi prosím o radu jaký je interval na seřízení ventilů na VT 600 případně poskytne někdo návod jak na to
dík


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 březen, 2010 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli nemáš doma řádné vybavení a znalosti, tak si to nech udělat. Jinak servisní interval je 12000 Km Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 13 březen, 2010 06:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Štelování je pomocí podložek a než kupovat celou sadu, dám to radši seřídit.
Razz Už v pondělí!!!


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Miagi



Věk: 48
Založen: 13. 10. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Zdiby

Motorka: Honda VT 1100 C Shadow 1988, USA
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 13 březen, 2010 07:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry a kam to dáváš seřizovat ? Dělají to na počkání a za kolik ?


Lev Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MiagiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mirekš
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 13 březen, 2010 22:15  Předmět:  ventily Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chlapi dík z odpovědi sem z toho volaaký zmetený mílo abyh moh posoudit jestli se do toho mám pustit tak bych právě potřeboval ty znalosti od někoho kdo to dělal sice už sem našel manuál v němčině tak to přinejhorším nějak přelouskám spíš mě šlo o to jesli má někdo praktický zkušenosti tam je asi největší problém ten přístup a to všechno odkrytování ,já tam mám ještě jeden problém nějaký čuně přede mnou orval v tom levým víku tu zátku s tím vnitřním šestihranem tak musím nejdřív začít tam ,u mý mášy se asi ventily neštelují podložkama ale je tam šroub s matkou je to r.v.92.
tak chlapi jesli to někdo fakt umíte poradte předem dík


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 březen, 2010 00:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na počkání to nebude, protože posledně chtěli mít studený motor. Jinak to dávám k p.Hazdrovi u nás v Benátkách.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 březen, 2010 06:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry já nevím ale na výkresu vidím seřizovaní pomocí šteftu s kontramatkou a žádný podložky pod nadzvedákama, takže by to zase tak velký problem být nemusel, nebo se pletu? http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh=4014&cat=Motorcycles&year=1992&mfg=Honda&modelsearch_x=&curl=&section=176687 Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 březen, 2010 08:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já nevím, jak jsem koupil tak prodávám. Jestli je to pomocí šteftu, tak tím lépe. V tom případě 3000,- před třemi lety v Hondě - to mě dost natáhli.
Brick wall
Stejně si to nechám udělat, protože jsem to nikdy nedělal, v mém okolí taky ne a znám se.
Váš Jean Blamage.
Embarassed


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Miagi



Věk: 48
Založen: 13. 10. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Zdiby

Motorka: Honda VT 1100 C Shadow 1988, USA
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 březen, 2010 19:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když už jsme u těch ventilů. Nevíte někdo v Praze, či blízkém okolí, kdo by seřídil za rozumnou cenu ventily na VT 1100 ? Minulý rok jsem to dal do Hondy, trvalo jim to týden a chtěli za to 2 tis. což mi přijde trochu moc.


Lev Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MiagiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 březen, 2010 23:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Miagi, já nevím co by jsi měl na ni seřizovat když si myslím že má ta tvoje hydroštely, nebo se pletu Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 březen, 2010 23:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO starší modely to nemají

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 březen, 2010 01:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honda VT 1100 r.88 http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh=3966&cat=Motorcycles&year=1988&mfg=Honda&modelsearch_x=&curl=&section=173860 Tak čím se to potom seřizuje Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Miagi



Věk: 48
Založen: 13. 10. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Zdiby

Motorka: Honda VT 1100 C Shadow 1988, USA
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 březen, 2010 01:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak teď jsem v pasti. Podle obrázku to není kde seřizovat, ale v Hondě mi servisman řekl, že každých 12 tis. km. Tak buď to ze mě vyždímali prachy a nebo nevím. Sad


Lev Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MiagiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 březen, 2010 20:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poraď se se Simoxem. Má myslím tu samou a hydroštely řešil. Myslím, že je měnil a zmiňoval se o polohydroštelých. Teď je ale na školení a bude za čtrnáct dní. Jinak podobnou osmistovku má John Deer. Tak jim klidně zavolej.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 březen, 2010 21:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já kdy ž porovnám systém rozvodů, vaček, vahadel atd. u motorky z roku 88 a 98 tak tam tedy žádný rozdíl nevidím Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Miloš.Šumperk



Věk: 67
Založen: 05. 08. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Šumperk

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 březen, 2010 13:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, jeden válec nastavit do tzv. "střihu", druhý se seřizuje. Motor musí být studený. Seřizuje se pomocí spárových měrek seřizovacím šroubkem. Sací ventil 0.15, výfukový ventil 0.20. Musíš odmontovat nádrž, plastový přívod od filtru nad předním válcem a odmontovat malé kryty ventilů. U zadního válce je to docela maturita, ale dá se to zvládnout. Pokud si nejsi jstý, je lepší koupit něco dobrého na pití, domluvit se s nějakým motorářem, a pod jeho dohledem (a s jeho měrkama) to seřídit. Tak jsem to porve udělal já. Pokud to zvládneš, a já myslím že v pohodě, budeš mít při prvním startu dobrý pocit.


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Miloš.ŠumperkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eugo



Věk: 43
Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

Motorka: HONDA SHADOW VT 750 C6
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 16 březen, 2010 22:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ak stelujes vantily tak teplota vzduchu by sa mala pohybovat okolo 20 stupnov


Váhy Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele EugoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mirekš
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 17 březen, 2010 12:09  Předmět:  ventily Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teda Miloši smekám před tebou já se o to původně chtěl pokusit měl se filtr i nádrž venku sice kvuli něčemu jinému protože ten fitr je taky pěkná pakarna dost zpátky a napojit teda aspon pro mně ale může to být rukama nechal jsem to na příští zimu podle informací který jsem k máše dostal tak mám ještě čas na ventily ale věř tomu když není serviska,trochu mám právě obavu z takovýho klepání na studeným motoru na zadním válci víc, ale je to už třisezony ale jinak vše v poho tak jsem právě myslel ty ventily aby byla jistota možná dělám zbytečnou paniku protože nemám s tímhle motorem žádný velký zkušenosti tak právě sbírám rady.
dík


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr