Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Qew



Věk: 38
Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 5


Motorka: VT600C
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 26 duben, 2010 20:33  Předmět:  Žárovky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim všechny, dnes po vyjížďce jsem zjistil, že mi nesvítí potkávací světlo (přes den jezdim radši na dálkový) a tak jsem začal hledat vhodnou náhradu...našel jsem různé (i různé cenové hladiny) a proto jsem chtěl zeptat, jaký požíváte? jestli se vyplatí investovat do dražší (http://www.eshop-moto.cz/detail/zarovky/philips-motozarovka-h4-motovision-40-procent-navic/ -krom toho jěstě ani nevim jakej typ žárovky v hondičce je Embarassed ), které jsou údajně odolnější proti otřesům a nebo jezdíte s normálníma?
Díky za odpověď


Lev  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele QewZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 duben, 2010 20:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nevím co máš za motorku tak ani co máš za žárovku - doplň si profil viz nastavení v horní liště

jakou to žere žárovku máš napsáno na skle světlometu


jestli jezdíš jen přes den a na dálkový tak bych volil asi tu nižší cenovou hladinu tj. nějakej spotřebák za desítky korun než "značkový" za stovky korun

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Qew



Věk: 38
Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 5


Motorka: VT600C
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 26 duben, 2010 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

měl jsem s doplněním profilu nějáký komplikace, ale uz jsem tam doplnil motku. Díky za info o zjištění typu žárovky...
ve pravda že v noci moc nejezdim-když, tak jenom po městě...takže si asi nechám poradit:)


Lev  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele QewZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 duben, 2010 22:03  Předmět:  poznámka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj vyplnění některých položek profilu má problém je to chyba portálu Sad

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 duben, 2010 22:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych se asi radši přiklonil k žárovce která odolává vibracím, třeba tady http://www.motostar.cz/cs/prislusenstvi-2188/motozarovky-3052/h4-extraduty-14016.html?zenid=026e5850355744b8d06a56dc3785147e Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr