Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 březen, 2007 20:16  Předmět:  místo pro shadowkáře Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bylo by faj kdyby jsme měli místo kde bychom se takhle občas mohli sejít na pokec a nebo jako výchozí místo na vyjížďky např.Motorest Lila v Sadové-tj.na trase HK-Hořice je tam terasa na posezení venku a dobře tam vaří a dá se od tamtud vyrazit na kteroukoliv stranu na pěknou vyjížďku nebo výchozí místo na odjezdy na srazy.Jen si nejsem jist jestli by to už nebylo moc organizovaný.Jestli máte někdo nějaký návrh na místo nebo i na několik kde by se to dalo uskutečňovat dávejte vědět buď sem nebo přímo mě.Pepino


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 březen, 2007 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já v Boleslavi jsem sice středočech, ale na vyjížďky mě to láká spíš na tu vaši stranu (pěknej kraj a dobrý cesty) Sadová je pro mě trochu z ruky, ale souhlas, na pokec bych tu a tam dorazil rád. Návrh podporuju Good


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 březen, 2007 21:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky se je výhoda v tom ,že u motorestu ve stavebninách šefuje Stenly-který je taky shadowkář a je tam každý den mimo neděle ,tak že se tam dá s ním pokecat a je to motorář a stavitel motorek a umí s kde čím poradit.Jen se neboj taky to jednou dopadne že se seberem a přijedeme ti do blízkého okolí udělat nějakou ostudu song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 březen, 2007 21:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dej sem mapku místa
dobrý je http://amapy.atlas.cz/ a pomocí nástroje přidat vlastní bod a pak odkaz přidat sem

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 březen, 2007 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no teda ty mě Petře dáváš mad jestli u toho zkolabuju máš mě na svědomí a počítej s tím že s tím ukládáním a odkazováním nebo jak se tomu vůbec říká budu určitě potřebovat pomoct :-))


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr