Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pelík
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 srpen, 2010 19:24  Předmět:  přední světlo na Honda Schadow vt1100c2 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosím Vás potřebuji nutně sehnat přední světlo na Hondu Schadow vt 1100c2.Poradil by jste mi někdo kde ji sehnat, už jsem prohlídl hodně inzerátů, bazarů a nikde není.
Děkuji za kontakt nebo mejlovou adresu a nebo i radu.
Láďa pel.lada@seznam.cz


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 srpen, 2010 19:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hledej na ebay a něco časem najdeš... rozprodávaj se tam hodně motorky na náhradní díly.... Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
pelík
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 srpen, 2010 19:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za radu Martine, na těchhle stránkách už jsem taky hledal,ale doufám,že časem světlo najdu.Máme úplně stejnou barvu a typ motorky jako ty!! Smile


  
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 srpen, 2010 06:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak se zaregistruj a přijeď na sraz Enjoy

na tom ebay to chce čas, občas tam něco kooupim a je to daleko levnější než tady...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 srpen, 2010 06:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zkoušej to TADY

mívaj často nový zboží a už jsem od nich kupoval... vše bylo ok


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 srpen, 2010 10:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
zkoušej to TADY

mívaj často nový zboží a už jsem od nich kupoval... vše bylo ok


A kolik si účtujou dopravné? Na věc kolem 1 kila.


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 srpen, 2010 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

teď mě přilítl 5kilový kufr a stálo to 75$ ... jinak se dá domluvit a nechat si poslat více věcí pro více lidí....


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Honda1100shadow WT 1100cc
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 říjen, 2010 09:50  Předmět:  HLAVNÍ SVĚTLOMET Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, mám stený problém, ale mám štěstí našel jsem. V obchodech Bikers Krovn mají katalog 2010. Tam je světlo za 15set. Je poetřeba kouknout a nepřehlédnout ho. Má průměr 18, to asi hledáš. Kdybas přišel na jinou možnost dej vědět, také nutně scháním. Tady je odkaz na katalog 2009 http://obchod.bikerscrown.cz/emgo-66-64312-predni-svetlo-honda-pr-16-5cm-8952016537075 a zde http://obchod.bikerscrown.cz/?action=PAGEROFFER&PAGENUMBER=5


  
Honda Shadow WT 1100cc
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 říjen, 2010 10:49  Předmět:  HLAVNÍ SVĚTLOMET Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

našel jsem tuning světlo ma Hondu Shadouw by mohlo jít, je o 1cm větší (třeba seženou i menší) muselo by se zeptat a to svetlo zkusit zda se vejde http://motobazar.miramoto.cz/motorky/moto-shop/predni-svetla/503/hlavni-svetlo-7275-cira-optika/9128/ otázka je, zda je takové naamáklé potřeba. Přidal bych do něj výbojku http://www.kmautodoplnky.cz/moto-doplnky/48/207/moto-bixenony-hid-h4-h-l-6000k-slim-ballast.htmíce a to by bylo světla. Kdo na to má, může zkusit

Jinak kdo schání Shadow světlomet, zadařilo se mi se zadáním do vyhledávače dle katalogového čísla emgo 66-65010 či podobné dle nového katalogu 2010 Bikers Krownu. Dle nového číslo nevím tam se nabízí světlomet celej.


  
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 listopad, 2010 15:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavní světlomet.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 listopad, 2010 16:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

už jsme s láďou nakoupili na ebay z druhý ruky za 69$ Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 listopad, 2010 20:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No vidíš, Baron ti dokonce našel originál světlo a origo je origo Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 listopad, 2010 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mit $$$ tak ho hned beru jako druhe svetlo...


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 listopad, 2010 13:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dolary nepotřebuješ, stačí ti kreditní karta. Platíš korunama, na dolary to převedou.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 listopad, 2010 14:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky furt vidíte za vším dolary Not talking Dyk je to v eurech! To je německý ebay mad

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 listopad, 2010 16:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hihi, $$$ je obecny pojem pro penize...


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Radim
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 prosinec, 2010 17:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám přední světlo na 1100 C2. Vyměním za světlo na VT 750 C2.
Když tak pisni na postrimovsky.r@seznam.cz
Radim


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr