Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
jaryn



Věk: 62
Založen: 06. 07. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Paskov

Motorka: Honda VT 600 C Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 srpen, 2010 08:31  Předmět: Otázka výměna výfuků - co dál ??? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec, klucííí, včera jsem nechal na VT 600 vyměnit zpět "origo" výfuky
a jízdní vlastnosti jsou v tahu. Je to líné, nemá to tah. Dotaz, je nutno doladit něco na motoru ? řídící jednotce ? Dělali mi to v Hondě Zelinkovicích a po konzultaci s nimi jsem v rozpacích, zatím to vypadá, že se vrátím k původním laufům. Sad

*************************************************************

Zdar, klucííí, díky všem za podporu, můj šemík už zase pádí jak má.....
ale vše po pořádku, ať se podobným zkušenostem, jako jsem nabyl já v budoucnu vyhnete. Píši až dnes, protože jsem to docela dlouho "vydejchával".
Takže laufy jsem měnil proto, že jsem měl před STK a při přihlašování mi bylo naznačeno, že s těmi otevřenými asi neprojdu...prosím nekomentovat. Taktéž jsem si nechal vyměnit přední světlomet kvůli parkovačce a origo tachometr. Tyto úkony jsem si objednal ve značkovém servisu Honda.
Výsledek jsem popsal výše, kromě toho, že kontrolky mi na tachometru nezapojili z důvodu, že nemají schéma (?????).
Šemíka jsem přebral v pátek a tentýž den odpoledne reklamoval. Bylo mi řečeno, že je to výfukama a v pondělí mi namontují zpět ty původní. Moje důvěra v tento servis však šla po několika konzultacích a Vašich odpovědích na fóru rapidně dolů a v ponděli jsem moto svěřil konkurenci. Pak už jsem se nestačil divit... Parkovací světlo bylo zapojeno přímo na cívku, takře nešla jiskra na svíčky na přední válec, nedotažené hadice, sání, nedotažena nádoba na chlazení ( v systému po 59 km chybělo 3/4 l kapaliny). Takže dnes opraveno , včera 40-ti minutová návštěva v Hondě - kdybych si nechal dát výfuky u nich zpět a nejelo by to, určitě by na to přišli také, nemohli posoudit z důvodu, že nevěděli jak moto jezdila předtím atd.

Poučení ? Zklamání z jednání "značkového servisu" - cena za normohodinu u nich je 450,- + DPH, nadšení se setkání s p. Černým z MOTO - HOBBY za jeho profi přístup a "zlaté ruce". Teď už jen dobré počasí a co nejdelší sezonu. Ahoj




Naposledy upravil jaryn dne pá 03 září, 2010 10:57, celkově upraveno 3 krát
Váhy Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jarynZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 srpen, 2010 11:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsi otevřené a dal jsi origo, asi bude potřeba srovnat bohatost směsi na volnoběh ale to je asi tak všechno. Může to byt taky subjektivní pocit že když motorka ztichne tak jako když nejede. Zkusil bych projet známé kopce nebo jiná místa kde bych poznal jak to vyšlápla motorka dříve a nyní. Embarassed Nebo že by pavučiny v laufu mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 srpen, 2010 14:05  Předmět:  Vyfuky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Udelej si vyjizdku tak 50 km a pak az motor vychladne se koukni na svicky. A uvidis hned jakou mas smes . Je to nejjednoduzsi zpusob jak to poznat.


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 srpen, 2010 22:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cool oni páni inzinyri od Hondy vědí co tam patři. To jen mi si často myslíme ze jsme chytřejší než oni mad


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 srpen, 2010 00:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dej vědět co jsi vyšpekuloval mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr