Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 16:04  Předmět:  burn out Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru


Link

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 16:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tady je důkaz že i s Shadowem se dá dost dobře hrabat Cool a má představivost Laughing

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 18:02  Předmět:  burnt out Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No nepochopil sem. Sad Jeden blb, kterej kurvý pěknou motorku. mad mad mad mad mad mad mad mad mad


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 18:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tohle hravě zvládá ta první modelová řada ....... až to Šímox zmákne, tak bude na strazech dělat kaskadérkou show Enjoy song song Enjoy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 18:33  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak ještě 1000km a budu vyhazovat pneu tak tu prubnu Very Happy

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 18:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak ať vidí, že Shadow je prostě super Cool

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 18:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Před garáží máme už čáru (odpis staré gumy).
Ale Já bych to Klepně neudělal. Shame on you mám ji na něco jiného Cool

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 22:29  Předmět: Skvělý ! to Šímox zmákne, tak bude na strazech dělat kaskadérkou show Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak teď jsem konečně pochopil proč Šímox nemohl jed za deště do Pardubic, vždyť má stého blbnutí úplně sjeté gumy. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2007 22:32  Předmět: Skvělý ! Ale Já bych to Klepně neudělal. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak jsem stejného názoru jako Mako, já bych to té své holce, taky nemohl udělat. Embarassed Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2007 12:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi má sponzora na gumy, ale myslím si, že na tohle je strýťák vhodnější, viděl jsem to dělat i se Stadionem, takže se 700 no problem, ale svou nikdy nope nope

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2007 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně má pán asi dost peněz na nový gumy- já je normálně šetřím jak můžu a jsem rád, že tam nějaký maso zbyde

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2007 12:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Burn out znamená spálit již nepoužitelnou gumu, někdy i do úplného prasknutí.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2007 18:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo přesně tak, ale musí vědět kdy přestat, aby mu dráty od bouchnuté gumy nezničili lak nebo něco pobobného a předminulej rok na Rack Reydu tam někdo pálil gumu na V-maxu a málem uvařil motor.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2007 19:16  Předmět: Bleee ! V-maxu a málem uvařil motor Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To byl tak nalítej nebo blbej ! Cool
Třeba nemá na srdci teploměr. hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2007 19:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No to možná taky, ale tam v tom soutěžili kdo ji spálí dřív a ten s tim V-maxem byl bláznivej němec a byl rád že s tim odjel. Blbec.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2007 21:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Peťo,já vím co je burning,ale viděl jsem na srazech spoustu moulů, co palili nesjetou gumu a pak se divili ,žeuž neodjedou a taky jsem viděl borce ,co motku neudržel a poslal ji do 6 metrů vzdáleného křoví a to měl štěstí, že nikoho netrefil mad

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 prosinec, 2008 13:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

BEECH napsal:
Peťo,já vím co je burning,ale viděl jsem na srazech spoustu moulů, co palili nesjetou gumu a pak se divili ,žeuž neodjedou a taky jsem viděl borce ,co motku neudržel a poslal ji do 6 metrů vzdáleného křoví a to měl štěstí, že nikoho netrefil mad


Nějak tak? Tendle byl nominovaný jako Pitomec srazu. (SETKÁNÍ PO ZIMNÍM SPÁNKU 2008)
http://www.youtube.com/watch?v=Dz-eBf6Mp8U&eurl=http://www.joebarteam.cz/


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 prosinec, 2008 11:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to je dobrej borec mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr