Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 17:32  Předmět:  Podtlaky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj vsem,
jiz nekolik dni dumam, zda si koupit Carbtune Think viz. http://www.carbtune.com/ nebo ohnout hadici, natlouct na desku a nebo jezdit do servisu. Koupi budiku jsem zavrhl jiz davno, kdy jsem synchron videl resp. nevidel, nebot rucicky kmitaly na frekvenci, ktera rapidne presahuje kmitocet meho mozku. O rozsahu vychylky Shocked nema cenu mluvit. Nekomu to staci, mne ale presnost takoveho stelovani rozhodne do pohody nehodi nope. Po-te jsem vyhledal servis, kde maji budiky alespon zalite glycerinem. Ale to vse bylo s predeslou mášou (4-vál)
S nakupem dámičky která vrhá ten spravný stín song jsem si rekl, ze platit za takto jednoduche procedury navic s dvouvalem a tolerancí 40mmHG rozhodne nebudu. (Ty hektolitry leštěnky taky nejsou zadarmo Very Happy Takze se ptam na Vas nazor.
Ja si myslim ze nic lepsiho nez-li je šteluňk dle vodnich sloupcu principialne neexistuje. Potvrzuji to i zkusenosti, ktere jsem na netu vycetl...Po synchronu na budikach je na sloupci porad dost co stelovat. Carbtune vypada velmi skladně a dle zkusenosti funguje na jednicku, za 55 Liber+1libra postovne to neni az takova hruza. ALE v podstate to je jenom ta ohnuta hadice, ktera rovnez funguje na jednicku.
Pomozte mi se rozhoupat, at uz smer akvaristika a pilka v garazi nebo objednavka.
Jo a jeste jedna vec. V manualou je uvedena synchron. kazdych 1000km, to je VT tak nachylne na rozestel. a nebo je to treba brat s rezervou?
Diky Enjoy
popcorn


  
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 17:56  Předmět:  oprava ceny Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Oprava ceny za Carbtune merak ... pro dvouval je to 43 Liber. Zajimava je taky svicka colortune na kontrolu smesi. viz. http://www.youtube.com/watch?v=jqhnnJ93pGU ...modra je proste dobra Very Happy Neni-li v dosahu lambda asi bo co...


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 18:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě dělali synchronizaci jednou, motorka z roku 98 a najeto 22000Km a nebylo s tím třeba téméř hnout a změnu jsem taky nezpozoroval. V manualu je kontrola po dvanácti tisících, já bych řekl klidně po dvaceti Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 18:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jaky mas manual?Honda? Clymer?
12tis. je dost dlouhy interval, ale rozhodne smysluplnejsi nez-li 1tis. Muj (haynes) manual je zrejme jakysi sabotazni material.
Mno na potencionalni investici je vrzeno spatne svetlo. Zustava jen kyzeny pocit blaha z bymyself servisu.
hmm Think


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 19:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám manual Honda VT 1100 C2 r. 1998. Jakou motorku a ročník vlastně máš mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 19:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdyby někdo chtěl tak prodán manuální dvojbudíkový štelung na podtlaky včetně hadičky a šroubů

Image

1600 + náklady na dopravu

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 19:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mam VT 1100 C3, r.v. 1999, zelena metaliza-slonova kost. najeto 18tis. Original stav.
Ten manual jsem stahnul z netu. Na motorku pred tim jsem mel taky manual Haynes a moc jsem si jej pochvaloval. Tenhle je ale jakoby "hodne strucny".
mad


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 21:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli ti můžu poradit, nech si dejme tomu synchronizaci udělat ale pouze to, jinak ať se v tom nikdo nevrtá, mě s tím seřídili bohatost a myslel jsem že mi to ustřelí vejfuky, tak jak je to nastavený z fabriky to jen tak ty šmudlové tady neseřídí. Mě to pak seřídil Ešner a od ty doby jsem na to nemusel šáhnout. Minulý tyden jsem vyměnil filtr za KN a nemusel jsem s bohatostí nic dělat, jezdí jak z praku Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 21:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

neví někdo kde sehnat ten šroubovák na štelování synchronizace v novějších VT1100?
já ho nikde neviděl.
Dík

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stelovat zatim nemusim. Az na to dojdou kilaky, tak sam v garazi a jedine pres hladiny, zadne manometry. Svicky mam jak cihly, takze by me ani nenapadlo resit bohatost. Jinak s tebou naprosto souhlasim, amen Pray

Petr>sice zatim nevim jaky sroubovak to chce, ale nejaky prodlouzeny jsem zahlidl prave na strankach s carbtune viz. muj dotaz, vlevo nabidka - Carbtool.


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 22:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Znate nekdo predepsanou hodnotu podtlaku? (VT 1100 C3)
...pamatuju si ze jsem byvalou motku jednou nechal seridit, ale po serizeni se mi to stejne nezdalo. Podle servisaka OK, ale proste se mi tam obcas ozval traktor. Vzal jsem to jinam (Yamaha Blabla) a tam mi rekli, ze karbecy mam serizene, ale na jinou absolutni hodnotu podtlaku nez ma byt...motorka predla. Byl to 4-val. U 2-valu se na to asi tak moc nehraje, ale ja se radsi zeptam...

popcorn


  
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 22:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prispevek od Anonymniho pred timto je muj...


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 červenec, 2010 23:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím a možná mě někdo opraví ale neslyšel jsem o tom že by se někde zmiňovala hodnota podtlaků Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 07:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

teď hodnotu nedohledám, ale v dílenský příručce zaručeně je

Exclamation hodnota se mění jestliže použijete jiný filtr, nebo karburátorovou sadu DJ Exclamation


mj. bez toho šroubováku podtlaky neuděláš

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 08:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr>Sroubek je ale doufam klasicky krizak, nebo torx apod...jde jen o prodloudlouzeni nebo prumer (?) Vlastnim soustruh a svarecku, tak doufam ze nezklamu Smile Nekdy je az desive co musi clovek vyrobit, aby povolil jednu zarezlou matici, šroub, udobril si zenskou...


  
Lexani

Novacek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 08:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pert>Jo a kdyby jsi pri chvilce nasel tu hodnotu podlaku, byl bych ti vdecny. Ja mam v manualu uveden jen rozdil mezi karbcema-max. 40mmHg. Coz je podle hooodne velky rozdil Shocked
Dik
Motorku mam stejnou jako ty.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 12:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hodnotu dodám později

šroubovák potřebuješ s převodem za roh jinak se na štelovací šroub nedostaneš, nebo alespoň to tak vypadá.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 14:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Šteluje se to tak že se přidá plný plyn při vypnutém motoru a pak se zase na volnoběh měří. Systém pokus-omyl. Aspoň tak to dělali mě Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 15:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

předepsaná hodnota pro VT1100C3 je 40mmHg při 1000 ot/min +-100ot

Exclamation zásah do sání a karburátorů hodnotu změní Exclamation

já s KN filterm a DN sadou byl někde okolo 30, ale taky mám jiné pružiny

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 červenec, 2010 15:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Šteluje se to tak že se přidá plný plyn při vypnutém motoru a pak se zase na volnoběh měří. Systém pokus-omyl. Aspoň tak to dělali mě Shocked M.P.



sundavali ti přitom nádrž, nebo čím se dostali na ten šroub?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr