Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pexesoo



Věk: 38
Založen: 16. 04. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: jeseník

Motorka: shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 09:15  Předmět:  Díky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte všici
Já i Blanka děkujeme za skvělý víkend a už se těšíme na další setkání...
Akorát šok v neděli když jsme se probudili tak nikdo nikde nebyl kam jste se tak brzo vytratili.... Jinak cesta naspátek domů do Jeseníku byla super....


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele pexesooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kamilsic



Věk: 56
Založen: 07. 07. 2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom

Motorka: VT
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 10:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak sa k tym vsetkym pochvalam pridavam opravnene aj ja. Dik vsetkym ze som Vas mohol spoznat, ze som mohol s Vami zazit krasny vikend, ze ste ma este viac nastartovali k zalozeniu SHOC SLOVAKIA a tiez dik Romanovi z Havirova za vcerajsiu spolocnu jazdu domov. Bola super, spravil som 480 km a o 19:00 som odstavil moto pred garazou.
Nuz super, super. Dufam ze sa na dalsom zraze vidime zasa, rad pridem a verim ze dovteda nas bude zo Slovenska viac. Vsetkym prajem vela zdaru, a vela stastnych kilometrov. Aaaaaaaaaahojte. Kamil Very Happy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele KamilsicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MFabien



Věk: 47
Založen: 31. 05. 2010
Příspěvky: 111
Bydliště: Luhačovice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 10:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak to tak sleduju, byla to megapohodová akce!!! Moc mě mrzí, že jsem nemohl dorazit... mad

V sobotu večer jsem byl na vyjížďce v okolí Hodonína a posledních 50km směrem do Luhas Vegas kolem mne svištěly monstrozní blesky a pršelo tak, že jsem doma musel nejdřív všechno vykroutit... Laughing

Kromě spadených stromů jsem asi o půl metru nad sebou minul spadený telefonní kabel... Málem jsem se po...l, když jsem ho na poslední chvilku zahlédl...

No, jsem rád, že sraz vyšel dle předsta (soudě dle ohlasů, fotek a viea) a už se těším na ten zářiový!!!

Držte se!!! Enjoy Enjoy Enjoy


Střelec Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MFabienZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 11:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky všem za super akcičku Good Good Good

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
thana



Věk: 46
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 12:11  Předmět: Hustýý (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já se také přidávám, výborná akcička, výborná organizace a ta nejlepší společnost jakou si může člověk přát Very Happy . Už se těším na podzimní sraz.


Váhy Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie uživatele thanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 12:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To HonzaC: Poraď jak to vyléčit? Kozla již nikdy. Pro ostatní si vezmu Pamprs. Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 15:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tady jsem ještě přidal asi 124 fotek na konci http://adamte.rajce.idnes.cz/Sraz_Klokocov_11.6.2010/


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 17:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jedny fotky od Veroniky.
- ZDE -


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 20:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ "ANO" !!!
Super akce
Super počasí
Super lidi
prostě
Super. Díky František Lucie.


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 20:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavní dík patří Navimu, Martinovi a Hammerovi! Jsou to kluci šikovní! Very Happy

jinak zde přidávám stránky kluků, co nám tam k tanci a poslechu muzicírovali Smile : http://www.usppunk.cz/


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík patří všem těm co dorazili, bez Vás by to nešlo! Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 22:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jóóó těch fotek Good to snad není možný mad prohlížel sem to přes hodinu úděs takže jako bych tam byl znova song fakt súúúper nice


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 22:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Našli se jedny plavky na verandě u chatičky. Asi si je tam dal někdo sušit. Jelikož již všichni byli pryč, tak jsem je vzal k sobě. Podívejte se a jestli někomu chybí, tak se ozvěte. Ještě jsem je nezkoušel, ale možná by mě byli Very Happy Surprised Tak honem, než si je vyzkouším!!! Surprised


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 22:53  Předmět:  Plavky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

KVÍZ

Výše uvedené plavky jsou k vidění na fotkách od Adamteho pod čísly:
P 1040726, ...27, ...31, ...35, ...37 a na fotkách od Veroniky pod čísly:
P 1090527, ...32.
Čípak asi jsou ??? Nebo byly...


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 09:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fando děkuji za nález plavek. Zapoměl jsem je tam, protože jsem furt běhal na hajzl. Nálezné vyplatím v nějaké hospodě v Dejvicích. Díky.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 10:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vždyť neumíš plavat tak na co plavky Laughing Good Laughing


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 11:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Very Happy Very Happy Very Happy kvíz s plavkama je dobrej :-)
Božo ty hlavičko zapomětlivá :-) Embarassed

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 15:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky všem co dorazili.
2 Johny díky především Navimu a Martinoj a ty ses taky zapojil, bez tebe bych asi tu banku v PCE nenašel Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
HondaMCH

Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už máte někdo společnou fotku ze soboty?


Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 20:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lemmy. Je na "foto od Veroniky" - příspěvek Jerryho. Hele, ty nemáš na fotce rukavice????? Já myslel, že ses s nima už narodil Very Happy Very Happy drink


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr