Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mittner



Věk: 37
Založen: 23. 06. 2010
Příspěvky: 3



blank.gif
PříspěvekZaslal: st 23 červen, 2010 19:30  Předmět:  sháním opěrku spolujezdce na VT 600 (r.v. 1993) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
nedávno jsem pořídil VT 600 Shadow a rád bych ji doplnil o opěrku spolujezdce. Pročítal jsem fórum, ale nic moc aktuálně využitelného jsem nenašel. Pokud by někdo chtěl opěrku prodat, nebo by měl tip, kde by se dala rozumně koupit, budu rád.

Jediné, co jsem našel za přijatelnější peníze, je toto: http://www.motoobchod.cz/highway-hawk/sedla-a-operky/operky/27451-2

I tak mi to ale připadá docela dost... Díky.


Blíženci  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mittnerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BúdaRider



Věk: 35
Založen: 04. 02. 2010
Příspěvky: 51
Bydliště: Skalica

Motorka: VT600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 23 červen, 2010 20:54  Předmět:  Kup to:) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kamarade muzu ti jen poradit ze to co si nasel je good a za celkem dobre penize ja mam podobnou a moje ledvinka ji ma radsi nez mne . Ja ji mam virobenou na zakazku z nerezu a stala mne 2500 ale to proto ze si ji objednal typek kterej nez mu ji vyrobili rozbil motorku tak ji nechtel ale ja ji koupil. jinak v IRON MOTO v Uherskem Hradisti se to koupil tam to i delaji za dobre love takze skus tam . song


Rak Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele BúdaRiderZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 červen, 2010 10:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj my máme stejnou motku a stejneej rok,,,Opěrku jsme nakonec pořídili v Hondě.v Praze za 1200,- tušim,,pošlu odkaz až ho najdu :-)
Ps: jukni na ní do naší galerie,at víš jak vypadá :-)

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 červen, 2010 10:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsou to pěkní zmetci ,my jsme jí teda koupili něco přes 2 ku néé 1200,- Embarassed

ted je pěkně zdražená,ale tady je ten link :
link

ulice u Továren Praha 10

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mittner



Věk: 37
Založen: 23. 06. 2010
Příspěvky: 3



blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 červen, 2010 12:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky oběma za odpovědi Wink já jsem koukal, že jsou ty opěrky nějaké dražší, než všichni psali :-) no, nedá se nic dělat...


Blíženci  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mittnerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mittner



Věk: 37
Založen: 23. 06. 2010
Příspěvky: 3



blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 červen, 2010 12:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ten smajlík je nějaký jiný, než měl být... :-)


Blíženci  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mittnerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 červen, 2010 13:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no v tý hondě maj občas na tu opěrku akci,,my jí akorád vychytali
ale pálky to jsou pořád hrozný ... mad

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr