Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 duben, 2010 11:33  Předmět: Jo jasně ! Na svatého Jiří, vylézají hadi, štíři. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

SHOC střed
pořádá
24.4.2010
okružní jízdu kolem Prahy pod názvem:
Na svatého Jiří, vylézají hadi, štíři.
9:00 Benzina Horní Počernice ZDE

Dále po přes Říčany u Prahy,Kamenice, Týnec nad Sázavou do Štěchovic na oběd do motorestaurace Rozmarná.
Odtud na Nový Knín, Mníšek pod Brdy, Karlštejn, Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mratín Horní Počernice.
cca 200km
Vítáni jsou všichni příznivci chopper/cruiser.


Image


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 duben, 2010 15:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě mapu předpokládané trasy.


Jiří.jpg
 Komentář:
 Velikost:  129.09 kB
 Zobrazeno:  16483 krát

Jiří.jpg



Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 duben, 2010 15:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jedééééééééééééééééééééééééémmmmm!!!!!!!!!! Good


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 duben, 2010 15:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Janička prosí o klidnější jízdu, divil, jsem se, že do mne včera na motorce dloubala!!! Very Happy mad


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 duben, 2010 18:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já nejedu Sad mad , jsem v tomto termínu mimo republiku mad


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 duben, 2010 23:53  Předmět:  Na svatého Jiří, vylézají hadi a štíři. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jedu a souhlasím s Janičkou. Good Do Poděbrad jsem všem stačil tak si myslím, že to šlo ahoj. song


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 05 duben, 2010 06:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkná trasa, pokud budu mít volno, pojedu, akorát v Kralupech se odpojím... Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 duben, 2010 08:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Fanda: Na konci jsem pak už pospíchal za Hankou, to přiznávám. já ti dám!
Psal mi Libor600, že se k nám taky přidá. chopper
Pokud se bude chtít někdo přidat, budu vyjíždět z Benátek v 8:00 Z Bursy chopper chopper


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
pikus



Věk: 56
Založen: 02. 04. 2010
Příspěvky: 7


Motorka: VT 1100C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 duben, 2010 11:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když se nic nepo tak se taky přidám,zkoušel jsem si dat svojí fotku ale zatím se mi to nepovedlo,nedaří se mi zmenšit ten formát ale snad se zadaří


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele pikusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 duben, 2010 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pikus napsal:
když se nic nepo tak se taky přidám,zkoušel jsem si dat svojí fotku ale zatím se mi to nepovedlo,nedaří se mi zmenšit ten formát ale snad se zadaří


kdyžtak to mailni já ti helfnu

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Luboš



Věk: 62
Založen: 21. 02. 2010
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Motorka: Harley-Davidson Heritage Softail Classic
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 duben, 2010 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všichni, velmi rád bych jel, ale není mi bohužel přáno - odpoledne musím vyrazit do "půlnoční říše" a zpět budu až v neděli v noci. Tak snad příště. Přeju hezké počasí, suchou stopu a šťastný návret domů bez nehody.
Luboš


Váhy Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LubošZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 duben, 2010 18:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Budem vzpomínat. Crying or Very sad


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 duben, 2010 14:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec pánové, podle počasí, jak je v kraji zvykem Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Bodie



Věk: 50
Založen: 20. 04. 2010
Příspěvky: 2



blank.gif
PříspěvekZaslal: st 21 duben, 2010 08:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můžu se zůčastnit této vyjížďky i když nejsem členem SHOC Embarassed Embarassed ?? Pouze jsem se zaregistroval na tomto portále.
Díky Bodie


Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele BodieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 21 duben, 2010 08:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JASNĚ !! jak je napsáno "Vítáni jsou všichni příznivci chopper/cruiser."

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Bodie



Věk: 50
Založen: 20. 04. 2010
Příspěvky: 2



blank.gif
PříspěvekZaslal: st 21 duben, 2010 08:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už to vidím Shocked Shocked ,, já to nedočetl až do konce Laughing Laughing


Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele BodieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 21 duben, 2010 14:08  Předmět:  Vyjížďka kolem Prahy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sakr to bych mohl dorazit také, ale na mého batůžka bude ráno asi zima Mad


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Pepča



Věk: 41
Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 duben, 2010 11:45  Předmět: Zábavný (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj lidi, rádi se přidáme (pokud stihnu do soboty v práci přechodit tu chřipku), zatim taky nejsem členem, ale už sem s váma jednou jel, nedávno ty Poděbrady, a byla to velká pohodička, zkrátka easy rider Good tak se na vás (a na grupen ride) budu těšit a snad se postupně začlenim Help čau


Váhy Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepčaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Makinka



Věk: 53
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 70



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 duben, 2010 10:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jedu :-)


Blíženci Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele MakinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 duben, 2010 10:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar přátelé, přidám se k Vám v Jesenici. Domluvím se s Jerrym telefonem. Když vyrazíte z Počernic, tak asi za hodinu budete v Jesenici a já se připojím- parkoviště u Obecního úřadu. Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr