Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červen, 2010 17:51  Předmět:  Zámky a spínačka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám velký problém,byli jsme na výletu a někde jsem vytrousil klíče od bubliny a tak se ptám nemáte někdo navíc spínačku a víčko nádrže na Honda VT 600 Shadow.Moc prosím,v práci to stojí za prd a na nové nemám. A nebo poradte jak odšroobovat spínačku a já si podle ní nechám udělat jiné klíče zkoušel jsem to rozdělat,ale jsou tam nějaké kolíky a ne šrouby abych ji oddělal.Díky


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červen, 2010 18:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dobrý a hlavně ochotný "klíčník" ti udělá nový klíč dle zámku

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červen, 2010 19:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To ti tedy nezávidím, hlavně by při zapnutým klíčku měl v zámku držet a jesli ti vypadl za jízdy tak je něco špatně. Spínací skříňku jsem nikdy nestudoval ale nějak ven jít musí, někdy je přidělaná šrouby kterým se při dotažení utrhne hlava, říkalo se jim trhací šrouby, pak jedině odvrtat ale možná na to je nějaký fígl, zkus se zeptat v Hondě. Držím palce mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červen, 2010 19:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě mě napadlo, zkus zavolat ing. Hazdra 602684831 mohl by ti poradit Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červen, 2010 20:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na motorce by měl být ještě jeden zámek u zadního kola na helmu. Nebylo by možné ho demontovat a podle něj nechat vyrobit klíč Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červen, 2010 21:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem vyndal ten zámek na helmu,zítra zajedu do Liberce jestli má klíčník otevřeno a uvidíme.Jinak ten klíč mi vypadl z kapsy když jsme se byli projít a ne za jízdy a díky za radu na tenhle zámek jsem si ani nevzpoměl.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červen, 2010 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

klíčů není nikdy dost.. já mám na motorce jeden zašitej pro případ nouze

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 05 červen, 2010 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To už mne taky napadlo Smile


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 červen, 2010 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mne taky.Takže po dnešku,byl jsem v jednom super klíčnictví tady v Liberci,klíč mi udělají mají kopyto,tady základ toho mého klíče do kterého se budou pilovat zuby dle zámku.Ale proč to sem píšu,jen pro informaci s tím zámkem na helmu to byl na jednu stranu dobrý nápad,ale klíčník mne vyvedl z omylu.V tomto zámku totiž je méně stavítek a tak podle tohoto zámku nelze udělat klíče.Vymontoval jsem tedy spínačku a klíč bude hotový v pondělí.Hurá a díky za radu,tím že jsem měl ted spustu problémů at už v rodině nebo v prácitohle potěšilo,jako i to že mi táta přežil sice o chlup ale už je v pořádku,proto jsem tady na našich stránkách dluho nebyl.Vím že to sem nepatří ,ale díky že jste lidičky.ahojky.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 červen, 2010 22:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...a proto tady jsme...je skvělý, žes dostal dobrou radu a ještě lepší, že už je líp......


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 červen, 2010 23:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže zámky zas tak uplně stejný nejsou, inu jsme zase o něco chytřejší Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 červen, 2010 08:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máří napsal:
Mne taky.Takže po dnešku,byl jsem v jednom super klíčnictví tady v Liberci,klíč mi udělají mají kopyto,tady základ toho mého klíče do kterého se budou pilovat zuby dle zámku.Ale proč to sem píšu,jen pro informaci s tím zámkem na helmu to byl na jednu stranu dobrý nápad,ale klíčník mne vyvedl z omylu.V tomto zámku totiž je méně stavítek a tak podle tohoto zámku nelze udělat klíče.Vymontoval jsem tedy spínačku a klíč bude hotový v pondělí.Hurá a díky za radu,tím že jsem měl ted spustu problémů at už v rodině nebo v prácitohle potěšilo,jako i to že mi táta přežil sice o chlup ale už je v pořádku,proto jsem tady na našich stránkách dluho nebyl.Vím že to sem nepatří ,ale díky že jste lidičky.ahojky.


Very Happy Razz


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak dneska jsem si vyzvedl klíč vyrobený podle spínačky chodí to super a cena 300.Což je lepší jak sada zámků za víc jak 5tis.A ještě jedna perla,včera jsem si byl koupit něco dobrého u nás v samošce a paní pokladní protože ví že na takové uřvané motorce tam jezdím jen já,mi dala klíče které jsem tam ve čtvrtek ztratil.Tak dostala Milku za díky.ted už mám klíče dva jeden dobře skovaný v motorce jako většina z Vás a jeden který používám. Enjoy song


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 12:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

takže moje rada tě stála 300 Smile Smile

Kdyby jsi hledal levnější spínačku a zámek nádrže ještě týden tak to máš zadara Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 17:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to se tedy povedlo, já takhle hledal klíče od baráku a když jsem si pořídil jiný tak jsem je našel v kasliku u auta kam jsem předtím už desetkrát koukal, byli pod servisní knížkou a trvalo to měsíc Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Baty



Věk: 48
Založen: 04. 08. 2010
Příspěvky: 3



slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 04 srpen, 2010 23:27  Předmět:  kluce a riadiaca jednotka na shadow 750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahojte, potrebujem radu. ako tu citam nie som jediny co stratil kluce. kupil som od kamarata shadowku 750 r.v. 2005 s jednym klucom a pokial som si dal urobit dalsi, stratil som aj ten jeden. bol som v honde kde mi povedali, ze potrebujem vymenit sadu klucov a zamky + riadiacu jednotku. inak sa neda naprogramovat. co ma dost potesilo, cele bez prace 925€!!! viete mi poradit ci treba menit riadiacu jednotku alebo sa da naprogramovat stara? dakujem za pomoc


Lev Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BatyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 00:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná mě někdo opraví ale to by znamenalo že v klíči by musel být kód na imobilizér a to se mi nezdá. Určitě seženeš někoho kdo klíč podle zámku dokáže udělat a imobylizér, kdyby tam byl se dá taky obejít. Mě na dodávce autoelektrikáři místo imobilizeru udělali za pár stovek vypínač pod přístrojovkou. Za ty peníze bych jim vomlátil motorku o hlavu mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 06:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO podle VIN kódu dohledají kód a klíč udělají

hledej jiný servis

druhá možnost je vyřadit imobilizér a udělat klíč podle zámku


třetí možnost je TADY

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr