Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 12:01  Předmět:  Re: PROSBA O RADU Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Takže jestli jsme si to vyjasnili, rád bych se vrátil k původní prosbě o radu a zeptal se zdejších (SHOC) uživatelů 750ky Shadowky (Honda VT750 Shadow ve všech jejích variantách):


Stále vám tato kubatura (750ccm) stačí ke spokojenosti?

Stále vám i po více sezónách v podstatě vyhovuje?



Nemáte nebo neměli jste nikdy vážně míněné cukání ji vyměnit za výkonnější motorku?


Šli byste do 750ky znovu?

Třeba i proto, že je to v našich zeměpisných šířkách rozumný kompromis a optimální volba...?



Díky za jakékoli zkušenosti a pohled na věc!
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 12:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Libor600 napsal:
mad tedaa bmw,vážně nevím co chceš.když jsi prodával 750,trvalo to pomalu rok než jsi to prodal,pak jsi od našeho Járy Cimrmana kupoval 1100,nechal jsis to vyměřovat,nechával jsis posílat nákresy,jak je široká jak je dlouhá a nevím co ještě dalšího,nakonec jsi se na to vykašlal a teď zase sháníš reference na 750,vždyť jsi jí měl. Zkrátka nevíš co chceš



Tak tohle já znám dobře z oblasti fotoaparátů :-)))) Jeden jsem prodal protože.z mnoha důvodů :-)...... ale za týden koupil jinej ale ten samej :-))....a tohle kolečko jsem udělal asi třikrát :-)))
Ted nemám žádnej ale opět pokukuju po tom samém :-) No není to na palici ? song mad


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vasek



Věk: 49
Založen: 30. 07. 2011
Příspěvky: 58
Bydliště: Rakovník


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 17:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

750 roztlačíš sám,1100 ne,750 je dle mého ideální pro klidnou pohodovou jízdu a neni až tak težká a nemotorná jak by se mohlo zdát.


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 17:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

HONDA SHADOW SE NEROZTLAČUJE :-))))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Cvrček



Věk: 60
Založen: 11. 09. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Osík

Motorka: VT 600 CD
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 únor, 2013 19:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím BMW. Nevím jestli ti nějak pomůžu v rozhodování,
protože já vlastním pouze VT600.
Hodně jsem toho se shadowkou procestoval,převážně alpy a balkán(Francie,Švýcarsko,Itálie, Rakousko,Slovinsko,Chorvatsko,Bosna a Herzegovina,atd.)
Samozřejmě jsem už taky měl cukání,že přesedlám na vyšší obsah,
už mě bylo líto "mučit" šestistovku těma dálničníma přesunama,
ale nakonec to dopadlo tak,že jsem k shadowce pořídil transalpa na cestování a nyní ještě pokukuju po nějakym skutru na větších kolech, anebo by se mi taky líbilo něco takovýho jako tvoje pidiyamaha
Jedna motorka je prostě málo!!! Laughing


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele CvrčekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 březen, 2013 11:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Jospa napsal:
Kdyz se milujes, neni co resit. Proste jdi do toho a nejakou kup. Smile


No, že bych se miloval, to asi není přesné... Smile

Ale mám se rád (opak od nemít se rád nebo dokonce nenávidět sám sebe) asi podobně jako se má svým způsobem rád doufám skoro každý člověk.


Takže vlastně máš asi recht - a po těch dvou a půl sezónách tu Shadowku 750ku doporučuješ?


Šel bys do 750ky znovu nebo bys raději volil ještě větší obsah?

A výkon... a váhu... a spotřebu... a rozměry... ?

 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 březen, 2013 18:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Vasek napsal:
750 roztlačíš sám,1100 ne,750 je dle mého ideální pro klidnou pohodovou jízdu a neni až tak težká a nemotorná jak by se mohlo zdát.


Shiny napsal:
HONDA SHADOW SE NEROZTLAČUJE :-))))


Jasně že ne, když to není naprosto nezbytně nutný.
Ale myslel to dobře - jako malý bonus, pro všechny případy.

 
Vašku, díky.
 


VT750.jpg
 Komentář:
 
Honda VT750C4 Shadow
 
Honda VT750C2 Shadow Spirit
 
 Velikost:  41.44 kB
 Zobrazeno:  11804 krát

VT750.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 březen, 2013 19:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Cvrček napsal:
Zdravím BMW. Nevím jestli ti nějak pomůžu v rozhodování, protože já vlastním pouze VT600.

Ahoj, určitě pomůžeš! Všechny zkušenosti a názory jsou vítány.

A jakto POUZE? Smile Vždyť 750ka z 600ky vychází a převzala z ní spoustu dobrého.


Cvrček napsal:
Hodně jsem toho se Shadowkou procestoval, převážně Alpy a Balkán (Francie, Švýcarsko, Itálie, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Herzegovina atd.)
Samozřejmě jsem už taky měl cukání, že přesedlám na vyšší obsah, už mě bylo líto "mučit" šestistovku těma dálničníma přesunama, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem k Shadowce pořídil Transalpa na cestování a nyní ještě pokukuju po nějakym skutru na větších kolech, anebo by se mi taky líbilo něco takovýho jako tvoje pidi Yamaha

Shadowka 600 je nezmar, to je všeobecně známo. A jezdí jich po světě stále hodně, i v bohaté Americe.


Cvrček napsal:
Jedna motorka je prostě málo!!! Laughing

No, některým je to jasný už odpradávna, jiní k tomuto poznání docházejí až nyní a další na to přijdou časem asi taky.
Jenom naše drahé polovičky se tuto pravdu jaksi stále zdráhají pochopit a plně akceptovat Smile
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 březen, 2013 12:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Shiny napsal:
Tak tohle já znám dobře z oblasti fotoaparátů :-)))) Jeden jsem prodal protože.z mnoha důvodů :-)...... ale za týden koupil jinej ale ten samej :-))....a tohle kolečko jsem udělal asi třikrát :-)))
Ted nemám žádnej ale opět pokukuju po tom samém :-) No není to na palici ? song mad


Jsem rád, že v tom nejsem sám, takže díky za pochopení.
Život není černobílej a nalinkovanej rovně bez zaškobrtnutí.
Ale jak je i tady vidět, občas může probíhat ve spirále.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 březen, 2013 10:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Ještě pořád je zima a dokud nevypukla sezóna, ještě je trochu čas.
Rád bych se zeptal zdejších (SHOC) uživatelů 750ky Shadowky a poprosil je o radu:



Stále vám tato kubatura (750ccm) stačí ke spokojenosti?

Stále vám i po více sezónách v podstatě vyhovuje?


(myšlena je Honda VT750 Shadow ve všech jejích variantách...)



Nechcete nebo nechtěli jste ji nikdy vyměnit za výkonnější motorku?

Šli byste do 750ky znovu?

Třeba i proto, že je to v našich zeměpisných šířkách rozumný kompromis a optimální volba...?



Šli byste do 750ky znovu nebo byste dnes už raději volil ještě větší obsah?

A větší výkon... a větší váhu... a větší spotřebu... ?




Díky za vaše zkušenosti.

 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 březen, 2013 23:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to bmw:
pro koho pracuješ ? mad Very Happy Very Happy

_________________
I v tomto věku stále v sedle :-)

Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 09:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
dědoušek napsal:
pro koho pracuješ ? mad Very Happy Very Happy


 ???
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 10:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Možná to nemyslíš zle, ale já asi nerozumím řeči Tvého kmene...

Myslíš jako že jsem třeba dealerem Hondy?
A že nemůžu udat nějaký ležáky VT750 ze skladových zásob?
A proto že jim dělám reklamu?

Kdyby ano, tak to bych nejspíš už dávno agitoval na Motorkářích nebo jinde.
Tady na SHOC zrovna těm Shadowkám asi reklamu dělat netřeba... Smile
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 10:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Nebo se zlobíš, že někdo sem (na SHOC) občas něco napíše?
A udržuje tím aspoň jakous takous minimální návštěvnost serveru?

Vždyť tady je už delší dobu mrtvo jak v márnici.
Traffic skoro nulový, dokonce i teď v zimě, kdy se ještě nedá jezdit.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 10:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bmw: Ahoj ale nezlob se na něj :-))ten tvůj dotaz spíš vypadá na nějaký "průzkum" než na vážný dotaz :-)))) To na co se ptáš musíš přece cítit sám a i kdyby ti radili všichni motorkáři světa stejně pak dáš na svůj úsudek :-)))
A to si představ, že někomu stačí i 500 a třeba i 400 :-))))
Kup co se ti líbí , na co máš a jezdi to je to pravé ořechové :-)) song


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 11:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Shadowky se mi obecně (všechny) líbí.

A opravdu moc se mi líbí 750ky i 1100ky, a chtěl bych si jednu z nich pořídit.
750ku jsem před 3 roky měl, a 1100ku jsem měl pak už málem koupenou, ale z objektivních důvodů z toho tenkrát bohužel sešlo.

Důvod mé nerozhodnosti (750 versus 1100) je ten, že jsem tu svoji (zatím první) Shadowku VT750 měl tehdy jenom spíš krátce.

Ale pokud si dobře vzpomínám, tak mi i svým výkonem vyhovovala na kochací jízdy úplně perfektně, a jistě by mi vyhovovala i dneska a zítra, za týden i za měsíc... A mohu jenom doufat, že snad i v budoucnu dlouhodbě.

Akorát že tím posledním předpokladem (dlouhodobá spokojenost i po více letech v sedle 750ky) si nejsem 100% jist.
Nemám holt tu dlouhodobou zkušenost se 750kou.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 11:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bmw: SPOLEHLIVOST NEŘEŠ JSOU NA TOM STEJNĚ
pokud budeš jezdit sám 750 je v pohodě pokud s batůžkem, každej kůň navíc je milej :-)) Ale myslím, že to není nic zásadního :-)


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 11:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
A právě proto se ptám lidí, kteří mají 750ky Shadowky dlouhodobě.
Jenže až na výjimky (díky jim) jsem se toho zatím moc nedozvěděl...
Což mě na foru serveru specializovaného právě na tyto stroje trochu zaráží a docela mrzí.

Takže Shiny, svým způsobem máš pravdu.
On to vlastně vážně myšlený průzkum je...
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 11:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele spousta lidí moc nepíše, přijd na nějakou naší akci a domluvíš se osobně to by bylo nejlepší :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 březen, 2013 11:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Shiny napsal:
bmw: SPOLEHLIVOST NEŘEŠ JSOU NA TOM STEJNĚ
pokud budeš jezdit sám 750 je v pohodě pokud s batůžkem, každej kůň navíc je milej :-)) Ale myslím, že to není nic zásadního :-)


Většinou sólo, bez ledvinky.
A spíš poklidné kochací jízdy, pokud možno ne po dálnici.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr