Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Peters



Věk: 44
Založen: 05. 06. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Říčany u Prahy (Praha - východ)

Motorka: VT1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 červenec, 2010 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdarte dětcka.rád se přidám

_________________
peters

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele PetersZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 červenec, 2010 09:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty64 napsal:
Určitě máš pravdu. Praha je Praha. Jenže je rozdíl jestli jede 8 motorek a lidi co se všichni znají, anebo 150 neznámých jedinců. Shocked A je pravdou, že Dave dělal zbytečné tajnosti s trasou a i cílem vyjížďky.
Ale na jeho omluvu: byl to první ročník a třeba to už vychytal. Alespoň co se cíle týče, ten zveřejnil. Good A jak napsal Jerry Jastovi: " Zelenou vlnu ti nikdo neudělá."

P.S. Koukejte se objevit na Kokořínsku a nevymlouvej se na vedro ne nééé Těšíme se! Razz


PRAVDA ZELENÁ VLANA JE SAKRA TĚŽKÁ :-)

NO KOKOŘÍNSKO JE POŘÁD S OTAZNÍKEM,,,MOŽNÁ BUDEME MUSET JET K BABÍ DO CHLUMCE. A TAKY MUSÍME VYMYSLET JAK ZVĚTŠÍME MALÉ BRAŠNY NA VELKÉ,,VE STŘEDU ODJÍŽDÍME NA DOVČU PRAHA,SLOVENSKO MADARSKO A ZATIM TO VYPADÁ ,ŽE MĚ ČEKÁ KROSNA NA ZÁDECH....UFFFF

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 červenec, 2010 16:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všem,
v sobotu vyrážíme v 9.00h ze Slaného přes Mělník do Staré Boleslavi. Kdyby se chtěl někdo přidat.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 červenec, 2010 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Trasa projeta, teď aby to počasí vydrželo.
špatná nálada


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 červenec, 2010 22:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Není špatné počasí, je jen špatně oblečený motorkář... chopper


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 červenec, 2010 22:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přátelé, omlouvám se, ale musím jet do chlumu u Třeboně pro psy. Pokud se bude hlasovat, dal jsem plnou moc Lálovi - tudíž svůj hlas. Jenom doufám, že bude hlasovat tak, jak jsem mu řekl. Very Happy Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 07:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak dnes ráno by u nás v Ústí ani dobře oblečený potápěč nikam nedojel. Bouřka,leje jako prase a pěkně fouká, takže hlásím neúčast mad mad

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 07:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U nás momentálně bouřka a prší, uvidim za hodinu. Sad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 08:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally napsal:
U nás momentálně bouřka a prší, uvidim za hodinu. Sad


Sakr to bude jediný den v týdnu kdy bude pršet a zítra bude sucho mad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 08:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally napsal:
Sally napsal:
U nás momentálně bouřka a prší, uvidim za hodinu. Sad


Sakr to bude jediný den v týdnu kdy bude pršet a zítra bude sucho mad


Tak zatím chčije ještě víc, tak do 10h to určitě nestihnu. Kdyby se to přes den vybralo tak vás zkusím někde dohnat.
Nebo to operativně přesunout na zítra (ale to už je asi pozdě).

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 08:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U nás pod mrakem, různě se to honí, ale zatím neprší. Podle radaru by se to nám mělo vyhýbat. Uvidíme.
hell


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 16:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak pár fotek z mobilu http://mirekshadow.rajce.idnes.cz/1000_kokorinskych_zatacek/


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky něco přidám Embarassed M.P.


17072010027.jpg
 Komentář:
 Velikost:  198.25 kB
 Zobrazeno:  11856 krát

17072010027.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 18:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A ještě


17072010033.jpg
 Komentář:
 Velikost:  248.03 kB
 Zobrazeno:  11855 krát

17072010033.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 18:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsme dojeli Very Happy A úplně suchý, teda až na nohavice, jak to od Jerryho stříkalo. Úžasná akce, hlavně, jak jsem stihl v restauraci TŘI doutníky. Úžasné. Doufám, že v pohodě a suchý dojeli všichni. A tady pár fotek:
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/1000_Kokorinskych_zatacek_17.7.2010/
Franta


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak nyní mne mrzí, že jsme nevyrazili i za deště. Vyjeli jsme se projet až odpoledne a stejně jsme zmokli. Tak někdy příštěe Cool

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 20:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj hlásím, že jsem dojel v pořádku, ale cestou z mlékojed jsem kdesi potratil registrační značku. Po návratu tam a zpět jsem ji stejně nenašel.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 21:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to chtáš Gorky manýry novýho ministra dopravy, aby ti to John nespočítal. Já takhle ztratil vlaječku a taky se vypařila. Dorazil jsem domů a za půl hodiny už hřmělo a za chvíli to začalo. Počasí tedy bylo na chlup alespoň u nás. Pray M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 červenec, 2010 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jediný kdo zmokl jsem byl já. Jeli jsme se ještě s Makinou, Gorkim a Fandou podívat za Adamtem do Mlékojed, potom jseme jeli vyprovodit Gorkyho do Kralup, a v Praze jsem se rozloučil s Fandou a Makinou. Potom těsně před Benátkama jsem dojel Bouřku a ta mi to pak vynahradila za vás všechny. Ale jsem OK.
špatná nálada špatná nálada špatná nálada
Jinak Děkuji všem bylo to super, sešlo se jedenáct mašin a nálada byla výborná.
chopper chopper chopper chopper chopper
Prezenčka: Jerry, Míra s Monikou, Lála, Fanda, Míla P., Libor, Sup, Gorky, Peters, Makinka a Márty se Zuzanou.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 červenec, 2010 01:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsi to neměl tak hnát a nedojel by jsi jí Very Happy Myslím tu bouřku špatná nálada špatná nálada a mohl jsi být krásně suchý, jako já!!!!! Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr