Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Viki123



Věk: 53
Založen: 23. 12. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Řečany nad Labem


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 duben, 2010 01:23  Předmět: Beee ! únik chladící kapaliny Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím,
prosím o radu či zkušenost s únikem vody na honda shadow VT 750 C2 mezi válci kolem propojovací trubičky.Při studeném motoru v náklonu dochází k úniku, jakmile se motor zahřeje vše OK.Zkoušel jsem do chladící kapaliny lít tekutinu na utesnění , ale bez výsledku.
Dík za jakékoli info Viki


Lev Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Viki123Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 duben, 2010 13:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi bych tam přípravky na utěsnění chladičů nedával, mohl by jsi taky ucpat chladící kanálky v motoru a udělat víc škody než užitku Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 duben, 2010 18:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V žádném případě do chladící kapaliny nic nedávej. Ta je jen na dojetí a i tak je to pěkný svinstvo. Utvoří ti to v chladícím okruhu takový šlem a už ho nedostaneš nikdy pořádně pryč. Já to udělal jednou u Fabie a od tý doby bych už to neudělal.

Oprava je velice jednoduchá. Z každý strany té trubičky je O kroužek 21,5mm. Položka č.8. Objednej klidně 2ks přímo v Hondě.
Vytáhneš obě dvě pojistky z propojovací trubičky, zastrčíš trubičku do jednoho z válců, vyměníš O kroužek, pak zastrčíš trubičku od druhého válce a vaměníš druhý O kroužek. Vrátíš tam pojistky a je to.
Na posouvání té trubičky jsem si uříz kus gumy do siki kleští a nakonec to šlo i bez ní.
Pokud je to ovšem celé zapečené, nezbývá nic než servis.
V Mladé Boleslavi v Ascotu mi tvrdili, že musí jít dolů oba válce. Nesmysl. Mě to šlo v poho.
Very Happy


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 duben, 2010 18:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PS: Nejprv samozřejmě musíš vypustit na čerpadle chladící kapalinu. Po skončení opravy bych raději celý systém propláchl a dal novou chladící kapalinu.
Už se to probíralo třeba
tady.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Viki123



Věk: 53
Založen: 23. 12. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Řečany nad Labem


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 duben, 2010 19:47  Předmět:  odpověď Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar,
díky moc za radu myslel jsem si to samé ,že to asi půjde.Dost jste mě pomohli.
Ještě jednou díky
Viki Laughing


Lev Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Viki123Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr