Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 16:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lazil napsal:
Ahoj Sally tak jak vyhovují prodloužené stupačky? Já jsem máknul a jsou v konečné fázi výroby, nyní už jen povrchovou úpravu. Koukni. Uvidím jaký bude mít ohlas u ženušky, pokud bude mít námitky na tu rovnou na levé straně tak bych to ještě předělal Smile Škoda že jsem tě neviděl na srazu Confused


Na Srazu jsem nebyl, tento víkend jsem nestíhal.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červen, 2010 19:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally napsal:
Lazil napsal:
Ahoj Sally tak jak vyhovují prodloužené stupačky? Já jsem máknul a jsou v konečné fázi výroby, nyní už jen povrchovou úpravu. Koukni. Uvidím jaký bude mít ohlas u ženušky, pokud bude mít námitky na tu rovnou na levé straně tak bych to ještě předělal Smile Škoda že jsem tě neviděl na srazu Confused


Na Srazu jsem nebyl, tento víkend jsem nestíhal.


Asi se objevím na vyjížďce 10.7 Cool


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jiří Ptáčník



Věk: 78
Založen: 03. 09. 2009
Příspěvky: 19


Motorka:
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 15:33  Předmět:  snížení stupaček u Hondy VT 600 - kde sehnat nebo jak vyrobi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chtěl bych snížit a prodloužit stupačky sploujezdce - nevím jak na to, kdo poradí, díky


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Jiří PtáčníkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 16:26  Předmět:  Re: snížení stupaček u Hondy VT 600 - kde sehnat nebo jak vy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jiří Ptáčník napsal:
chtěl bych snížit a prodloužit stupačky sploujezdce - nevím jak na to, kdo poradí, díky


Já tam mám origoš nástavce ale z druhé ruky. Nový stojí kolem 1500Kč.

viz. foto http://sally01.rajce.idnes.cz/Honda_750_Shadow_Spirit/


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 16:29  Předmět:  Re: snížení stupaček u Hondy VT 600 - kde sehnat nebo jak vy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally napsal:
Jiří Ptáčník napsal:
chtěl bych snížit a prodloužit stupačky sploujezdce - nevím jak na to, kdo poradí, díky


Já tam mám origoš nástavce ale z druhé ruky. Nový stojí kolem 1500Kč.

viz. foto http://sally01.rajce.idnes.cz/Honda_750_Shadow_Spirit/


Jinak je maji na http://www.motoobchod.cz/highway-hawk/stupacky-a-prepakovani/stupacky-spolujezdce/27922-2 ale nevim jestli by pasovaly na 600.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jiří Ptáčník



Věk: 78
Založen: 03. 09. 2009
Příspěvky: 19


Motorka:
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červen, 2010 17:00  Předmět:  snížení stupaček Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dík za radu


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Jiří PtáčníkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 12 červenec, 2010 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hoši dost dobrý
já jsem zvolil variantu "e-obchod" a je to podobný.
Mám jen strach, že prodloužením se zvětšila páka a při nastupování, když by se ženuška opřela do stupek celou vahou tak v místě uchycení prodloužení stupaček dochází ke zkrutu a k možné deformaci. Je to na slabým plechu a pruží to. Řešili jste nějak zpevnění nebo jste to nechali plavat?
Dík Martin_k
Good Good


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 12 červenec, 2010 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nedělal jsem s tím nic, manželka má muší váhu. Ale když nastupuje tak mám pocit, že mne che zvrhnout Laughing

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 červenec, 2010 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj tak s tím nastupováním máš pravdu musíš mášu opravdu držet. Mě nastupoval Nx-Petr zamávalo to se mnou a nic se nekroutilo


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 červenec, 2010 10:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Lazil: Taky na tvym výtvoru je vidět nějakej fortel .... ty by unesly NX-Petra i s Fandou na zádech ale to už bys asi neustál ty s motkou popiskovat is vztekle se válet

já jsem tenhle problém vyřešil nejjednoduší a nejlevnější cestou mad
půjčil jsem helču kamošovi na supersporta kde sedfěla skroucená jako kdyby tlačila v lese za pařezem a jěště se musela křečovitě držet a teď jí posez na Shadowu přijde naprosto bezchybnej tanec banána bleee tanec banána

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 červenec, 2010 13:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jooo Lemmy, kdo při práci myslí je myslivec!!!!! Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 červenec, 2010 14:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ženská má mýt nohy nahoře a nejlíp roztažený, nevím co furt řešíte mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 červenec, 2010 14:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já neřešil ženský, já jsem seděl vzadu půl hodiny a necejtil jsem pozadí ani třísla zkrátka nejsem nejmladší a potrpím si na pohodlíčko vztekle se válet


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 červenec, 2010 15:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak řadíš, když sedíš vzadu? Very Happy Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 červenec, 2010 16:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a dosáhneš na řídítka? Shocked
a batůžek sedí na blatníku ne? vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 červenec, 2010 09:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na fotkách je trochu jiný model na snížení stupaček http://www.tipmoto.com/motorky/honda/162244-vt-1100-shadow.html To bych řekl je o něčem jiném Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 červenec, 2010 10:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty na fotkách od Míly jsou dobrý. Jen by v setu měl být i asbestovej, tepelně izolační návlek na pravou nohu nad kotníkem....

Jinak, my normálně vzrostlý chlapy si můžem skorosednout dozadu a řídit a řadit a řadit a řídit.... párty


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 červenec, 2010 16:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi je k tomu azbestová bota Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 červenec, 2010 12:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Ty na fotkách od Míly jsou dobrý. Jen by v setu měl být i asbestovej, tepelně izolační návlek na pravou nohu nad kotníkem....

Jinak, my normálně vzrostlý chlapy si můžem skorosednout dozadu a řídit a řadit a řadit a řídit.... párty



tak normálně vzrostlý chlapi jako si ty by si mohli sednout i dozadu na pávíka vztekle se válet

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 červenec, 2010 14:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vztekle se válet já ti dám! vztekle se válet
..to bych měl zkusit...


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr