Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 září, 2010 19:21  Předmět:  SEVER na VIII.oficiální sraz SHOC Bohemia - Zvůle u Kunžaku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže prosím všechny ze severu, kdo hodlá jet na sraz, ať se ozvou chopper
Zorganizujeme v pátek hromadný odjezd.


chopper chopper chopper


čas doladíme podle potřeb těch, co s náma pojedou. Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 září, 2010 20:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám v plánu jet v sobotu.... jede někdo?


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 září, 2010 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Vše se dozvím zítra. Pravděpodobně budu vyjíždět kolem 15. hodiny z Rychnova. Setkání cca někde u Slatiňan. Zatím čus.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
HondaMCH

Jiří Hušek



Věk: 65
Založen: 08. 11. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Ryšavého 15,Náchod

Motorka: Honda VT 500 c Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 září, 2010 21:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rád bych se na sraz taky vypravil,abych vás poznal,ale musím zase v sobotu k večeru zpět.Měl bych dotaz na Barona,jestli jsou ještě volná místa v chatkách,ale jen na jednu noc,z pá. na so.Můžu vyjet v pátek kdykoliv,ve více lidech to líp ubíhá


Vodnář Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Jiří HušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 06:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míro, ve tři hodiny je docela pozdě Sad to tam přijedem na 7


Ubytování s Baronem řeš tady

zde si to nemusí přečíst Very Happy

Jak ty Topole, pojedeš?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Topol



Věk: 48
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Hradec králové


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
Míro, ve tři hodiny je docela pozdě Sad to tam přijedem na 7.. Zdar,jedu pravděpodobně až v sobotu ráno,pátek závisí na práci. mad


Ubytování s Baronem řeš tady

zde si to nemusí přečíst Very Happy

Jak ty Topole, pojedeš?


Býk Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele TopolZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 15:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak a je to jisté. Vyjíždím z Rychnova v 15.00 takse asi uvidíme až na srazu. Čus. Nedostal jsem dovču a na krev se mi zase nechce. Nerad bych dopadnul jako minule v Klokočově
Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je škoda Sad já bych videl odjezd nějak kolem poledne...

Pojede někdo semnou? song


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 18:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kapitáne setkáme se na srazu. Domů pojedeme společně nice


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 září, 2010 19:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

takže já v pátek v poledne, hammer ve 3, topol v sobotu s johnym, nějak se domluvte Smile a jirka??? pojedeš semnou nebo s hamrem?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jiří Hušek



Věk: 65
Založen: 08. 11. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Ryšavého 15,Náchod

Motorka: Honda VT 500 c Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 září, 2010 15:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslel jsem,že bych jel s Martinem,ale nějak se nám nedaří v práci tak budu rád,když pojedu s Hammrem,ale ani to ještě není jistý.Já se ještě ozvu,aby jsme domluvili detaily.Mám omezený přístup na int.proto jsem se ozval později


Vodnář Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Jiří HušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 září, 2010 15:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V pořádku, v sekci uživatelé najdeš naše telefoní čísla, pookud budeš potřebovat, tak nám cinkni a doladíme časy odjezdu. pro mě není problém vyrazit +- hodina, ale ve 3 mi už přijde pozdě Smile to už chci bejt mimo realitu drink Enjoy Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Jiří Hušek



Věk: 65
Založen: 08. 11. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Ryšavého 15,Náchod

Motorka: Honda VT 500 c Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 září, 2010 15:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo,přesně tak jsem to udělal,vaše čísla už mám uložený.Zatím dík


Vodnář Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Jiří HušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr