Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
huty
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 červen, 2010 22:40  Předmět:  Prodám Hondu VT700c Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

R.v. 1984, amerika, v ČR třetí majitel, slušný stav, nové brašny, zrcátka DPM, nové náplně, fotky, info pošlu mailem. Koupil jsem bávo... Cena 39000,- Můj mail - dr.husty@seznam.cz


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 09:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přidej fotky nebo mi je pošli na ivan.gaspar@seznam.cz


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
huty
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 19:06  Předmět:  Prodám Hondu VT700c Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fotky jsou na http://huty666.rajce.idnes.cz/Honda/#album, jinak teď budu týden mimo ČR, mění se olej, svíčky. Vidle a brzdy/pancíře/ se dělaly loni. Dám k ní novou zadní gumu, manuál, rolku. Nádrž jsem nerovnal, jsem schopen to domluvit.


  
HondaMCH

huty
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 08 červen, 2010 22:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě pro úplnost... Cca před třemi lety se měnilo všechno těsnění v motoru, koupeno v Hondě, Šulc a Deyl .o), od té doby se kromě každoroční výměny oleje a pár km nic nedělo, jezdil jsem na jiné. Nejsem žádný leštič, ale motoricky je vše o.k. Teď mám GS, takže bych ji stejně neužil, snad někomu udělá třeba do začátku službu. Je to maximálně ovladatelná motorka, spolehlivý motor s nízkou spotřebou a určitě vypadá a zní líp, než třeba Virago. Dohoda jistá Enjoy


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 09 červen, 2010 06:14  Předmět:  Odkud Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Odkud jsi hell


  
huty
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 červen, 2010 22:00  Předmět:  Prodám Hondu VT700c Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tož já su hanák z Holomóca... song


  
HondaMCH

huty
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 19 červen, 2010 18:58  Předmět:  Prodám Hondu VT700c Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak, již jsem zpět, motorka má novou baterku, olej, svíčky, příští týden udělám technickou...


  
huty
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 29 červen, 2010 07:46  Předmět:  Honda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nikdo Tě nechce, babičko pláč pláč


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 červen, 2010 16:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Což o to, babičku by někdo bral, kdyby měla pěknej důchod,vilu v Dejvicích........ Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 červen, 2010 22:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vilu v Dejvicích zatíženou hypotékou, kterou musíš doplatit a důchod jako moje babička - od komoušů 95,-Kč/ měsíčně ( slovy devadesátpětkorun československých/ za jeden měsíc), zaplať Pán Bůh, že jsou konečně v prdeli( i s placeným udavačem Filipem) ......


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
huty
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 02 červenec, 2010 07:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jejdanáčky, je tu z toho politicko-sňatkopodvodnická partie Very Happy


  
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 červenec, 2010 20:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám někoho ,kdo by měl zájem,,,
více jsem ti psala do mejlíku :-)

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 červenec, 2010 22:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No a pak že babičku nikdo nechce, když ji dáte ještě mašli a pěkně vychválíte, ještě se o ni poperou Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 červenec, 2010 13:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V sobotu je u nás v garáži :-) sem na ní zvědavá na babičku jednu :-)

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 červenec, 2010 16:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Klárko, napiš mi do mailu adresu, přijedu se na babičku podívat. Děkuji.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 23:31  Předmět:  Shadow 700 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodáno... Enjoy


  
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 10:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano prodáno,ale bohužel néé nám.....
Když jsme k Hutimu měli pro ní poprvé přijed měla motka problém s elektrikou,(řekli jsme si ok.)
Po druhé majitel něco měl a po třetí,když jsme tam měli pro ni konečně přijed v pátek ,tak jí ve čtvrtek prodal někomu jinému. mad
No dost nás to naštvalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad mad mad

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 10:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Surprised , jinak pěkná babička je tady , sice 1100 ale 47 Kw. Alespoň na fotkách vypadá zachovale Embarassed http://www.tipmoto.com/motorky/honda/162859-vt-1100-c-shadow.html Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 12:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

1100 je už moc,,ten klučina(co si chtěl koupit tu 700) doposud jezdil na 150,takže tohle by mu urvalo ruce .-) Shocked
ale jinak vypadá opravdu dobře.akorád ta cena na 86 rok,,není to moc vysoko??? Embarassed

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 13:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No stálo by za to trochu stáhnout cenu ale na druhou stranu to vypadá na originál stav ale hlavně 63 koní Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr