Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 srpen, 2010 06:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Ahoj Barone.
Potřebuju rozšířit objednávku ubytka v chatce ze tří na čtaři místa.
Dík moc. nice

Počítám s tím Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 srpen, 2010 07:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jospa napsal:
Zdravim, z predchoziho jsem pochopil, ze se nebranite ani uplnym zacatecnikum, koupil jsem moto pred tydnem. Je mozne si zarezervovat jedno misto v chatce ze So na Ne ? Confused


Pochopil jsi velmi správně. Jen přijeď, budeme se těšit Enjoy Ubytování zarezervováno!

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BúdaRider



Věk: 35
Založen: 04. 02. 2010
Příspěvky: 51
Bydliště: Skalica

Motorka: VT600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 25 srpen, 2010 12:45  Předmět:  Separe Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosim jestli to de taky separe trochu sem na to zapomnel ale moje ledvidka ( oblicka) mi to pripomenula. Dakujem


Rak Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele BúdaRiderZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 srpen, 2010 13:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jen pro informaci. Všechny požadavky na separé ubytování budou řešeny individuálně a dle finálních možností, ale NELZE JE ZARUČIT!!!

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 29 srpen, 2010 17:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky za rezervaci. Mam si vzit do chatky spacak, nebo tam nejaka deka uz je?


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 29 srpen, 2010 21:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jospa napsal:
Diky za rezervaci. Mam si vzit do chatky spacak, nebo tam nejaka deka uz je?

Chatka je včetně lůžkovin. Spacák netřeba.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 srpen, 2010 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Barone.
Tak jsem se dostal k PC, takže potvrzuji pisemně další ubytko. Tzn. 5 míst v chatce. Kdyby šlo, tak 4 v jedný....to výprava VROCu (děsně chrápou....) a mě dej kam chceš.
Dík.


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 06:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Ahoj Barone.
Tak jsem se dostal k PC, takže potvrzuji pisemně další ubytko. Tzn. 5 míst v chatce. Kdyby šlo, tak 4 v jedný....to výprava VROCu (děsně chrápou....) a mě dej kam chceš.
Dík.

OK. Počítam s tím!

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 08:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honzíku, tak ty nám sem pašuješ nenápadně Kawu. Všechno se dovím.
To je dobře Very Happy .

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 10:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele Jardo, a já vím, žes jim poslal ofic pozvánku. Takže se mi tam dostaví i moje mládě, jako batůžek Vulkánu... Laughing . P.S. Oni dva z těch zatím čtyř opravdu DĚSNĚ chrápou Pray nene


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 17:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S těmi kamarády jsem mluvil v Jáchymově je to OK Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 srpen, 2010 21:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já vím, jen jsem si dělal legraci. Very Happy

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 září, 2010 09:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čágo Barone, omlouvám se a redukuji ubytování na jeden ks, neb baťůžek vyfasoval na weekend službu. Díky.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 září, 2010 10:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Boža napsal:
Čágo Barone, omlouvám se a redukuji ubytování na jeden ks, neb baťůžek vyfasoval na weekend službu. Díky.

Sad Ok.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 září, 2010 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jojo...legarce musí být, ikdyby.....a je jedno, jak to je, hlavne když prijedou. Je s nima srandy...Teda, když zrovna nechrápou... Enjoy song mad


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 září, 2010 23:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Barone.. je možné jedno místo v chatce z pátka na sobotu??? A je pak možno na místě popřípadně dojednat ještě noc navíc? nevim totiž zatim, jak budu ve službě...

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 září, 2010 23:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli to je možný tak pro mně ještě jedno místo v chatce, takže dohromady pro mně 2 krát. DĚKUJI adamtér


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 10:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

adamte napsal:
Jestli to je možný tak pro mně ještě jedno místo v chatce, takže dohromady pro mně 2 krát. DĚKUJI adamtér


Srozuměno! Adamte 2 kousky.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 10:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bosabomnim napsal:
Zdar Barone.. je možné jedno místo v chatce z pátka na sobotu??? A je pak možno na místě popřípadně dojednat ještě noc navíc? nevim totiž zatim, jak budu ve službě...

Možné to je, ale nezaručim ti, že budete třeba spolu.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 16:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, tak objednávám ještě jedno místo, tedy adamte celkem 3 kusy. děkuji. Razz


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr