Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Veru



Věk: 55
Založen: 16. 08. 2010
Příspěvky: 21
Bydliště: Písek

Motorka: -
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 17:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok a díky....tak naviděnou v pátek Enjoy song


Váhy Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie uživatele VeruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 20:52  Předmět:  Re: Diskuze k VIII. srazu ve Zvůli Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jast napsal:
Omlouvám se, ale nemohu se účastnit srazu, děkuji za pochopení a přeji pohodový pobyt ahoj. Sad Good

Ale copak? Shocked Myslím, že nejen mne jsi zarmoutil Sad Sad Ale pokud to nelze jinak Sad Ruším tedy tvé ubytování Sad

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 23:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Veru napsal:
Ahoj Barone,je v plánu nějaká společná cesta do Kunžaku tady u nás na jihu?I když pravda-my to máme skoro "za humny" Smile


Vypadá to, že já pojedu do Kunžaku z Budějovic v pátek odpoledne, takže se můžeme někde sjet.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Veru



Věk: 55
Založen: 16. 08. 2010
Příspěvky: 21
Bydliště: Písek

Motorka: -
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 08:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

major napsal:
Veru napsal:
Ahoj Barone,je v plánu nějaká společná cesta do Kunžaku tady u nás na jihu?I když pravda-my to máme skoro "za humny" Smile


Vypadá to, že já pojedu do Kunžaku z Budějovic v pátek odpoledne, takže se můžeme někde sjet.


Tak fajn...My pojedeme z Písku také někdy odpoledne,čas upřesním co nejdříve.Tak zatím ahoj


Váhy Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie uživatele VeruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 09:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
To mi pojedem přez Písek i Budějky. A taky v pátek. Tak dejte čas a uvidíme, jestli lze sladit..... chopper


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 11:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

major napsal:
Sally napsal:
Také nejedu jsem v zaměstnání celý víkend Sad

To je škoda, chtěl jsem kouknout jak ti sluší stupačky.


Tak o výkend mám sice přes den volno ale jdu na noční a to bych nestíhal Mad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 12:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Veru napsal:
major napsal:
Veru napsal:
Ahoj Barone,je v plánu nějaká společná cesta do Kunžaku tady u nás na jihu?I když pravda-my to máme skoro "za humny" Smile


Vypadá to, že já pojedu do Kunžaku z Budějovic v pátek odpoledne, takže se můžeme někde sjet.


Tak fajn...My pojedeme z Písku také někdy odpoledne,čas upřesním co nejdříve.Tak zatím ahoj


Bych to viděl na sraz u nové hospody( na cestě Písek-ČB)?? Předběžně třeba kolem 14,00 15,00 16,00 ??????


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 13:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Ty časy jsou v poho. Musím cestou naložit dítě v Budějkách. Až budu vědět kdy, tak čas upřesním.
Čemu říkáš Nová Hospoda.... Pokud se nepletu, tak to byla křižovatka Praha -Písek - Strakonice.... Pokud se nepletu... Confused mad


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 14:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Majore.
Tak koukám, že jsi asi myslel Novou hospodu na kř. Písek - Budějice - Týn - Netolice.
Takže teď už jen písečáci musí stanovit čas v Písku. Třeba Agip směrem na Budějky..... např. Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Veru



Věk: 55
Založen: 16. 08. 2010
Příspěvky: 21
Bydliště: Písek

Motorka: -
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 16:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Ahoj Majore.
Tak koukám, že jsi asi myslel Novou hospodu na kř. Písek - Budějice - Týn - Netolice.
Takže teď už jen písečáci musí stanovit čas v Písku. Třeba Agip směrem na Budějky..... např. Enjoy


Ahoj,tak my můžeme být na Agipu už ve 14.30h a na Nové hospodě by to vycházelo tak na 15h.Vyhovuje to? Smile


Váhy Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie uživatele VeruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 17:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Takže pokud se něco nezvrtne, tak ve 14,30 Agip Písek.


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Veru



Věk: 55
Založen: 16. 08. 2010
Příspěvky: 21
Bydliště: Písek

Motorka: -
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 17:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Domluveno....tak ahoj v pátek


Váhy Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie uživatele VeruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 18:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já na vás číhnu v 15,00 u Nové Hospody ( křižovatka Netlice Týn Písek ČB) Asi budu sedět v hospůdce na kávičce


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Veru



Věk: 55
Založen: 16. 08. 2010
Příspěvky: 21
Bydliště: Písek

Motorka: -
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 19:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

major napsal:
Tak já na vás číhnu v 15,00 u Nové Hospody ( křižovatka Netlice Týn Písek ČB) Asi budu sedět v hospůdce na kávičce


Jasan,juknem na Tebe dovnitř Smile


Váhy Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie uživatele VeruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 září, 2010 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Všem účastníkům srazu na Zvůli
Přeji vám pohodovou cestu tam i na zpět a dobrou zábavu. Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 září, 2010 10:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak si to hoši a děvčata užijte ... bohužel za vama nemužu přijet. Milče se kously záda, jsem momentálně na mateřské Very Happy .. JE to masakr! užijte si to Good song


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trebeach



Věk: 42
Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Třebíčsko

Motorka: VT 500
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 září, 2010 10:40  Předmět:  Sraz Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem už byl na cestě, když jediný zajíc v kraji dostal stejný nápad jako já a vyrazil na výlet....ne po lese, ale taky po silnici....
Tak třeba někdy příště až se já a motorka dáme dohromady.


Vodnář Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TrebeachZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 září, 2010 13:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Akce byla perfektní, mooc se mi líbilo.
Fotky jsou zde
DVD ze srazu - na tom budu ještě nějaký čas pracovat. Takže později.


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 září, 2010 13:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já včera jen tak na otočku v Jindřicháči. Myslím, že dobrá nálada vám vydržela až do rána. Tak to má být Good


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Peters



Věk: 44
Založen: 05. 06. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Říčany u Prahy (Praha - východ)

Motorka: VT1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 září, 2010 14:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak přátelé, právě jsme dorazili domů. všem moc děkujeme, hlavně organizátorům. nikdo jim moc nevěřil Razz ,ale oni i přesto odvedli kus dobré práce drink a příští rok v berouně budem mít co dělat abysme je jako střed trumfli úděs p+m+t

_________________
peters

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele PetersZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr