Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 červenec, 2010 19:40  Předmět:  !Varování! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

novinka
Musím vás všechny varovat před ztrátou soukromí.
Dávejte si pozor na to komu odesíláte hromadně e-maily a koho si dáváte do přátel. Doteď jsem tomu také nepřikládal až takovou duležitost, ale ...

Přišel mi e-mail od Pepína, kde mě zve na sraz SHOC CZ, proti tomu žádná. E-mail byl odeslán hromadně a najednou koukám, že mezi příjemci jsou i lidé, kteří nemají s Pepínem nic společného a já je při tom znám. Při bližším prozkoumání jsem zjistil, že je tam i můj švagr, adresy které již delší dobu nejsou funkční a dokonce adresa, kterou jsem měl špatně zadanou, vracela se mi jako nedoručitelná a až před nedávnem jsem si ji opravil. Adresy byli evidentně zkopírovány při mém hromadném odesílání e-mailu. Chraňte si své soukromí a to i na Facebooku, který je velmi lehce zneužitelný.

Navíc v dalším textu bylo uvedeno:
"dovolujeme si Vás pozvat na Mezinárodní výroční sraz SHOC na Branžeži u Kněžmostu v chatové oblasti Lemberk konaný ve dnech 22.-25.7.2010."
Tudíž text v kterém lze zaměnit SHOC Bohemia s SHOC CZ. Jelikož však jsem činný v tomto klubu jedná se vlastně o nekalou reklamu, protože rozdíl šel poznat jen podle níže uvedené www adresy.

Děkuji za pochopení
Jerry


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 červenec, 2010 20:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teď jsem dostal zpětnou vazbu z jiného klubu, kde obdrželi pozvání na sraz SHOC-CZ a vyložili si ho tak, že je od nás. Vše jsem dementoval a bojím se že se budou podobné akce objevovat i dál. Hodně lidí, klubů a to asi i z ostatních SHOC tomu nerozumějí a jsou uváděni v omyl.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 červenec, 2010 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupíš co chceš

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 červenec, 2010 21:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To by se mělo rolišovat, aby se mi nestalo že přijedu na sraz a nebudou tam jiný lidi (a propo ta valná hromada je naše? nebo pepína? - to je vtip !!!! chopper

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 červenec, 2010 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo, soukromí půjde kam no půjde do Surprised M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 06:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to od nich sprostý.. Na druhou stranu se opět prokázala výše jejich charakteru - tohle prostě slušnej člověk neudělá...
Jsem rád,že z klubu vypadli,protože se za ně stydím. Evidentně vše neprobíhá dle jejich plánu,tak proč nevyužít kontakty ze starýho klubu,že?

edit: Něco v tom smyslu Pepínovi odpovězeno na pozvánku..

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 10:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale zase se mu musí uznat že se fakt snaží protože teď mi to přišlo znova Laughing . Kdo má malý děti to pochopí Laughing


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 14:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nepodezříval bych Pepína z úmyslu. Někdy se mi také stane, že odpálím zprávu s adresami, které nechci zásobovat a někdy i bez přílohy. Žijeme nějak moc rychle. Very Happy Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 15:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No asi máš pravdu Božo, já jsem tu druhou zprávu nečetl, až teď a on se tam právě omlouvá takže beru zpět.


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 18:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na to musí být holt nátura

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 červenec, 2010 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

adamte napsal:
Ale zase se mu musí uznat že se fakt snaží protože teď mi to přišlo znova Laughing . Kdo má malý děti to pochopí Laughing



mě už pětkrát .... skoro to nestíhám mazat Cool mad

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 červenec, 2010 21:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rád si o všem popovídám s každým z Vás osobně,až se uvidíme...z oka do oka...s Týšou obvzlášť...


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 červenec, 2010 00:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové a stojí Vám to vlastně za to se tím zabývat?????????????????????????????? Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 27 červenec, 2010 11:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Slávku,pokud se uvidíme,tak rád. můj názor,že dva kluby mohou koexistovat jsem několikrát veřejně i soukromě prezentoval. Jenom bych byl rád,kdyby se naše zájmy nekřížily a naše akce byly zřetelně a jasně označeny = kterej klub co dělá. Nevadilo by mi,když Pepínou použil naše adresy, kdyby bylo JEDNOZNAČNĚ jasný,že je sraz váš,takhle mi to prostě přišlo sprostý.

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapi jezděte a kašlete na hádky! O tom přeci náš život není. Nebo už jste zapomněli, proč máte motorku? Aspoň se nad tím zamyslete. Embarassed


Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Luboš



Věk: 62
Založen: 21. 02. 2010
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Motorka: Harley-Davidson Heritage Softail Classic
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj, FACEBOOK všechny propojí se všemi ať chceš nebo ne. Tvůj kamarád má jiné kamarády než ty a tím pádem, že je v Tvém seznamu, mají i oni přístup k tomu co ty. Soukromí je vpodstatě v Surprised , když komunikuješ prostřednictvím FB.
A ještě jedna důležitá věc - slušnost není slabost.
(bohužel si to lidi v poslední začali nějak scestně zaměňovat)
Hlavně nezapomeňme jezdit!!!
Věčně tu nebudeme, tak ať si to hezky užijeme! Luboš


Váhy Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LubošZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 23:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám ošetřeno co chci aby viděli přátelé a co přátelé přátel. Jinak se na facebooku držím raději zpátky.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 10:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Nemyslím, že by ti někdo na fejbůku narušil soukromí......
Stačí, když tam dáš jen to co chceš, aby viděli Fšichni......

Soukromý věci neříkám ani sám sobě, takže jsem nanarušitelnej Good mad Laughing Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 10:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě facebook zase tolik nenadchl, takže to jde tak nějak mimo mě Sad M.P.




Naposledy upravil Jára Cimrman dne čt 29 červenec, 2010 14:45, celkově upraveno 1 krát
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Facebooku unikla data více než 100 miliónů uživatelů, jsou volně ke stažení

LINK

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr