Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 listopad, 2012 12:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Takže žádnej hard core off-road, a samozřejmě ani žádný devastování cizích polností nebo dokonce lesního biotopu, jak je to dneska bohužel v některých kruzích v módě - nic takovýho.

Maximálně tak ještě nějaká ta šotolina nebo nezpevněná slibně vyhlížející polní/lesní cesta nazdařbůh někam mezi českomoravské domorodce, doufaje přitom v krásné a ještě neobjevené neznámo.

 
Čili tyto spanilé jízdy bys asi zvládnul i Ty na svém boxerovitém korábu... welcome
 
 


WR250R_babi-leto-2012.jpg
 Komentář:
Yamaha WR 250 R - babí léto 2012
 Velikost:  84.69 kB
 Zobrazeno:  13252 krát

WR250R_babi-leto-2012.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 listopad, 2012 14:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
bmw napsal:
 
Norskýmu meteoserveru předpověď počasí tradičně dobře vyšla!

Sice skoro v půlce listopadu, ale u nás je už teď v 9 ráno 12 st. C ve stínu a polojasno až jasno, takže na sluníčku bude počítám okolo 20 stupňů. Občasný jižní vítr odhaduju tak do 4-5 m/s - domlouvám si pozdější oběd a vyrážím.
 


Nevím jak jinde, ale tady na Jižní Moravě se tuto neděli (11.11.2012) fakt vylouplo ukázkově krásný počasí.
Už hned po ránu bylo 12 až 13 stupňů ve stínu, polojasno a chvílemi jasno, slabý vítr. Skoro takové pozdní babí léto - nešlo odolat.

Omylem jsem ale šáhnul po malým techničáku a klíčkách od motardu namísto od endura a už jsem pak byl líný se vracet. A vlastně to ničemu nevadilo, tak jsem nakonec provětral druhou komplementární mašinu.

Silnice suché a čisté, a jak se ukázalo, na okreskách minimální provoz, takže summa summarum paráda.

Dovoluju si to zdokumentovat přiložením fotky z nádherných 140 podzimních kilometrů.
 


WR250X_a_Bozi_muka_listopad_2012.jpg
 Komentář:
 
Yamaha WR250X a opravená Boží muka:
 
- na zapadlé silničce mezi Kulířovem a Rychtářovem, nedaleko Studnice, neděle 11. listopadu 2012
 
 Velikost:  85.25 kB
 Zobrazeno:  13196 krát

WR250X_a_Bozi_muka_listopad_2012.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 listopad, 2012 09:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
A ještě jedna z téže letošní listopadové neděle, skoro kamilo-lhotákovský motiv Smile
 
 


WR250X_pod_Kojalem_listopad_2012.jpg
 Komentář:
Yamaha WR 250 X pod 340 metrů vysokým Kojálem, neděle 11. listopadu 2012
 Velikost:  80.61 kB
 Zobrazeno:  13123 krát

WR250X_pod_Kojalem_listopad_2012.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 listopad, 2012 10:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
 ...
 


WR250X_pod_Kojalem_listopad_2012_BW.jpg
 Komentář:
 
motard Yamaha WR250X pod 340 metrů vysokým Kojálem, neděle 11. listopadu 2012
 
 Velikost:  73.51 kB
 Zobrazeno:  13063 krát

WR250X_pod_Kojalem_listopad_2012_BW.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2012 18:45  Předmět:  Zítra začne zima Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Už nás několik dní ve zprávách straší, že po letošním nadprůměrně teplém listopadu se koncem tohoto týdne při přechodu studené fronty ochladí až o 20 stupňů a začnou padat trakaře. Včera předpovídali až 30 cm sněhu, dneska už ti šarlatáni prorokují dokonce 40 cm:

Česko sevře náledí a napadne až 40 cm sněhu, varovali meteorologové
Meteorologové ve středu vydali výstrahu před sněžením a náledím. Varování Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) před náledím platí pro všechny kraje České republiky, silné sněžení bude hrozit na severozápadě země.

 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2012 19:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Nicméně dnes ještě není čtvrtek, ale středa, a zřejmě to byla poslední možnost projet se v letošní sezóně ještě po čistých, dosud neprosolených silnicích.

A protože tady na jižní Moravě bylo 10 až 12 stupňů ve stínu, prakticky bezvětří a polojasno (občas svítilo sluníčko i delší dobu), odpíchnul jsem si dneska ve fabrice dřív a vyrazil na krásnou několikahodinovou, více než 160 km dlouhou vyjížďku.
 


Yamaha_WR250X_jih.jpg
 Komentář:
 
Před jižní stranou pozdě gotického kostelíka ve Svaté Kateřině - středa 28.11.2012
 
 Velikost:  60.93 kB
 Zobrazeno:  12934 krát

Yamaha_WR250X_jih.jpg

Yamaha_WR250X_zapad.jpg
 Komentář:
 
Před západní stranou pozdě gotického kostelíka ve Svaté Kateřině - středa 28.11.2012
 
 Velikost:  85.21 kB
 Zobrazeno:  12934 krát

Yamaha_WR250X_zapad.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2013 12:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Venku hnusně a vlezlá zima, na silnicích bílá prosolená břečka...

Pro zahnání depresí z krátkých tmavých dnů a dlouhých nocí přikládám jednu nedávnou podzimní, jen dva měsíce starou fotku z krásného listopadu 2012...
 


Yamaha_WR250X_listopad_2012.jpg
 Komentář:
 
Yamaha WR250X, listopad 2012
 
 Velikost:  57.66 kB
 Zobrazeno:  12594 krát

Yamaha_WR250X_listopad_2012.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2013 16:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PidiYAHAHA na Shadow-foru.....ach můj bóóžee Not talking Not talking

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 leden, 2013 13:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Baron napsal:
PidiYAHAHA na Shadow-foru.....ach můj bóóžee Not talking Not talking

Máš pravdu, ale...
 
...já jsem už
skromný muž
 Smile

 
A i když chovám neutuchající náklonnost k Shadowkám,
tak na těch jednobuchách se dá taky krásně kochat se krajinou,
a navíc na ty naše silnice se docela hodí mít lepší podvozek.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 leden, 2013 14:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Zbyla jen krásná vzpomínka a pár fotek...
 


Shadowka, jaro 2010.JPG
 Komentář:
 
Shadowka 750C4, jaro 2010
 
 Velikost:  44.18 kB
 Zobrazeno:  12479 krát

Shadowka, jaro 2010.JPG



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 únor, 2013 14:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Ten zmrzlý klouzající hnus a špinavá prosolená břečka na silnicích ať už zmizí a co nedřív ať přijde zase jaro!

Za 6 týdnů jsou tady Velikonoce, tak se snad už toho teplejšího počasí a více sluníčka všichni brzo zase dočkáme...
 


Shadowka, jaro 2010 - IMG_5706.JPG
 Komentář:
 
Honda Shadow VT 750 C4, Vysočina, jaro 2010
 
 Velikost:  39.05 kB
 Zobrazeno:  12129 krát

Shadowka, jaro 2010 - IMG_5706.JPG



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2013 19:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Ahoj všem,

co se týče lásky k Shadowce, u mne se za ty 3 sezóny vůbec nic nezměnilo.

Mohl bych jenom zopakovat to, co už kdysi v roce 2011, rok po jejím prodeji...

A sice, že pořád smutním po tom krásném a spolehlivém motocyklu, a že se za každým čoprem a krujzrem vždycky moc rád ohlédnu a povzdechnu si, ach jo...
A taky že se celou tu dobu stále vracím na můj oblíbený www.shoc.cz a sleduju místní dění.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2013 19:15  Předmět:  PROSBA O RADU Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Jedná se o to, že bych se snad už konečně definitivně rozhoupal a nějakou Shadowku si zase pořídil - nemůžu to bez ní prostě vydržet. Bojoval jsem s tím pocitem hlavně poslední rok, ale bylo stále těžší odolávat.

Sice jsem loni v létě nejdříve objektivními okolnostmi a pak na podzim i svou vlastní nerozhodností propásnul možnost koupit si velkou (VT1100) Shadowku od Járy Cimrmana, ale říkám si, že možná to nakonec bylo/bude přece jen k něčemu dobrý.


Uvažuju totiž stále víc a víc o znovupořízení právě té "své původní" podlitrové VT750...


Jestli si to ještě dobře pamatuju, tak na moje poklidné kochací ježdění 70-80 km/h (výjimečně 90-100 km/h při rozjezdu pod dlouhým kopcem) mi bohatě stačila. A oproti VT1100 je to cca o 10 let novější stroj, velmi kvalitní, hodně spolehlivý, vyhlášený držák. Navíc skoro o půl metráku lehčí, přitom pro mne dostatečně výkonný a taky s mnohem menší spotřebou.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2013 19:26  Předmět:  PROSBA O RADU Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
 
 P R O S B A   O   R A D U   A   P O P O S T R Č E N Í 

 

Co vy na to 750-káří?

Stále vám tato kubatura stačí ke spokojenosti?
Stále vám i po více sezónách v podstatě vyhovuje?

Neměli jste nikdy nebo nemáte vážně míněné cukání ji vyměnit za výkonnější motorku?


Šli byste do 750ky znovu?

Třeba i proto, že je to v našich zeměpisných šířkách rozumný kompromis a optimální volba...?



Díky moc už předem za jakékoli zkušenosti a pohled na věc!
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2013 21:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyz se milujes, neni co resit. Proste jdi do toho a nejakou kup. Smile


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 27 únor, 2013 23:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mad tedaa bmw,vážně nevím co chceš.když jsi prodával 750,trvalo to pomalu rok než jsi to prodal,pak jsi od našeho Járy Cimrmana kupoval 1100,nechal jsis to vyměřovat,nechával jsis posílat nákresy,jak je široká jak je dlouhá a nevím co ještě dalšího,nakonec jsi se na to vykašlal a teď zase sháníš reference na 750,vždyť jsi jí měl. Zkrátka nevíš co chceš


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 11:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Libor600 napsal:
mad tedaa bmw,vážně nevím co chceš.když jsi prodával 750,trvalo to pomalu rok než jsi to prodal,pak jsi od našeho Járy Cimrmana kupoval 1100,nechal jsis to vyměřovat,nechával jsis posílat nákresy,jak je široká jak je dlouhá a nevím co ještě dalšího,nakonec jsi se na to vykašlal a teď zase sháníš reference na 750,vždyť jsi jí měl. Zkrátka nevíš co chceš


No tos mě teda motivoval a pomohl mi...

Prosím Tě, četl jsi ty poslední příspěvky, na které zřejmě reaguješ?

V tom předposledním se přece sám přiznávám ke své nerozhodnosti, tudíž si jí asi jsem dobře vědom, nemyslíš?
A právě kvůli své nerozhodnosti jsem chtěl (možná naivně - já vím), abyste mě vy, nadšení, šťastní nebo aspoň víceméně spokojení dlouhletí uživatelé 750 ccm Shadowek, v mém úmyslu podpořili.

Svoji Shadowku jsem totiž měl jenom poměrně krátce *) , takže jsem si teď před uvažovaným znovupořízením 750ky Shadowky dovolil požádat jejich mnohaleté uživatele o dlouhodobější zkušenosti.

Co je na tom nepochopitelného nebo snad dokonce špatného(?), žes reagovat demotivujícím sdělením, a k tomu ještě ve více věcech nepravdivým?

___

*)
Tu svoji Shadowku jsem tehdy před skoro třemi lety nabídnul k prodeji kvůli "čoprkrujzeru" BMW. Rozvádět problematiku boxerů BMW a srovnání výhod a nevýhod třeba právě se Shadowkama asi není tady a teď nutné, ale kdybys měl zájem o podrobnosti a o mé tehdejší úvahy a důvody k tomu přechodu, jsem schopen a ochoten to s Tebou probrat do libovolné hloubky.

 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 11:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Takže Ti řeknu, že jako současný víceletý majitel 750 Shadowky jsi mi nemohl líp poradit...

A i jinak v tom máš docela hokej:


Libor600 napsal:
když jsi prodával 750,trvalo to pomalu rok než jsi to prodal


Svoji Shadowku jsem neprodával "pomalu rok", ale 2 měsíce a 1 týden.

Časové údaje máš přímo zde v této diskuzi, a přesně tato doba uplynula mezi podáním inzerátu, odmítnutím (vypoklonkováním) několika "nevážných oťukávačů", přihlášením se dvou vážných zájemců, prodiskutováním všeho potřebného nejdříve na dálku i pak na místě a fyzickým uskutečněním prodeje-koupě s prvním vážným zájemcem.

Jsem ještě ze staré školy, a tak jsem čekal, až (a jak) se nakonec rozmyslí první vážný zájemce, přestože druhý vážný zájemce (byls to Ty sám) mi mezitím nabídnul poslat zálohu s tím, že Shadowku bere, aniž ji ještě viděl (je to doufám stále ještě doloženo zde v této diskuzi, tuším na druhé až třetí straně).

Jak je tedy zřejmé, dal jsem ze slušnosti přednost nejistému vrabci na střeše před jistým holubem v hrsti.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 11:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Libor600 napsal:
od našeho Járy Cimrmana kupoval 1100,nechal jsis to vyměřovat,nechával jsis posílat nákresy


Od Járy jsem si nenechal posílat nebo dokonce dělat žádné nákresy!

Naopak ty nákresy motorky a přilehlých prostor jsem udělal já (viz tuším 5. strana této diskuze).

Járu jsem poprosil, zda by při vhodné příležitosti (třeba až bude mít cestu do garáže) nezměřil (např. svinovacím metrem) šířku řídítek a případně ještě i její šikmý průmět dle toho mého nákresu.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 11:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Libor600 napsal:
jak je dlouhá a nevím co ještě dalšího,nakonec jsi se na to vykašlal


A že bych Járu žádal o měření délky, o tom taky nemůže být ani řeč.

Délku jsem znal ze specifikací. A to změření šířky řídítek bylo kvůli tehdejším mým komplikacím s ustájením velké motorky, respektive se šířkou dveří.

Takže na nic jsem se nevykašlal - na té neprůchodnosti velké Shadowky dveřmi to pak taky začátkem podzimu ztroskotalo.

A když jsem pak byl schopen to garážování na přelomu října a listopadu vyřešit jiným provizorním způsobem, už mi pak bylo hloupý se znovu na Járu obracet, ale jeho stále platný inzerát jsem občas shlédnul a říkal jsem si ve své nerozhodnosti, že nebudu mít pokoj, dokud tu Shadovku nekoupím buďto já nebo někdo jiný Smile

Což se pak taky stalo, a snad ke všeobecné spokojenosti.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr